Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kinomaniacy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
504 odpowiedzi w tym temacie

#481 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6194 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 12:13

Kocham ten film. I muzyka, coś pięknego.

Jest chemia pomiędzy bohaterami i opowiedziane w sposób.... ciężko mi to scharakteryzować, ogólnie finał niesztampowy

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#482 Le Pentrec

Le Pentrec

Cham i tłuk, granatem oderwany od pługa!

• Bywalec
  • 1452 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 12:14

Film o nas. O ludziach. O tym że człowiek który czuje się bezkarny, jest zdolny do wszystkiego. Oczywiście każdy powie "ja bym czegoś takiego nie zrobił / nie zrobiła"... ale kiedy człowiek czuje się bezkarny, nagle jego poglądy się zmieniają i pokazuje się jego prawdziwe oblicze.

https://www.filmweb....yna-2008-389597

#483 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2596 postów
  • Imię:Natalia

Napisano 15 wrzesień 2019 - 12:32

Film o nas. O ludziach. O tym że człowiek który czuje się bezkarny, jest zdolny do wszystkiego. Oczywiście każdy powie "ja bym czegoś takiego nie zrobił / nie zrobiła"... ale kiedy człowiek czuje się bezkarny, nagle jego poglądy się zmieniają i pokazuje się jego prawdziwe oblicze.
https://www.filmweb....yna-2008-389597

Widzę niezbyt smaczne zdjęcia, więc na pewno bałabym się obejrzeć ten film sama. ;) Jak będę miała z kim, to może zerkne. ;)

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#484 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6194 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 16:29

Kolejny niespełniony romans, przynajmniej nie z typowym happy endem.

Bardzo mi się podobał, wydaje się być prawdziwy, realistyczny i spokojnie mógł by być prawdziwą historią konkretnych ludzi choć pewnie nie jest.

Koncówka sprowokowała mnie do przemyśleń nad jednym z ważniejszych pytań jakie człowiek w końcu sobie stawia, a przynajmniej mnie się zdarzyło i czy zdobywamy się na szczerość przed sobą samym.

Czego oczekujemy ?

Czy to nie jest tak że się rozstali bo On nie potrafił wypowiedzieć kilku zgrabnie brzmiących zdań "bo jestes najważniejsza i liczysz się tylko ty" bo nie umiał kłamać.

Mam wrażenie że brak takich zapewnień w którymś momencie kiedy dróga osoba właśnie tego oczekuje prowadzi do rozstania.

W zasadzie większość ludzi zdaje sobie sprawę że to kłamstwo bo dzisiaj mogę tak czuć a jutro najważniejsza jest dla mnie sytuacja w jakiej staje np. moja rodzina, albo najważniejszy (i tu mega niepopularne stwierdzenie, takie małe samobójstwo choć prawdziwe) jest temat w pracy i nieważne że pojutrze znowu najważniejsza będziesz ponownie bo to nie to samo co "zawsze, na zawsze".

A tak  pomijając szczegóły gdzie można takie kobiety spotkać? Może ktoś wie? Bo chętnie nawiąże znajomość nawet jeżeli miało by to nie być "zawsze, na zawsze" :)

• beatkaok i Complicated_85 lubią to

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#485 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5167 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 16 wrzesień 2019 - 08:25

@Paweł 1983 Jakie kobiety? Nie oczekujące zapewnień? Jest takich na pewno coraz więcej :).

"The pain you feel today, will be the strength you feel tomorrow".

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#486 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6194 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:44

@Paweł 1983 Jakie kobiety? Nie oczekujące zapewnień? Jest takich na pewno coraz więcej :).

nie to miałem na myśli.

#487 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6194 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 22:04

Niedawno skończyłem, film niezły!

Dobrze się ogląda, ciekawe kreacje aktorskie, wiarygodne ale........ ale gdzie ten potwór? Bundy był zwyrodniałym, zaburzonym seryjnym mordercą, bestią, oglądając film nie miałem takiego poczucia.

WIdziałem jakiś czas temu dokument dlatego to co się działo na ekranie z grubsza rozumiałem ale moim zdaniem przekaz niepotrzebnie złagodzono.

Mam wrażenie że reżyser zrobił film o fenomenie Bundego a nie o tym jak okrutnych rzeczy się dopuścił, tak z tyłu głowy czuję że to niepokojące.

Ale podkreślam, film bardzo dobry.

Wprowadza zamęt.

Nie ma to jak "Dom który zbudował Jack" zdecydowanie inne podejście do tematu, bardziej jednoznaczne a przy tym równie dobre co chodzi o jakość obrazu.

#488 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6194 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 20:16

lubię kryminały a jeszcze bardziej sci-fi, ten film jest połączeniem obu gatunków.

Genialna muzyka, bardzo dobry, wciągający film.

słaby!

• molenka lubi to

#489 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 8991 postów
  • Imię:tak

Napisano 29 wrzesień 2019 - 20:25

Bardziej mnie wciągnął ostatnio niż Polityka Vegi, chociaż nie lubię filmów o kosmosie... Ale Brad robi ten film :)

• molenka lubi to
nie mam nic do powiedzenia

#490 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6194 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 20:57

Bardziej mnie wciągnął ostatnio niż Polityka Vegi, chociaż nie lubię filmów o kosmosie... Ale Brad robi ten film :)

wybieram się na to do kina :)

#491 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 8991 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 21:20

@Paweł 1983 Polecam :) Miło spędzony czas :)

#492 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6194 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 22:17

@Paweł 1983 Polecam :) Miło spędzony czas :)

czytałem opis na filmwebie, spodobał mi się bo mało jest ciekawych filmów sci-fi a tu jeszcze dobrzy aktorzy. Nie wiedziałem ze Pitt to reżyserował, w sumie nie znam go od tej strony, napewno nieźle gra, w "dawno temu w Hollywood " dawał radę.

#493 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 8991 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 08:49

@Paweł 1983 Pitt tam gra a nie reżyseruje

#494 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6194 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 18:28

@Paweł 1983 Pitt tam gra a nie reżyseruje

myślałem że jedno i drógie, ok :)

#495 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6194 postów

Napisano 02 październik 2019 - 17:12

Miło si patrzy, szczególnie na aktorkę, fabuła też ok jednak tak wysokich ocen na filmwebie nie rozumiem.

#496 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13813 postów

Napisano 03 październik 2019 - 13:36

słaby!

Byłam na nim w kinie.

Może i nie powala w sensie artystycznym, wątek też naiwny, ale ... uśmiałam się bardzo i wyszłam  z kina zresetowana.

Nie pamiętam już, czy polecałam "I tak Cię kocham"

https://www.filmweb.... 1 polski-44161

Byłam na tym prawie 2 lata temu na kinowym Sylwestrze i film mnie zachwycił bardzo.

Niestety nie potrafię go znaleźć w sieci, a chętnie obejrzałabym go jeszcze raz, i jeszcze raz i kolejny.

giphy.gif

#497 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6194 postów

Napisano 06 październik 2019 - 20:17

jestem po seansie, łał! bardzo dobry film! Jak wiadomo rzadko cos mi się podoba ale ten film jest niesamowity, bardzo się nie zdziwiłem jak zobaczyłem obsadę jednak ci co poszli do kina z dzieciakami bo film komiksowy czy zakochane parki oczekujące lekkiej rozrywki pewnie się zdziwiły. Chwilami zerkałem na salę i patrzyłem która cukierkowa parka "puchnie" w trakcie seansu :D

Ból, babranie w ludzkich emocjach, smutek, to dominujące wątki filmu jednak dlatego uwielbiam Phoenixa, potrafi bardzo przekonująco wcielić się w postać i oddać skomplikowany, dramatyczny obraz bohatera.

Tutaj Joker jest bohaterem, co więcej pozytywnym, tak to odebrałem wbrew temu co wszyscy obejrzeliśmy do tej pory w filmach o Gotham.

bez cienia wątpliwości polecam do obejrzenia, film wart poświęcenia mu uwagi :)

#498 Le Pentrec

Le Pentrec

• Bywalec
  • 1452 postów

Napisano 06 październik 2019 - 21:05

jestem po seansie, łał! bardzo dobry film! Jak wiadomo rzadko cos mi się podoba ale ten film jest niesamowity, bardzo się nie zdziwiłem jak zobaczyłem obsadę jednak ci co poszli do kina z dzieciakami bo film komiksowy czy zakochane parki oczekujące lekkiej rozrywki pewnie się zdziwiły. Chwilami zerkałem na salę i patrzyłem która cukierkowa parka "puchnie" w trakcie seansu :D
Ból, babranie w ludzkich emocjach, smutek, to dominujące wątki filmu jednak dlatego uwielbiam Phoenixa, potrafi bardzo przekonująco wcielić się w postać i oddać skomplikowany, dramatyczny obraz bohatera.
Tutaj Joker jest bohaterem, co więcej pozytywnym, tak to odebrałem wbrew temu co wszyscy obejrzeliśmy do tej pory w filmach o Gotham.
bez cienia wątpliwości polecam do obejrzenia, film wart poświęcenia mu uwagi :)

Są brutalne sceny?

#499 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6194 postów

Napisano 06 październik 2019 - 21:09

Są brutalne sceny?

Sa i brutalne, a co?

#500 Le Pentrec

Le Pentrec

• Bywalec
  • 1452 postów

Napisano 06 październik 2019 - 21:12

Sa i brutalne, a co?

A bo jak są, to pójdę.

A na poważnie, pójdę nie dla tych scen, ale nie ukrywam, będą one dodatkowym atutem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych