Skocz do zawartości

* * * - - 5 głosy

O czym teraz myślisz?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5444 odpowiedzi w tym temacie

#5441 Nann

Nann

Napisano wczoraj, 18:09

O jutrze. 

#5442 Panoramix

Panoramix
  • Imię:Adrian

Napisano wczoraj, 19:34

O jutrzejszym dniu. Znów pusty dom. I ja.

#5443 redrose

redrose
  • Imię:Wiktoria

Napisano wczoraj, 19:48

+1, łączę się w bólu..

#5444 Sarsm1

Sarsm1
  • Imię:Miłosz

Napisano wczoraj, 21:06

+2 i o tym co mam zrobić sobie na śniadanie jutro......

#5445 d z i k a

d z i k a
  • Imię:Antonina

Napisano wczoraj, 22:25

Nie mogłam się napatrzeć i przestać go przytulać. 
Jest cały i zdrowy, a przy tym prześliczny i wyjątkowo spokojny jak na tak malutkie źrebię. 
Jedyne co mu mogę zarzucić to to, że nie lubi Muzyki Redo, albo się ze mną droczy ^_^  W sumie aż zaczęłam się zastanawiać czy to nie on powinien być Tawakiem. Ale ten spokój relica bardziej do niego pasuje, poza tym jaki by nie był pierwszy miał być Redo.
 A jego przeznaczeniem będzie praca z chorymi dziećmi, ma ku temu idealne warunki i tak sama postanowiłam. 
W Tawaku zaś już widzę konia sportowego i z racji, na to że jego rodzice też są końmi sportowymi raczej tak właśnie będzie. 
Mają szansę na polsko-turecką karierę ;) Mój przyjaciel z Turcji bardzo wierzy w te konie i we mnie i chciałby bym zamieszkała z nimi w Turcji. 
Jak będzie okaże się jak trochę podrosną, tym bardziej że mały Tawaczek się jeszcze nie narodził. 
Co do maści i innych informacji, nie chcę nic na razie zdradzać. Można się domyślić jak wyglądają i dodam jeszcze, że Redo ma autentycznie błękitno-fioletową aurę  :wub:  Nie tylko ja to dziś widziałam.