Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kinomaniacy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
477 odpowiedzi w tym temacie

#461 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 08 luty 2019 - 22:18

Nie powiem żeby film był pozytywny ani zakończenie z happy endem, raczej nie, ale jest niezły, dobrze opowiedziany, chwilami zabawny więc nie zabije nastrojem. Po seansie zostawia cos w głowie, jakąś refleksję.

Dla osób zainteresowanych tematem alkoholizmu myślę że warty obejrzenia.

• Willow47 lubi to
Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#462 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 8792 postów
  • Imię:EgzotycznE

Napisano 03 marzec 2019 - 10:14

Nie powiem żeby film był pozytywny ani zakończenie z happy endem, raczej nie, ale jest niezły, dobrze opowiedziany, chwilami zabawny więc nie zabije nastrojem. Po seansie zostawia cos w głowie, jakąś refleksję.

Dla osób zainteresowanych tematem alkoholizmu myślę że warty obejrzenia.

Również polecam! :)

• szmaragd lubi to
nie mam nic do powiedzenia

#463 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 09:40

Bardzo dobry film :)

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#464 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 19:55

wczoraj obejrzałem, lubię "egzotyczne" filmy bo ich sposób reakcji znacząco sie różni od mojej wrażliwości, takie filmy ogląda się z lekkim.... nie wiem jak to ująć, poznajesz inną stronę życia, osobowości nieco obcą. To dość ciekawe doświadczenie.

Film dość długo trzyma w niepewności, lubię kryminały więc oglądałem z zaciekawieniem, aktorka ładna, niestety twarzą i fryzura przypominą jedną pierd...tą typ;iare z lubuskiego a to minus.

Dla osób chcących zmienić klimat jaki panuje w amerykańskim kinie, ogulnie film warty zobaczenia.

Tym razem kino włoskie, ogladając na poczadku najchętniej powiedział bym do 2 aktorów, młodych płci męskiej "co sie telepiesz"?  Emocje chwilami przerysowane, nie znam aż tak makaronów, może to ich cecha wrodzona (a może słońce).

Klimat "jasminum" (choć nasz film lepszy) patrzysz z zazdrością, w głowie pojawia się pomysł a może.... może to czym martwimy się na codzień jest o kant dupy potłuc i rzeczywiście liczy sie to co możesz poczuć, przeżyć gdzieś tam w ciszy, otoczony naturą, chodząc piechotą lub jeżdząc na ośle, leżąc w trawie, czytając książki pośród szumu lasu, w cieniu czując ciepły wiatr na policzkach. Może o to chodzi w życiu, o przeżycia, doświadczenia o spokuj w duszy a nie koniecznie o to by mieć więcej na koncie czy samochód klasy premium za cenę czasu, włażenia w dupe ludziom których ani nie lubisz ani nie szanujesz ze względu na to jakie wartości wyznają.

Oglądając fil ma się nadzieję, no właśnie, film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Nie napiszę na co masz nadzieję, lepiej zobaczyć film i przekonać się samemu.

Film bez pościgów, zagadek kto kogo zamordował czy kto z kim ma romans ale bardziej dla ukojenia, słodko gorzki, z przesłaniem.

• molenka i Willow47 lubią to

#465 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 21:32

bardzo mi sie  spodobał, nie jest to na pewno kryminał, klimatyczny, z piękną muzyką na końcu, trochę smutny, trochę kojący film.

Opis jaki można przeczytać patrząc na plakat nijak sie ma do treści filmu.

#466 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 04 maj 2019 - 21:47

Super klimat, super muzyka, przypomina się dzieciństwo a poza tym film bardzo ciekawy :)

#467 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 14:39

bardzo dobry, trochę do śmiechu trochę do przemyśleń :)

Wczorajsza wizyta w kinie, nie powiem że zły film ale jakby się mniej działo.

Tak po połowie seansu zacząłem się zastanawiać czy aby reżyser nie zmienił stylu z "pożegnaj się z jajami" na szlochający Leo. Koniec końców był jednak grill, jaja i kotlet z ryja.

Wielkiego wyboru w kinach nie ma więc można obejrzeć.

Użytkownik Paweł 1983 edytował ten post 25 sierpień 2019 - 14:27

• molenka i Complicated_85 lubią to

#468 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 20:59

Nastrojowy, kobiecy film, aż takiej oceny jak na fil webie bym nie dał ale warto zobaczyć

#469 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 21:15

Ostatnio romanse. Nie spodziewałem się że choroba psychiczna, albo inaczej, problemy natury psychicznej będą w tle filmu.

Bardzo dobrza się ogląda, chwilami zabawny, refleksyjny z momentami które w filmach uwielbiam czyli cisza, brak słów, historia opowiadana tym....  czego się nie wypowiada :)

#470 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 22:39

Romantyczny, dzieje się, momentami lepszy niż niejedna komedia, lubię kiedy aktorzy poza tekstem porozumiewają się niedomówieniami, to jest interesujące! a w tym wypadku i wiarygodne.

Polubiłem romanse, to wdzięczna tematyka, podobnie jak najbardziej interesujące w życiu jest to co dzieje się w relacji bliskich sobie ludzi.'Polecam :)

#471 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 20:15

Trzymający w napięciu kryminał, całkiem niezły.

#472 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8207 postów
  • Imię:Willow

Napisano 05 wrzesień 2019 - 21:18

https://www.filmweb....stun/nr 1-51023

Hmmmmmm sama nie wiem......długi ten film i jechał odgrzewanymi kotletami.

Reżyser musi mieć mocne papiery na niejakiego Bartłomieja M. pewnego posła P. i w zasadzie tyle....reszta to fabuła filmowa. Dłużyzny były.

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#473 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 06 wrzesień 2019 - 21:15

https://www.filmweb....stun/nr 1-51023

Hmmmmmm sama nie wiem......długi ten film i jechał odgrzewanymi kotletami.

Reżyser musi mieć mocne papiery na niejakiego Bartłomieja M. pewnego posła P. i w zasadzie tyle....reszta to fabuła filmowa. Dłużyzny były.

właśnie na to się nie wybieram, po pierwsze nie lubię Vegi (ten jego piskliwy głosik i jego filmy) reżyser znalzł sobie sposób na zarabianie kasy, społeczeństwo nie lubi polityków to trochę podkoloryzujemy, dodamy pare hu.i, kur..w i skur....ów i frajerstwo pójdzie oglądać a jak wyjdzie powie masakra, skur....ny pierd...ne złodziejstwo i w takim kraju żyjemy. I głęboko gdzieś ma to ile w tym prawdy było, chciał się na kogoś pozłościć, ponarzekać, pok..ić to poszedł na film a Vega łysol liceczy kasę. Nie lubię Vegi bo żeruje na niskich instynktach, kino z założenia miało dawać coś więcej, coś artystycznego, coś więcej niż codzienność a co jest w tej łysej pale poza chęcią zarobienia? Moim zdaniem nic, nie szanuję faceta jako reżysera, producenta czy kim tam się nazywa.

Z drógiej strony nawet nie wiem czy Vega to reżyserował, podejrzewam, nawet jak nie zdania o filmie nie zmieniam, widać znalazł się następny kut...c, film podobnie jak kler nie oferuje nic poza pkazją do wkur...nia.

• Willow47 lubi to

#474 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:37

Fajna rozrywka bo i zabawny i ciekawy. Już kiedyś oglądałem (duchy są genialne) ale nie zaszkodziło odświerzyć :)

#475 Le Pentrec

Le Pentrec

Cham i tłuk, granatem oderwany od pługa!

• Bywalec
  • 1137 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:40

wyjdzie powie masakra, skur....ny pierd...ne złodziejstwo i w takim kraju żyjemy.

I na tym się jak zwykle skończy

#476 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 18:23

I na tym się jak zwykle skończy

Ja się zastanawiam po co wogule zaczynać? Mamy pomysł na lepszy ustrój? Jak nie mamy to o co walczymy?

Poza tym uważam że współczesny świat nie może funkcjonować bez podziału na role społeczne, jeden człowiek nie może znać się na wszystkim i wszystkiego ogarnąć. Politycy są od politykowania, policjanci od pilnowania, nauczyciele od uczenia budowlańcy od budowania.

Bez podziału ról w społeczeństwie nie jesteśmy w stanie funkcjonować na obecnym poziomie rozwoju, trzeba się z tym pogodzić.

W moim odczuciu należy wykonywać rzetelnie swoją pracę i będzie ok.

Są organy kontroli które powinny patrzeć na ręce również politykom, instytucjom. Jeżeli nie działą trzeba naprawić mechanizm lub zmienić osoby odpowiedzialne za nieprawidłowe działanie konkretnych działów administracyjnych.

Dlaczego ja zajmując sie swoją dziedziną poza dbaniem o własne dobre starndardy mam zajmować się polityką?

Płacę podatki które utrzymują m.in. kadry odpowiedzialne za prawidłowe działanie państwa, swoje obąwiązki wypełniam więc dlaczego mam być obarczany kolejnymi tematami które ma obowiązek załatwić ktoś inny?

Nie tędy droga, To tak jak by jedna osoba w firmie miała obowiązek pilnować i dbać o jakość pracy podwładnych pracowników, a przy okazji jeszcze odwalać robotę księgowej i jeszcze znać się na inwestycjach? Bez sensu, nie trzeba obarczać rzetelnych obywateli kolejnymi obowiązkami a zadbać o to aby pozostali należycie wykonywali swoje obowiązki.

Teoria jest prosta.

Ale nie moją rolą jest naprawianie polityki czy polityków bo nie ja za to pieniądzę pobieram, za to odpowiadają organy kontrolne, jeżeli źle się dzieje trzeba wziąć się za frajerstwo pracujące właśnie tam i zmusić do rzetelnego wykonywania obowiązków.

#477 Le Pentrec

Le Pentrec

Cham i tłuk, granatem oderwany od pługa!

• Bywalec
  • 1137 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 22:56

Ja się zastanawiam po co wogule zaczynać? Mamy pomysł na lepszy ustrój? Jak nie mamy to o co walczymy?
Poza tym uważam że współczesny świat nie może funkcjonować bez podziału na role społeczne, jeden człowiek nie może znać się na wszystkim i wszystkiego ogarnąć. Politycy są od politykowania, policjanci od pilnowania, nauczyciele od uczenia budowlańcy od budowania.
Bez podziału ról w społeczeństwie nie jesteśmy w stanie funkcjonować na obecnym poziomie rozwoju, trzeba się z tym pogodzić.
W moim odczuciu należy wykonywać rzetelnie swoją pracę i będzie ok.
Są organy kontroli które powinny patrzeć na ręce również politykom, instytucjom. Jeżeli nie działą trzeba naprawić mechanizm lub zmienić osoby odpowiedzialne za nieprawidłowe działanie konkretnych działów administracyjnych.
Dlaczego ja zajmując sie swoją dziedziną poza dbaniem o własne dobre starndardy mam zajmować się polityką?
Płacę podatki które utrzymują m.in. kadry odpowiedzialne za prawidłowe działanie państwa, swoje obąwiązki wypełniam więc dlaczego mam być obarczany kolejnymi tematami które ma obowiązek załatwić ktoś inny?
Nie tędy droga, To tak jak by jedna osoba w firmie miała obowiązek pilnować i dbać o jakość pracy podwładnych pracowników, a przy okazji jeszcze odwalać robotę księgowej i jeszcze znać się na inwestycjach? Bez sensu, nie trzeba obarczać rzetelnych obywateli kolejnymi obowiązkami a zadbać o to aby pozostali należycie wykonywali swoje obowiązki.
Teoria jest prosta.
Ale nie moją rolą jest naprawianie polityki czy polityków bo nie ja za to pieniądzę pobieram, za to odpowiadają organy kontrolne, jeżeli źle się dzieje trzeba wziąć się za frajerstwo pracujące właśnie tam i zmusić do rzetelnego wykonywania obowiązków.

Wiesz co, mnie tam polityka nie dotyczy, więc z automatu nie interesuje. Po prostu śmieszą mnie osobniki które mają przeświadczenie że są uciskane przez system (nie mnie oceniać czy rzeczywiście są) a jedyne co z tym zrobią to puszczą wiązankę w stronę polityków. Powiem więc tak - ja tam na władzę nie narzekam, bo polityka mnie nie dotyczy, a ci których ona dotyczy i uważają że obecna sytuacja jest zła, niech wezmą sprawy w swoje ręce, a nie tylko narzekają na polityków. A jak nie chce im się nic z tym robić, to niech nie narzekają, tylko zaakceptują obecną sytuację.

#478 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5762 postów

Napisano wczoraj, 21:57

Jeden z piękniejszych jakie widziałem :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych