Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kinomaniacy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
432 odpowiedzi w tym temacie

#421 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2354 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 19:57

https://multikino.pl...kino-vr-podroze

Bardzo mnie ciekawiło co to jest i w końcu się wybrałam. Jakie wrażenia? Jak dla mnie niesamowite. Cykl ,,podróże" składa się z czterech 4-5 minutowych filmów, w czasie których zwiedzamy Dubaj, Nowy York, Wenecję i Arktykę. Pierwsze dwa, jak dla mnie średnio ciekawe, za to Wenecja obłędna. No odpłynęłam :). Wróciły wspomnienia z wakacji. To miasto jest niesamowite. Podobno budzi skrajne emocje, albo się ktoś nim zachwyca, albo nie znosi. Mnie zachwyca. 

Co do jakości i komfortu oglądania - trzeba zdjąć okulary, jak ktoś nosi, bo jest bardzo niewygodnie w nich pod tymi goglami i jest mniej wyraźny obraz. Ja nie zdjęłam bo się bałam, że nie będę widzieć, a potem to już nie chciałam tego sprzętu demontować z głowy. 

Na pewno wybiorę się na inne cykle. Grają m. in. horrory, ale na to nie pójdę bo się boję.   

,,Jeśli jestem tym, co posiadam i to stracę, czym wówczas będę? [...] Jeśli jestem tym, kim jestem, nie zaś tym, co posiadam, nikt nie może mnie pozbawić pewności ani zagrozić mojemu bezpieczeństwu i poczuciu tożsamości" - Erich Fromm.

#422 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2354 postów

Napisano 24 czerwiec 2018 - 21:55

zdecydowanie lepszy horror niż dzisiejszy mecz

• MichalWawa lubi to
,,Jeśli jestem tym, co posiadam i to stracę, czym wówczas będę? [...] Jeśli jestem tym, kim jestem, nie zaś tym, co posiadam, nikt nie może mnie pozbawić pewności ani zagrozić mojemu bezpieczeństwu i poczuciu tożsamości" - Erich Fromm.

#423 MichalWawa

MichalWawa

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 306 postów
  • Imię:Michał

Napisano 26 czerwiec 2018 - 11:41

Zwiastun wyglada naprawde dobrze! Chyba sie wybiore do kina.

#424 Maciek.

Maciek.

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 200 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 17:14

Czy mógłby ktoś polecić dobry, pozytywny film o przyjaźni, albo miłości( ale nie romans), wierze, albo nadziei?

#425 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2354 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 18:23

Czy mógłby ktoś polecić dobry, pozytywny film o przyjaźni, albo miłości( ale nie romans), wierze, albo nadziei?

Może to. O miłości to na pewno film nie jest. Ale o wierze i nadziei już  tak. 

#426 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2354 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 18:40

Zwiastun wyglada naprawde dobrze! Chyba sie wybiore do kina.

W filmie nie ma zbyt wiele ,,momentów", a jak już są, to można się do nich przygotować, to znaczy zamknąć oczy.  

Za to muzyka - symfonia grozy po prostu.

Ja na horrory rzadko chodzę. A sama to już nigdy. Ale w towarzystwie jakoś daje radę :)

#427 Marek123

Marek123

Bywalec

• Bywalec
  • 769 postów
  • Gadu-Gadu:10566169
  • Imię:Marek

Napisano 26 czerwiec 2018 - 21:44

W filmie nie ma zbyt wiele ,,momentów", a jak już są, to można się do nich przygotować, to znaczy zamknąć oczy.  

Za to muzyka - symfonia grozy po prostu.

Ja na horrory rzadko chodzę. A sama to już nigdy. Ale w towarzystwie jakoś daje radę :)

:D

#428 Maciek.

Maciek.

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 200 postów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 12:59

Może to. O miłości to na pewno film nie jest. Ale o wierze i nadziei już  tak. 

Dzięki Szmaragd ^_^ , zapowiada się na dobry.

Przypomniał mi się tak z niczego film "Ukryte Pragnienia" z '96,  fajny letni nastrój,  polecam jakbyś miała ochotę na lato i romans.

#429 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5527 postów

Napisano 28 czerwiec 2018 - 20:53

bardzo mi się spodobał, sex też jest :)

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#430 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2354 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 18:16

przepiękny koteł 

#431 sheldon00

sheldon00

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 44 postów
  • Imię:Damian

Napisano 09 lipiec 2018 - 17:25

ktos poleci jakis dobry film!??

#432 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2354 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 18:58

W sumie kryminał jakich wiele. Samobójstwo, pozornie niezbyt lotny inspektor, który w końcu rozwiązuje sprawę i atmosfera małego miasteczka, w którym wszyscy się dobrze znają. 

Ale dla mnie to przede wszystkim film o szacunku do ziemi, która cytując Pana O`Harę ,,... to jedyne, dlaczego warto pracować, walczyć i ginąć. Tylko ziemia trwa!"

Do tego przepiękne widoki słonecznych, albo otulonych mgłą, zboczy Wenecji Julijskiej, porośniętych winoroślą. 

• Willow47 lubi to

#433 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2354 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 20:19

Film o codzienności, która czasami za bardzo przytłacza, o bezsilności, depresji, niezrozumieniu i o tym, że czasami trzeba nabrać trochę dystansu do tego wszystkiego, żeby znaleźć siłę do walki. 

No i nasz polski towar eksportowy w roli głównej - Kasia Smutniak.

• matrix i Willow47 lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych