Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kinomaniacy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
442 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sneer

Sneer

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 285 postów

Napisano 07 listopad 2009 - 20:56

Są tu jacyś? Co oglądacie?
Życie jest TU i TERAZ

#2 Gość_Ołówek_*

Gość_Ołówek_*
  • Gość

Napisano 08 listopad 2009 - 19:54

Ostatnio dosyć często (zdarza się, że kilka razy w tygodniu) oglądam Donniego Darko i Dzień Świra. Świetne filmy.

#3 Guest

Guest

Nowy uczestnik

• Gość
  • Pip
  • 0 postów

Napisano 10 listopad 2009 - 15:21

ja lubię oglądać..sporo..wiele gatunków...wiele typów.. :D tylko nie komedie romantyczne ;/;/;/;/

ulubiony..między piekłem a niebem..czekam na nostalgia anioła może byc ciekawy i podobny do tego filmu..

#4 Wiktoria

Wiktoria

Weteran forum

• Bywalec
  • 9606 postów

Napisano 10 listopad 2009 - 16:34

Za to ja uwielbiam komedie romantyczne :)
Sztuki walki :)
Horrory :)
JESTEM ~~ Jaka jestem....SZANUJĘ-Tych którzy szanują mnie i szanują siebie...POTRAFIĘ-Wybaczyć...
NIE UMIEM ~~ Zapomnieć krzywdy...UFAM-Chyba trochę za często...NIENAWIDZĘ ~~ Kłamstwa...UCZĘ SIĘ-Na własnych błędach..
POPEŁNIAM-Czasem fatalne błędy...CIERPIĘ-Gdy ktoś mnie rani...CIESZĘ SIĘ ~~ Że są ludzie na których mogę polegać...
MOJE ŻYCIE ~~ To ciągłe czekanie...NIGDY NIE ZAPOMNĘ O TYCH-którzy są obok mnie,bez względu na wszystko...
KIEDYŚ ~~ Zostanie po mnie tylko kilka prostych słów i starych fotografii...MUSZĘ-Żyć mimo wszystko...

#5 Bleed like me

Bleed like me

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 9 postów

Napisano 19 maj 2010 - 23:57

Raczej Dramaty, sensacje, przygodowe.
Od zawsze byłam fanką Heath'a Ledger'a, którego niestety już z nami nie ma, byłam i jestem do dzisiaj prawdziwą maniaczką jego filmów, więc również coś w ten deseń.
Why so serious?

#6 Gość_atamina_*

Gość_atamina_*
  • Gość

Napisano 23 maj 2015 - 18:00

Są tu jacyś? Co oglądacie?

Pewnikiem ,że są  :D

Ostatnio "Chłopak z sąsiedztwa"...ale nie polecam strata czasu 

U mnie ma * jedną gwiazdkę  ;)

#7 Gość_atamina_*

Gość_atamina_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2015 - 17:59

Msciciel-ze-zniszczonego-swiata.-Mad-Max

Świetny polecam  :D dla wszystkich którzy lubią tego rodzaju kino.

U mnie ma *****

Użytkownik atamina edytował ten post 19 lipiec 2015 - 18:01

#8 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5527 postów

Napisano 19 lipiec 2015 - 19:32

zastanawiałem się czy obejrzeć, niestety nie byłem.

Ostatni mój film to "idol" też mogę polecić :)

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#9 Gość_atamina_*

Gość_atamina_*
  • Gość

Napisano 17 sierpień 2015 - 18:53

39206.8.jpg

Zupełnie zaskakujący ...warto poświęcić czas by go zobaczyć  :)

#10 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2404 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 19:23

Brzmi zachęcająco, ale sama to ja się boję takich filmów oglądać :(

,,Jeśli jestem tym, co posiadam i to stracę, czym wówczas będę? [...] Jeśli jestem tym, kim jestem, nie zaś tym, co posiadam, nikt nie może mnie pozbawić pewności ani zagrozić mojemu bezpieczeństwu i poczuciu tożsamości" - Erich Fromm.

#11 Gość_atamina_*

Gość_atamina_*
  • Gość

Napisano 17 sierpień 2015 - 20:48

Brzmi zachęcająco, ale sama to ja się boję takich filmów oglądać :(

nie jest aż tak straszny  :rolleyes: jakby co wskakuj pod kołdrę ...to na chwilę pomaga  :lol:  B)

#12 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2404 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 19:52

Byłam niedawno. Ale w sumie to nie wiem czy polecać czy nie polecać. Bo niby ,,momenty" są, jak na dobry horror przystało, ale jakiś taki niedosyt straszenia pozostaje. 

,,Jeśli jestem tym, co posiadam i to stracę, czym wówczas będę? [...] Jeśli jestem tym, kim jestem, nie zaś tym, co posiadam, nikt nie może mnie pozbawić pewności ani zagrozić mojemu bezpieczeństwu i poczuciu tożsamości" - Erich Fromm.

#13 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5527 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 20:11

Byłam niedawno. Ale w sumie to nie wiem czy polecać czy nie polecać. Bo niby ,,momenty" są, jak na dobry horror przystało, ale jakiś taki niedosyt straszenia pozostaje. 

jednak nie widziałem :(

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#14 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2404 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 20:16

Śmiało można iść samemu. ,,Wsparcie" jakie zwykle przydaje sie przy takich filmach, nie jest niezbędne. 

#15 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5527 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 20:17

polecam ten film jeżeli ktoś lubi krew. Po w człowieku dojrzewa chęć mordu i zemsty!!!

#16 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2404 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 19:44

Film bardzo aktualny. I bynajmniej nie ma jakichś feministycznych wątków. Mimo że opowiada o walce kobiet o szanowanie godności, sprawiedliwą zapłatę, to można go odnieść w ogóle do walki z wyzyskiem i niesprawiedłwością wobec słabszych jednostek. 

Użytkownik szmaragd edytował ten post 17 listopad 2015 - 19:44

#17 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2404 postów

Napisano 04 grudzień 2015 - 19:41

Bardzo dziwny, ale przez to fajny.

#18 Gość_atamina_*

Gość_atamina_*
  • Gość

Napisano 03 luty 2016 - 09:51

Marsjanin%2Bposter.jpg

Kosmiczna poezja ....mrrr....

#19 dziedzic

dziedzic

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 140 postów
  • Imię:Dominik

Napisano 03 luty 2016 - 10:28

Jeden z moich ulubionych filmów- Sweney Todd (Tima Burtona).

Do momentu, w którym go obejrzałem jedynym musicalem akceptowanym przeze mnie byli Blues Brothers :P Według mnie najlepsza rola Johnnego Deppa oraz świetnie odegrane postaci przez Helene Bonham Carter, Alana Rickmana i Sache Baron Cohena.

...nag­le świat stał się sza­ry, naz­naczo­ny bólem, zdzi­wieniem i żalem.

#20 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2404 postów

Napisano 09 luty 2016 - 20:45

Jak z Dżonym to koniecznie obejrzę ^_^ . Ale panią Helenę też lubię.  Piękna kobieta. 

A ostatnio oglądałąm niezły kryminał:

• 1dwa3 lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych