Skocz do zawartości

* * * - - 5 głosy

O czym teraz myślisz?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5927 odpowiedzi w tym temacie

#5921 doomer

doomer
  • Imię:p

Napisano 05 kwiecień 2021 - 23:11

Wieczór jak zwykle, najcięższy etap dnia. Myślę o tym, że bardzo bym znowu chciał być kochany, tym razem jednak w zdrowej relacji... Brakuje mi tego żeby ktoś po prostu napisał "hejka, co u ciebie?" Takie zwykłe zainteresowanie się bo zazwyczaj jak ja nie napiszę to ciężko o coś takiego (zwłaszcza u płci przeciwnej). Patrzę na kumpla który jest mega przystojny i lubiany przez wszystkich i za niedługo się żeni a potem patrzę na siebie i widzę kupę gówna, mimo starań mimo ciężkiej pracy nad sobą,kupę gówna, która nikogo nie interesuje - dramat aż słabo mi się robi.

Sorry za >blog

#5922 sassypaula

sassypaula
  • Imię:Paula

Napisano 06 kwiecień 2021 - 10:44

Wieczór jak zwykle, najcięższy etap dnia. Myślę o tym, że bardzo bym znowu chciał być kochany, tym razem jednak w zdrowej relacji... Brakuje mi tego żeby ktoś po prostu napisał "hejka, co u ciebie?" Takie zwykłe zainteresowanie się bo zazwyczaj jak ja nie napiszę to ciężko o coś takiego (zwłaszcza u płci przeciwnej). Patrzę na kumpla który jest mega przystojny i lubiany przez wszystkich i za niedługo się żeni a potem patrzę na siebie i widzę kupę gówna, mimo starań mimo ciężkiej pracy nad sobą,kupę gówna, która nikogo nie interesuje - dramat aż słabo mi się robi.

Sorry za >blog

mam dokładnie to samo co Ty. wieczór najgroszy

tzn zainteresowanie ze strony znajomych jest, bardziej chodzi mi o zdrową relacje damsko-meską... wiele osób ma bliską osobę, planują sobie przyszłość, a ja drepczę w miejscu.

dobrego dnia.

• redrose i doomer lubią to

#5923 TruskawkoweCiastko

TruskawkoweCiastko
  • Imię:Jagoda

Napisano 06 kwiecień 2021 - 21:02

O tym, że najbardziej lubię wieczory. Najlepiej wtedy się czuję kiedy mogę iść spać, dać wszystkiemu spokój i mieć nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień.

• Aylene i życie boli lubią to

#5924 życie boli

życie boli
  • Imię:Adam

Napisano 06 kwiecień 2021 - 21:43

Żebyśmy wszyscy niebawem potrafili cieszyć się życiem... Spokojnej nocy Wszystkim!

• Aylene i doomer lubią to

#5925 Leśnik

Leśnik
  • Imię:Gucio

Napisano 06 kwiecień 2021 - 22:10

O tym, że najbardziej lubię wieczory. Najlepiej wtedy się czuję kiedy mogę iść spać, dać wszystkiemu spokój i mieć nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień.

Dla mnie wieczór, to proste "wolne". Mój czas i chciałbym aby trwał wiecznie, by nie musieć się budzić, pracować, żyć... 

• TruskawkoweCiastko lubi to

#5926 TruskawkoweCiastko

TruskawkoweCiastko
  • Imię:Jagoda

Napisano 08 kwiecień 2021 - 10:13

Chciałabym zwinąć się w kłębek, wyłączyć swoje myślenie i na chwile przestać żyć/istnieć

#5927 Pati85

Pati85
  • Gadu-Gadu:71656513
  • Imię:Patrycja

Napisano 08 kwiecień 2021 - 11:48

@TruskawkoweCiastko doskonale Cię rozumiem . Zawsze wtedy zaczynam coś robić aby, przestać myśleć   :)

Użytkownik Pati85 edytował ten post 08 kwiecień 2021 - 11:51

#5928 życie boli

życie boli
  • Imię:Adam

Napisano 08 kwiecień 2021 - 22:19

Myślę o tym, że niczego w życiu nie można być pewnym i za nic nie można dać sobie uciąć przysłowiowej ręki. Absolutnie. Gdy teraz słyszę, że ktoś mówi odwrotnie, tylko się uśmiecham. Depresja obnaża totalnie ze wszystkich złudzeń. Wyciera Tobą podłogę jak starą, brudną ścierą. Wpływa okrutnie na Twoją psychikę, niszczy jak chce i kiedy chce. Rządzi Tobą. Ten burdel złych myśli w głowie jest nie do zniesienia. Jaki wysiłek trzeba podjąć, żeby zacząć z tego powoli, pomału raczkując wychodzić wiemy tylko my. Nikt inny. Chciałbym za jakiś czas napisać do Was tutaj, że wygrałem z tym gnojem i da się to zrobić. Teraz w to nie wierzę. Depresja gniecie. Trzymajcie się tutaj wszyscy. Wszystkich Was tutaj bardzo szanuję i ściskam!!!