Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Cześć, mam depresję.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Qwerty89

Qwerty89

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 18 sierpień 2018 - 10:57

Kolejny weekend...ile już przeleciało tych weekendów, które tylko uwypuklały samotność.

Wczoraj rozmawiałem z sympatyczną dziewczyną na treningu, wspomniałem, że obecnie mam urlop, na pytanie co robiłeś podczas urlopu aż było wstyd odpowiedzieć, powiedziałem po prostu, że byłem w mieście, jeździłem nad jezioro i chodziłem na treningi. Zdawałem sobie sprawę, że słabo to brzmi ale co miałem powiedzieć, to i tak brzmi znacznie lepiej niż jest w rzeczywistości...

"I nic sobie nie zaplanowałeś?"

Zacząłem coś kręcić, że nie wiedziałem kiedy będę miał urlop i tak wyszło. Bo co miałem powiedzieć? że ja w ogóle nie mam znajomych, przyjaciół, że nie mam kogo odwiedzić, do kogo pojechać? Że tak wygląda mój każdy urlop, sylwester czy moje urodziny? Nie jestem również typem samotnika, który dobrze czuje się w swoim towarzystwie i zna swoją wartość, który zna język, wsiądzie w samochód i sobie gdzieś pojedzie...

Fajna dziewczyna ale nie potrafiłem z nią rozmawiać, ale jak tutaj rozmawiać kiedy z kobietami nigdy nie miało się żadnej styczności, a teraz w tym wieku mając tak rozwaloną psychikę to już tak naprawdę jest niemożliwe do odbudowania.

W poniedziałek wracam do pracy, jak wejdę w rytm (praca-trening) to pewnie samopoczucie wróci lepsze, będę miał mniej czasu do rozmyślania nad moją beznadziejną sytuacją...do czasu moich urodzin, świąt, sylwestra...

Przyznam, że cholernie wstydzę się z tym wszystkim iść do psychologa, nawet jeśli pójdę to nie zmieni on mojej sytuacji, da ewentualnie leki, które co zrobią? Sprawią, że uznanam, że nie jest wcale tak źle, czyli, że będą zaprzeczały rzeczywistości?

Sobota, godzina 12:00, teoretycznie fantastyczny czas by spędzić w miłym gronie, a ja owijam się w koc i wolałbym zasnąć na wiele godzin.

Użytkownik Qwerty89 edytował ten post 18 sierpień 2018 - 11:01

#22 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8360 postów
  • Imię:Willow

Napisano 18 sierpień 2018 - 11:21

Sobota, godzina 12:00, teoretycznie fantastyczny czas by spędzić w miłym gronie, a ja owijam się w koc i wolałbym zasnąć na wiele godzin.

Mogę dziś z Tobą przybić piątkę. Wolałabym spać. 

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak