Skocz do zawartości


* * * * - 6 głosy

O czym teraz myślisz?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7477 odpowiedzi w tym temacie

#7461 Willow47

Willow47

    Zadomowiony

  • Junior Admin
  • 11 095 postów
  • Imię:Willow
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Skąd Inąd

Napisano 21 marca 2026 - 12:49


o tym ile czasu marnuję czekając aż moje dziecię się ogarnie......


Dołączona grafika
 
Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#7462 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 21 marca 2026 - 12:55

O tym, że potrzebuję odpoczynku...
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#7463 po_prostu_jestem

po_prostu_jestem

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 241 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 marca 2026 - 18:58

O tym, że zapisałam się do terapeutki na wizytę za 200 zł i jak mam sobie to przemnożyć przez te wszystkie wizyty, które mnie czekają to ja pier*. Odechciewa się już na starcie.
Zresztą ja nie wiem jakiej pomocy potrzebuję... każda stówa "wyrzucona" mnie boli.
To pewnie normalny ludzki problem, że ciężko jest wydawać pieniądze na terapię. Szczególnie, że to mało nie kosztuje i terapia trwa długo.
  • K24 lubi to

#7464 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 30 marca 2026 - 15:32

Myślę, że ostatnio zaniedbałam fora :/ Czas to zmienić :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#7465 Sebastian89

Sebastian89

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 241 postów
  • Imię:Nikt
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 05 kwietnia 2026 - 10:50

Myślę o tym czy muszę być nieszczęśliwy. Nie umiałbym być zadowolony. Może po prostu nie chcę cierpieć. Ale gdy nie ma radości życia i tylko patrzę na innych ludzi; jak dobrze im się żyje zadaję sobie pytanie czy mogło być inaczej niż jest; czy to życie mogło się udać; czy depresja i ja sam musieliśmy zrujnować to życie. 



#7466 po_prostu_jestem

po_prostu_jestem

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 241 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 kwietnia 2026 - 16:25

Że ja to nie wiem czego chcę.

#7467 InBloom

InBloom

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 116 postów

Napisano 18 kwietnia 2026 - 17:07

O latach życia z chorobą które to życie bezpowrotnie zrujnowały

Black hole sun won't you come and wash away the rain


#7468 NoHope

NoHope

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 154 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 02 czerwca 2026 - 13:59

O swojej terapii. To jak grzebanie w gównie. Oczywiście perły z tego główna nie wygrzebię. Ciekawe czy cokolwiek wygrzebię, czy może jest to po prostu czyste gówno.

#7469 Sebastian89

Sebastian89

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 241 postów
  • Imię:Nikt
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 02 czerwca 2026 - 15:11

Terapie są za drogie. Co najmniej dwie stówy co tydzień przez kilka miesięcy do roku w Nurt Poznawczo-Behawioralny. W innych nurtach lata... Jprd. Za 800-1000 zł miesięcznie to bym przeżył.

#7470 NoHope

NoHope

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 154 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 02 czerwca 2026 - 15:23

Terapie są za drogie. Co najmniej dwie stówy co tydzień przez kilka miesięcy do roku w Nurt Poznawczo-Behawioralny. W innych nurtach lata... Jprd. Za 800-1000 zł miesięcznie to bym przeżył.

No za drogie. W moim przypadku psychodynamiczna 200 za sesję. Nieźle się musiałem upodlić, żeby zdobyć te 800 na miesiąc. No ale w moim przypadku (border) podobno tylko terapia jest jako tako skuteczna. Na NFZ zapisałem się rok temu i jeszcze dwa lata czekania mi zostały...

Użytkownik NoHope edytował ten post 02 czerwca 2026 - 15:25


#7471 sebastian86

sebastian86

    Bywalec

  • Bywalec
  • 846 postów
  • Imię:Sebek

Napisano 02 czerwca 2026 - 18:05

o tym czy kiedykolwiek uwolnie sie od zaburzen



#7472 Magd@

Magd@

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 349 postów
  • Imię:Magdalena

Napisano 02 czerwca 2026 - 20:15

o tym czy kiedykolwiek uwolnie sie od zaburzen

Nad tym samym się zastanawiałam, ale w końcu stwierdziłam, że pozostaje mi tylko akceptacja. Może i moje zaburzenia [depresja i fobia społeczna] z czasem zmniejszyły swoje natężenie, to konsekwencje w postaci braku pewnych umiejętności oraz zasobów społecznych zostały nieodwracalnie zaprzepaszczone.

#7473 Tawak

Tawak

    blackpill

  • Bywalec
  • 3 271 postów
  • Imię:Anon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 02 czerwca 2026 - 20:53

Nad tym samym się zastanawiałam, ale w końcu stwierdziłam, że pozostaje mi tylko akceptacja. Może i moje zaburzenia [depresja i fobia społeczna] z czasem zmniejszyły swoje natężenie, to konsekwencje w postaci braku pewnych umiejętności oraz zasobów społecznych zostały nieodwracalnie zaprzepaszczone.


Jak objawia się fobia społeczna? Czy ma ona jakikolwiek związek z autyzmem?

#7474 Magd@

Magd@

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 349 postów
  • Imię:Magdalena

Napisano 02 czerwca 2026 - 21:11

Nie jestem w spektrum autyzmu (choć jedna psychloSZka próbowała mi go kiedyś zasugerować, teraz jest moda na to, tak jak za mojej młodości była moda na wlepiania każdemu energicznemu dziecku ADHD).

#7475 NoHope

NoHope

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 154 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 02 czerwca 2026 - 22:51

O tym że terapeutka nie zażądała dopłaty za ciężkie warunki pracy. Aż dziwne...

#7476 sebastian86

sebastian86

    Bywalec

  • Bywalec
  • 846 postów
  • Imię:Sebek

Napisano 03 czerwca 2026 - 08:51

Nad tym samym się zastanawiałam, ale w końcu stwierdziłam, że pozostaje mi tylko akceptacja. Może i moje zaburzenia [depresja i fobia społeczna] z czasem zmniejszyły swoje natężenie, to konsekwencje w postaci braku pewnych umiejętności oraz zasobów społecznych zostały nieodwracalnie zaprzepaszczone.

pracujesz ?



#7477 Przypadek

Przypadek

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 106 postów
  • Imię:Vincenty

Napisano 07 czerwca 2026 - 14:06

 Mysle , ze teraz mysle podobnie lecz inaczej ubieram to w slowa  .



#7478 sebastian86

sebastian86

    Bywalec

  • Bywalec
  • 846 postów
  • Imię:Sebek

Napisano 10 czerwca 2026 - 19:34

wspominam przykre czasy szkolne







Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych