Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Come to me...

samotność depresja rozmowy pomoc telefon intymność zaufanie relacja nadzieja miłość

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 AntoineRouqentin

AntoineRouqentin

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Imię:Dariusz

Napisano 18 lipiec 2018 - 22:26

Nie potrafię być inaczej niż poprzez kogoś.

Witaj. Miło, że tu trafiłaś. Usiądź i rozgość się na dłużej. Przynajmniej na czas trwania tego ogłoszenia. Naprzeciwko Ciebie siedzi największy wróg publiczny zaraz po Goldsteinie, uciekinier ze Szpitala Siostry Ratched, zabójca Laury Palmer, pokąsany przez kobietę-węża ze słynnego Hammer Horroru. Mam nadzieję, że to w żaden sposób Ci nie przeszkadza. Pozwól, że będę rzucał hasłami, pozornie przypadkowymi słowami i nazwami, które tworzyć będą układankę, puzzle do ułożenia...

Limanowa, brzydki krzyż na wzgórzu, widok na Tatry. Wino jeszcze młode, 22- letnie. ''Omen'', ''Rodzina Adamsów'', Monty Python, Bugs Bunny,''Mroczny przedmiot pożądania'', ''Do utraty tchu'', ''Do widzenia, do jutra'', ''Tylko dla Twoich oczu'', ''Rok 1984'' Orwella, ''Piękni dwudziestoletni'' Hłaski, ''Lot nad kukułczym gniazdem'' Kesey'a, ''Siekierezada'' Stachury, ''Mdłości'' Sartre'a, ''Szamanka'' Żuławskiego, Powstaje książka, melodramat i horror. Upojenie dziełem. Ubojnia, siano, pasza, teatrzyk życia, długie sny i podróże, medytacja, choroby psychiczne, Czarna i Biała karta, samotność w sieci, perkusja, niskie głosy, nauka francuskiego, rozmowy telefoniczne do późna, pisanie listów, życie latami 90', kurczak gong-bao, moda retro, gotowanie, kobieta nie daje snu mężczyźnie. Pierwsza płyta Wilków, ''Róże miłości...'' KATA, ''Ukryty wymiar'' Artrosis, Quidam z Emilą Derkowską, ''Cykl obraca się...'' Abraxas, ''Violet'' Closterkellera ''Draconian Times'' Paradise Lost, ''Lucy'' Tiamat, ''Second Life Syndrome'' Riverside, ''Persephone'' Dead Can Dance,''Stationary Traveler'' Camel, ''Musical box'' Genesis, ''Listopad'' Świetlików, ''Play Dead'' Bjork, muzyka filmowa Thomasa Newmana, improwizacje Możdżera, wieczory z Sade, ''Into my arms'' Cave'a.

Mieszkam w pałacu. Pustym pałacu. Jest w nim dużo przestrzeni, jest przytulny i chyba ładnie urządzony. Staram się sprzątać go regularnie. Czasem odwiedzają go nieproszeni goście w postaci szczurów i pająków, ktoś ma czasem chętkę na zdobycie i zniszczenie, ale pałac chroni nowoczesny system zabezpieczeń. Komnaty i pomieszczenia w Pałacu są ciemne i chłodne. Chciałbym aby zagościło w nich światło i ciepło. Chciałbym aby ktoś znalazł w nim schronienie, ukojenie i ucieczkę od Ciemności i Burz. Chciałbym wypełnić Twoje i moje wieczory obecnością, głosem i wsparciem w trudnych momentach. Potrafię słuchać i mówić. Lubię rozmowy telefoniczne do późna. Chętnie Cię wysłucham, postaram się pomóc. Proszę, napisz. Podaję namiary. Mail: [email protected], GG: 47203819, facebook: https://www.facebook...nszczesnysmutny

#2 Wisienka770330

Wisienka770330

przerwa kilkunastu miesięczna od aktywności na forum

• Bywalec
  • 12555 postów
  • Imię:Kasia

Napisano 18 lipiec 2018 - 23:10

Nic nie zrozumiałam....
O co Tobie kaman???...
Zrozumiałam że masz na imię Dariusz.
Ładnie.
Jak będę w lepszej formie to poukładam te puzzle.
Niektóre elementy są mi znane.
Nie do końca jednak rozumiem na ten moment przekaz całości...
Czy to forma reklamy czy szukanie pomocy, przyjaciela?

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 18 lipiec 2018 - 23:17

#3 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 6829 postów
  • Imię:Michał

Napisano 19 lipiec 2018 - 08:38

No co, chłopak jest ultrawrażliwy, oryginalny i inteligentny. Może trzeba wejść na inny poziom komunikacji żeby się z nim porozumieć a może wystarczy zwykła rozmowa.
To takie odczucia na pierwszy raz.

Witaj na forum :)
  • Wisienka770330 i beatkaok lubią to
Zgubić się to nic strasznego.
Nie szukać drogi - to jest porażka...

#4 beatkaok

beatkaok

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5820 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 12:45

Mnóstwo wrażliwości, mnóstwo niekonwencjonalności i...sporo przekazu nadświadomości.
Witaj Dariuszu :)
  • Wisienka770330 i cień wiatru lubią to

#5 Abc752

Abc752

Bywalec

• Bywalec
  • 782 postów
  • Imię:Magda

Napisano 19 lipiec 2018 - 13:32

Wrażliwość? Skąd od razu wiecie czy NA PRZYKŁAD nie narcyzm, efekciarstwo, wybujałe ego? Tak to jest, jak ktoś chce to zawsze się przebije, wystarczy mieć gadane. A potem zdziwienie, że nie ma nigdzie autentyzmu tylko fałsz i wata słowna.
  • ioio i MichalWawa lubią to

#6 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 6829 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 13:37

Napisałem, że takie mam odczucia po tym co przeczytałem.
Nie wiedzę, tylko odczucia.

#7 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 6829 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 13:39

Wrażliwość? Skąd od razu wiecie czy NA PRZYKŁAD nie narcyzm, efekciarstwo, wybujałe ego? Tak to jest, jak ktoś chce to zawsze się przebije, wystarczy mieć gadane. A potem zdziwienie, że nie ma nigdzie autentyzmu tylko fałsz i wata słowna.

Zacytuję, bo za chwilę skasujesz i mój post znów będzie głupio wyglądał.

#8 Gość_wschód_słońca_*

Gość_wschód_słońca_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2018 - 15:28

Dla mnie Twój wpis na początku w którym zapraszasz do kontaktu nie jest zrozumiały. To rodzaj komunikacji który przestał do mnie trafiać jakiś czas temu co nie znaczy że nie znajdziesz tu kogoś kto potraktuje to jako wspólny język mimo wszystko odezwałam sié do ciebie na GG bo pomyślałam, może nie rozumiem kolesia i na GG będzie łatwiej o kontakt ale nie odpisałeś więc raczej nici z tego. :)

#9 Abc752

Abc752

Bywalec

• Bywalec
  • 782 postów
  • Imię:Magda

Napisano 19 lipiec 2018 - 19:10

Że co proszę?

Jakie zaproszenie do kontaktu?

Jakie gg?

I jestem kobietą...

chyba, że pisałaś do autora, ale wówczas w jakim celu był cytat mojej wypowiedzi, zdezorientowało mnie to.

Zacytuję, bo za chwilę skasujesz i mój post znów będzie głupio wyglądał.

skasowałam swoje posty o moich osobistych odczuciach w innym temacie i mam do tego pełne prawo, zwłaszcza, że zostałam przez ciebie zbagatelizowana i niejako spławiona, a tutaj poprzedniego posta skasowałam niechcący razem z tymi dwoma postami bo miałam wszystkie 3 zakładki otwarte.

Użytkownik Abc752 edytował ten post 19 lipiec 2018 - 19:15

#10 XAW

XAW

Zadomowiony

• Administrator
  • 5506 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 19:21

Proszę o niespamowanie tutaj i postrzymanie się od osobistych wycieczek. Wątek jest tematem zapoznawczym nowej osoby, więc proszę w tym temacie o koncentrancję wokół tejże osoby.

#11 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 6829 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 19:26

Opisałem ci w skrócie historie mojego życia, co sporo kosztowało moja introwertyczna naturę a ty ABC mi piszesz ze cie olałem?
Nie mam nic więcej do dodania.
Bez odbioru abc, przepraszam xaw za spam
  • Wisienka770330 lubi to

#12 Wisienka770330

Wisienka770330

przerwa kilkunastu miesięczna od aktywności na forum

• Bywalec
  • 12555 postów
  • Imię:Kasia

Napisano 19 lipiec 2018 - 19:34

Po przespaniu się dziś w nocy i całym dniu obowiązków oraz chwil dla siebie na przemyślenia, bardziej na spokojnie przed południem skupiłam się na Twoim przekazie Dariuszu i przyznaję szczerze że jestem pod wrażeniem Twojej osoby.
Już wczoraj przed snem Twój post przywitalny wzbudził moją uwagę, jednak jak wczoraj wspomniałam nie miałam sił na głębsze zastanowienie nad tym co chciałeś nam przekazać.
Dostrzegłam między innymi: inteligencję, mnóstwo wrażliwości, ogromną samotność i pragnienie miłości, przyjaźni, bliskości emocjonalnej z drugim człowiekiem, oczytanie, wiele pasji bardzo mi bliskich jak np. muzyka (lubisz perkusje, a ja kocham gitarę...).
W wielkim skrócie moje odczucia, spostrzeżenia.

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 19 lipiec 2018 - 19:53

• cień wiatru lubi to

#13 Gość_wschód_słońca_*

Gość_wschód_słońca_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2018 - 20:17

Że co proszę?
Jakie zaproszenie do kontaktu?
Jakie gg?
I jestem kobietą...

Tak pisałam do autora a za przypadkowo wklejony cytat przepraszam

chyba, że pisałaś do autora, ale wówczas w jakim celu był cytat mojej wypowiedzi, zdezorientowało mnie to.

skasowałam swoje posty o moich osobistych odczuciach w innym temacie i mam do tego pełne prawo, zwłaszcza, że zostałam przez ciebie zbagatelizowana i niejako spławiona, a tutaj poprzedniego posta skasowałam niechcący razem z tymi dwoma postami bo miałam wszystkie 3 zakładki otwarte.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samotność, depresja, rozmowy, pomoc, telefon, intymność, zaufanie, relacja, nadzieja, miłość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych