Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Witam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 IGOR 22

IGOR 22

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów
  • Imię:IGOR

Napisano 09 sierpień 2018 - 10:55

IGOR jak widać z linku, potrzebuję wsparcia, lekarz, psycholog to za mało, mam nadzieje że ktoś ma podobne problemy do moich, żeby chociaż pogadać...

#2 Milkyway

Milkyway

Bywalec

• Bywalec
  • 671 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 12:00

Pisz śmiało,z opisu za bardzo nie wiem jakie masz problemy,pozdrawiam :)

#3 IGOR 22

IGOR 22

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 12:18

bardzo poważne, tego jest naprawdę dużo

borderline, dwubiegunówka, ciężka depresja, nerwica natręctw, agarofobia, zaburzenia odżywiania, autoagresja, problemy zdrowotne w sensie fizycznym...

#4 IGOR 22

IGOR 22

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 12:20

nie wiem od czego zacząć, od początku? czy ma ktoś ochotę to czytać ?  :unsure:  

#5 IGOR 22

IGOR 22

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 12:21

w tej chwili przechodzę załamanie nerwowe i nie mam żadnej chęci do życia, żadnej. Jestem za eutanazją, moje poglądy są bardzo kontrowersyjne stąd większość ludzi nie traktuje mnie poważnie

• pochmurny lubi to

#6 MichalWawa

MichalWawa

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 372 postów
  • Imię:Michał

Napisano 09 sierpień 2018 - 13:36

nie wiem od czego zacząć, od początku? czy ma ktoś ochotę to czytać ?  :unsure:  

Nie przejmuj sie tym, jesli Ty masz ochote pisac, to pisz. Kto zechce, ten przeczyta. Witaj na forum.

#7 Maciek.

Maciek.

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 228 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:14

Cześć Igor

Jak zrobiłeś taki kolor włosów?

A być za  eutanazją to głupota.( za aborcją też)

#8 pochmurny

pochmurny

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 229 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:54

w tej chwili przechodzę załamanie nerwowe i nie mam żadnej chęci do życia, żadnej. Jestem za eutanazją, moje poglądy są bardzo kontrowersyjne stąd większość ludzi nie traktuje mnie poważnie

Ja też, ale nie czuję się niepoważnie traktowany - uwielbiam święte oburzenie i pouczające tyrady tych wszystkich od "cywilizacji życia".

#9 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1960 postów
  • Imię:Magda

Napisano 09 sierpień 2018 - 15:00

Czesc Igor na forum ;)

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

#10 Maciek.

Maciek.

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 228 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 15:03

Ja też, ale nie czuję się niepoważnie traktowany - uwielbiam święte oburzenie i pouczające tyrady tych wszystkich od "cywilizacji życia".

pf -_-

:*

#11 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator czatu
  • 5616 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 15:34

Igor, bogaty dorobek jak na tak młodą osobę. 

Witaj :) 

Zgubić się to nic strasznego.
Nie szukać drogi - to jest porażka...

#12 Gracja

Gracja

czarna żmijka

• Bywalec
  • 621 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 18:23

Chcesz to pisz do mnie smialo.. border, chad, wlasnie wyszlam ze szpitala po probie s, teraz moja osobowosc calkowicie sie rozpada, pustka, histeria, depresja, wkurw na wszystko, problemy w zwiazku, bledne kolo nienawisci do samej siebie.. do pocieszania moge byc slaba, ale zrozumiec sie zrozumiemy
Witaj z nami, nikt tu nie gryzie, same kochane duszyczki :)

#13 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2382 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 19:05

Witaj :)

Faktycznie spory ,,dorobek", ale co zrobić, tak czasami w życiu bywa. Jak rozumiem, chodzisz do lekarza i psychologa, i szukasz dalej pomocy. Czyli ciągle walczysz i nie poddajesz się. To ważne chyba w każdej chorobie. A jak ktoś powiedział: ,,jeśli przechodzisz przez piekło, to się nie zatrzymuj".

Co do poglądów - moje raczej nie są ,,kontrowersyjne" a i tak niektórzy traktują mnie niepoważnie. Może to zatem nie kwestia samych poglądów, a tego w jaki sposób je głosimy, czy to co mówimy jest zgodne z tym jak się zachowujemy i czy przyjmujemy do wiadomości, że inni mogą się z nami nie zgadzać i mieć zupełnie odmienne wartości.

A niebieski całkiem ładny. Choć ja przyznaję, że bym się nie odważyła, bo w życiu bym do tego garderoby nie skompletowała.

• IGOR 22 lubi to
,,Jeśli jestem tym, co posiadam i to stracę, czym wówczas będę? [...] Jeśli jestem tym, kim jestem, nie zaś tym, co posiadam, nikt nie może mnie pozbawić pewności ani zagrozić mojemu bezpieczeństwu i poczuciu tożsamości" - Erich Fromm.

#14 matrix

matrix

Zadomowiony

• Bywalec
  • 11302 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 20:23

Przecież to nie jest 9n w awatarze..
Dołączona grafika

#15 IGOR 22

IGOR 22

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:38

mogę pisać tutaj czy mam przejść do innego wątku ?

#16 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator czatu
  • 5616 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:40

To zależy o czym chcesz pisać. 

Jesli ogólnie o sobie to tutaj. 

Zgubić się to nic strasznego.
Nie szukać drogi - to jest porażka...

#17 IGOR 22

IGOR 22

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:42

Jak się robi takie włosy? są różne farby i barwniki dostępne na rynku, najłatwiejszy z niech to zniszczenie struktury włosa poprzez utlenienie,

czasem niejednokrotne, włos traci wszystkie funkcje, staje się bardzo podatny, jak już wspomniałem są saszetki barwiące albo płukanki, 

na te "spalone włosy" nakładasz i masz, biały kolor bardzo łatwo uzyskać, efekt "WOW" ale coś kosztem czegoś, tona kosmetyków i włosy

wyglądają super, ale po umyciu głowy to zwykły papier  :D ja mam mocne, gęste włosy i ich utrata mi nie grozi a farbuje już bardzo długo

#18 IGOR 22

IGOR 22

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:46

najlepiej o sobie, ciężko mi się żyje, straciłem sens życia, nie mam żadnych wartości, pewności siebie, jestem bardzo pogubiony,

jak radzę sobie z codziennym życiem, tona leków która robi ze mnie ZOMBIE, wysysa wszystko ze środka i nic wtedy nie czuje, to jest 

najlepsze rozwiązanie na wszystkie stresy, na noc kolejne leki by spać jak niedźwiedź, każdy próbuje pocieszać ale to mnie tylko

dodatkowo irytuje, "innni mają gorzej" nienawidzę tego tekstu, nikt nie wie co siedzi w mojej głowie

• Gracja lubi to

#19 IGOR 22

IGOR 22

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 20 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:56

Nie mam 22 lat, mam 28, natomiast jestem młody, zatrzymałem się jakoś przy 22 i zawsze jeżeli ktoś pyta mnie o wiek to 

ciągle czuje że mam 22, tak mi jakoś zostało. Zauważyłem że moderatorem jest dziewczyna, szalenie mądra jak widać po pierwszej odpowiedzi, 

szukałem grupy wsparcia, tak mi doradziła zaprzyjaźniona farmaceutka, bo kto cie zrozumie jeżeli sam nie przeżył czegoś podobnego,

mam wrażenie że ma racje, ciesze sie że udało mi sie trafić na forum

#20 Maciek.

Maciek.

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 228 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 13:02

Jak się robi takie włosy? są różne farby i barwniki dostępne na rynku, najłatwiejszy z niech to zniszczenie struktury włosa poprzez utlenienie,

czasem niejednokrotne, włos traci wszystkie funkcje, staje się bardzo podatny, jak już wspomniałem są saszetki barwiące albo płukanki, 

na te "spalone włosy" nakładasz i masz, biały kolor bardzo łatwo uzyskać, efekt "WOW" ale coś kosztem czegoś, tona kosmetyków i włosy

wyglądają super, ale po umyciu głowy to zwykły papier  :D ja mam mocne, gęste włosy i ich utrata mi nie grozi a farbuje już bardzo długo

Dzięki za odpowiedź. A jak  utlenić, tak żeby był taki siwy blond? (jak Rutger Hauer z blade runnera) Mógłbyś polecić konkretną firmę, albo napisać sposób? Nie znam się na tym IGOR.