Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

czesc nic mi nie pomaga

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 xvadkfocm

xvadkfocm

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Imię:Jakub

Napisano 30 kwiecień 2018 - 22:58

jestem po szpitalu psychiatrycznym trafilem tam wlasciwie z innego powodu mianowicie mialem isc na detox narkotykowy lecz sprawa wygladala tak ze nie bylem uzalezniony stwierdzilem ze dobrze ze tam trafilem bo jednak choruje na wiele zaburzen ale gdy zobaczylem metody ktore tam stosuja (czyt. 0 zajec z psychologiem, lekarze i sanitariusze traktuja pacjentow jak zwierzeta ktore musza dokarmiac wymiocinami  bo im kaza) to postanowilem ukrywac wszystko i trzymali mnie TYLKO 1 miesiac stwierdzono mi: zaburzenia depresyjne, lekowe. ale jestem w pelni swiadomy tego iz mam wiecej zaburzen tylko nawet nie umiem ich oopisac to jest tak chore co noc jedyne co czuje to chec placzu z samotnosci i bezradnosci nie radze sobie z relacjami miedzyludzkimi sa dla mnie zbyt trudne potrafie rozmwiac z ludzmi i odczuwac pozytywnych emocji typu milosc chociazby bedac z jakakolwiek osoba w zwiazku czulem doslownie nic nie potrafie nic czuc jedyne co mi towaryszy to pustka lub chec zabicia sie i stany lekowe, depresyjne wynikajace najczesciej z samotnosci badz nieudanych relacji miedzyludzkich co jest jednym wielkim paradokksem blagam ja mam tylko 16 lat chce zyc ale to dla mnie zbyt trudne mialem tez pewnego rodzaju rozdowjnie jazni z tego stara msie wyjsc udaje sie nawet, ludzie ktorzy chca pomoc sa przeze mnie odrzucani a potem placze ze nikt mi nie chce pomoc ale to sie dzieje mimowolnie ja nie wiem dlaczego probuje wam jakos opisac jak chociazby w 5% wyglada moj stan ale tego sie nie da zrobic blagam w skrocie co mam zrobic jezeli NIC nie moze mi pomoc )farmakologia, psychoterapia, ludzie( a chce zyc?:_)

#2 xvadkfocm

xvadkfocm

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Imię:Jakub

Napisano 30 kwiecień 2018 - 23:00

przepraszam ze wszystko jest chaotyczne ale nie wiem jak dokladnie to wszystko opisac a itak zrobilem to tak ze ledwo co ktokolwiek z tego wywnioskuje

#3 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16491 postów
  • Imię:Kasia

Napisano 01 maj 2018 - 00:35

Mimo późnej pory przeczytałam myślę ze zrozumieniem i to co najbardziej chwyciło mnie za serce w Twoim przekazie to fakt że bardzo chcesz żyć.
To najważniejsze.
Cała reszta wymaga pomocy dobrego psychologa i nie tylko.
Twoje pragnienie życia jest w moim odczuciu Twoją największą siłą.
Witaj na forum Jakubie.
P.s. piękne imię....