Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zdrada! :D

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 Abc752

Abc752

Bywalec

• Bywalec
  • 712 postów
  • Imię:Magda

Napisano 15 listopad 2018 - 21:40

Inteligentnie :) jedna zdradziła = wszystkie kobiety są złe. A faceci to aniołki, nie ma wśród nich zdradzaczy, zboczeńców, oszustów, krętaczy, kłamców, agresorów, bydlaków? Jasne że są tacy faceci, a skoro są to i ty nim jako jeden z facetów jesteś, czy nie?
  • cień wiatru lubi to

#42 Killing me softly

Killing me softly

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 71 postów
  • Gadu-Gadu:10445693

Napisano 15 listopad 2018 - 21:52

Po prostu opieram się o własne doświadczenia..., nie wypowiadam się za innych, tylko to co ja czuję i tyle

ale nie jestem z tego powodu źle nastawiony w realu na kobiety, lubię ich towarzystwo, lubię wszystko co kobiece, tylko zawsze kiedy już staram się by było coś więcej to dostaje kosza... , a jak już raz w życiu miałem dziewczynę to..., no własnie pisałem o tym w poprzednim poście

tak więc, jakie mam mieć inne odczucia wobec kobiet niżeli te złe?

#43 XAW

XAW

Zadomowiony

• Administrator
  • 5393 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 22:34

Takie urazy czasami wymagają terapii, aby się z nimi uporać i być w stanie faktycznie stworzyć stały związek po takich przejściach. Czasem da się z tym poradzić samemu, ale wymaga to czasu.

Oczywiście Abc ma tutaj rację, że to myślenie nie prowadzi do niczego dobrego i jest dalekie od rzeczywistości, ale odczucia i myśli nie zawsze są sensowne. Czasem bazują na tych złych doświadczeniach i są przez to skrzywione. Wtedy nawet będąc świadomym tego co powyższe (że nie można patrzeć na wszystkie kobiety/facetów przez pryzmat kilku z nich, bo każda/każdy są inni) można nie być w stanie tego przelać na działania, bo uczucia są wprost przeciwne do logiki.

Natomiast na dłuższą metę - jeśli nie jesteś w stanie sobie poradzić z tymi zdradami, to być może masz także problemy z wejściem w związek również i przez to. To może rzutować na zachowanie wobec kobiet, nawet podświadomie, co w konsekwencji prowadzi do tego, że dostaje się kosza, bo gdzieś po drodze te niewłaściwe zachowania powychodziły. Może też być tak, że miałeś zwyczajnie pecha i przez to dostałeś kosza, bo nie trafiłeś na właściwą kobietę.

Tak czy inaczej Twoje odczucia wobec kobiet są skrzywione, mają podstawy na bazie Twoich doświadczeń, ale sam wiesz, że kobiety są różne i nie można tego uogólniać na wszystkie. I warto spróbować zmienić swoje uczucia w tym obszarze (co może wymagać czasu, trzeba sobie dać ten czas), a pomóc w tym może psycholog i/lub psychoterapeuta. Warto skorzystać z pomocy, bo dobry potrafi sporo ułatwić ten proces, a czasem bez niego jest to wręcz niemożliwe.

#44 Abc752

Abc752

Bywalec

• Bywalec
  • 712 postów
  • Imię:Magda

Napisano 16 listopad 2018 - 08:54

Po prostu opieram się o własne doświadczenia..., nie wypowiadam się za innych, tylko to co ja czuję i tyle
ale nie jestem z tego powodu źle nastawiony w realu na kobiety, lubię ich towarzystwo, lub

Jesli tak to przepraszam, po prostu nie znoszę, gdy faceci źle traktuja inne kobiety przez winy jakiejs innej kobiety. Ty chyba tez nie chcialbys by na tobie jakas kobieta sie mscila za nie twoje winy :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych