muszę przedłużyć książki w bibliotece, a zgubiłam hasło. Niech to szlag się z tym użerać ![]()
O czym teraz myślisz?
#21
Gość_Abc752_*
Napisano 27 maja 2018 - 08:22
#22
Napisano 27 maja 2018 - 08:45
muszę przedłużyć książki w bibliotece, a zgubiłam hasło. Niech to szlag się z tym użerać
A może na mailu Ci wysłali kiedyś to hasło
#23
Gość_relic_*
Napisano 27 maja 2018 - 08:46
#24
Napisano 27 maja 2018 - 08:47
#25
Gość_Abc752_*
Napisano 27 maja 2018 - 08:54
Właśnie problem w tym, że nie ma opcji odzyskiwania i trzeba osobiście się stawić w bibliotece, by to zmienić, na szczęście znalazłam hasło
miałam zapisane w zeszycie.
Jasne, są specjalne szczotki i grzebienie też dla kotów, a możesz nawet używać takiego dla małych psów krótkowłosych. Popytaj w zoologach, powinno być. A ja mojego psa o średnio długiej sierści wyczesywałam zwykłymi gęstymi szczotkami i też było ok
- redrose lubi to
#26
Gość_obojetnosc_*
Napisano 27 maja 2018 - 08:55
Czy jest dla kotów jakiś grzebień do wyczesywania sierści? Wiem,że dla psa jest bo mam a dla kota? Ten sierściuch strasznie linieje,jego włoski w powietrzu fruwają wszędzie..
https://www.amazon.c...r20L&ref=plSrch
- redrose lubi to
#27
Gość_tośka_*
Napisano 31 maja 2018 - 09:27
#28
Napisano 31 maja 2018 - 09:30
Takie derki z okryciem to widziałam u koni na zimę. Bardziej bawią mnie te ochronki na łeb przed owadami, koń sam wygląda jak mucha ![]()
- Wisienka770330 lubi to
#29
Napisano 31 maja 2018 - 09:33
Cieszę się że dbasz o Luckiego Oli.Czy jest dla kotów jakiś grzebień do wyczesywania sierści? Wiem,że dla psa jest bo mam a dla kota? Ten sierściuch strasznie linieje,jego włoski w powietrzu fruwają wszędzie..
To jej oczko w głowie.
#31
Gość_tośka_*
Napisano 01 czerwca 2018 - 13:50
#32
Gość_relic_*
Napisano 01 czerwca 2018 - 13:54
Myślę nad tym ja bardzo chciałabym być chuda .... chce mi się płakac ..... jestem wielką grubą i tłustą świnią. Wszystko sie wylewa ze mnie. O tym właśnie myslę. Że jestem jak otyłe masło,.
Mam podobnie.
A jesteś prosiakiem rzeczywiście czy to obsesja?
#34
Gość_relic_*
Napisano 01 czerwca 2018 - 14:34
Masz jakąś dietę? Więcej się ruszaj.
#35
Napisano 01 czerwca 2018 - 16:15
7 kg. Nie ma tragedii, to na razie żółta kontrolka.
Masz jakąś dietę? Więcej się ruszaj.
Owszem .... wziełam sie za siebie ale to początek ... generlnie to wracam do semiwegetarianizmu ze wzgledu na refluks bo w sumie własnie tak ta dieta sie pokrywa chociaz nie wszystko .... zajadałam stres teraz włączam w głowie ciągły dialog ... ze NIE JEDZENIE jest PROSTE
#36
Gość_Abc752_*
Napisano 01 czerwca 2018 - 16:21
Może Twoim problemem jest, że za dużo myślisz o jedzeniu, niejedzeniu, analizowaniu, opracowywaniu nowych strategii, diet? Bo może to paradoksalnie napędza Twój apetyt?
#37
Gość_Lady Cassandra_*
Napisano 01 czerwca 2018 - 16:30
Mysle o tym, czy tej nocy sie wyspie.
#38
Napisano 01 czerwca 2018 - 19:38
o urlopie
Poprzerywana linia na dłoniach.
#39
Napisano 01 czerwca 2018 - 20:00
o urlopie
a ja o pracy ![]()
a raczej o jej braku
Użytkownik victoria edytował ten post 01 czerwca 2018 - 20:00
#40
Napisano 01 czerwca 2018 - 20:02
a ja o pracy
a raczej o jej braku
W mojej wiecznie szukają jakby co ![]()
Poprzerywana linia na dłoniach.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Miejsca, w których chciałbyś teraz być
|
Zabawy | Gość_Lady Cassandra_* |
|
|
|
Z czym dziś wygraliśmy
|
Rozwój osobisty | Nelyssa |
|
|
|
Czego teraz słuchacie ? |
Rozwój osobisty | Haspid |
|
|
|
Ile zarabiacie? czym się zajmujecie? |
Depresja - pytania i rozmowy | TakiJaki |
|
|
|
Podpięty Czym jest psychoterapia? |
Psychoterapia / Psychologia | emzet |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych




