Skocz do zawartości

* * * * * 1 głosy

proszę was o modlitwę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
452 odpowiedzi w tym temacie

#41 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13909 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 12:52

Proszę Was dziś o modlitwę za mnie, o światło Ducha Św. w ważnej sprawie

• Willow47 lubi to

giphy.gif

#42 Zaklęta w marmur

Zaklęta w marmur

Flądercia ;)

• Moderator
  • 3700 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 14:27

Proszę Was dziś o modlitwę za mnie, o światło Ducha Św. w ważnej sprawie

Będzie!  :wub:

• molenka i Wisienka770330 lubią to
No a życie... jakie życie?
Poprzerywana linia na dłoniach.

#43 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16491 postów
  • Imię:Kasia

Napisano 11 kwiecień 2018 - 20:10

Molenko kochana, w ciągu dnia byłam i nadal jestem z Tobą telepatycznie myślami i serduszkiem.
Dziś dzień wisienkowy na modlitwę w intencji nas wszystkich. Dziś Molenko intensywniej niż codziennie, poproszę Boga o opiekę nad Tobą oraz Twoimi najbliższymi.
Wszystko będzie dobrze💙.
Tosiu, dla Ciebie również będę prosić Boga o opiekę nad Tobą💙.
Dla każdego z nas Kochani💙.
Wrócę z biura i jestem z Wami Kochani w dzisiejszej modlitwie.
Również bardzo Was potrzebuję.

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 11 kwiecień 2018 - 20:13

• molenka lubi to

#44 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13909 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 10:26

Molenko kochana, w ciągu dnia byłam i nadal jestem z Tobą telepatycznie myślami i serduszkiem.
Dziś dzień wisienkowy na modlitwę w intencji nas wszystkich. Dziś Molenko intensywniej niż codziennie, poproszę Boga o opiekę nad Tobą oraz Twoimi najbliższymi.
Wszystko będzie dobrze.
Tosiu, dla Ciebie również będę prosić Boga o opiekę nad Tobą.
Dla każdego z nas Kochani.
Wrócę z biura i jestem z Wami Kochani w dzisiejszej modlitwie.
Również bardzo Was potrzebuję.

Dziękuję :*

• Wisienka770330 lubi to

giphy.gif

#45 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13909 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 16:59

Dziś modlimy się Litanią do Św. Charbela 

oraz do Św. Ojca Pio

kto dołączy? Zapraszam serdecznie

• Wisienka770330 lubi to

giphy.gif

#46 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16491 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 17:04

Bardzo chętnie Molenko 💙 .
Cieszę się bardzo że jest ten wątek😃.
  • molenka lubi to

#47 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13909 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 17:16

no to są już nas dwie :) proponuję 21.00, bo wcześniej nie dam rady

• Wisienka770330 lubi to

giphy.gif

#48 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16491 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 17:21

Idealna pora. Będę już w domu. Do ok. 20 jestem w biurze (wyjątkowo nie do północy😉 . I jeszcze zdążę na cmentarz😃 ) .
Pozdrawiam ciepło i może ktoś jeszcze dołączy💙.

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 16 kwiecień 2018 - 17:22

• molenka lubi to

#49 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8350 postów
  • Imię:Willow

Napisano 17 kwiecień 2018 - 21:01

Dziś mój dzień. We wszystkich naszych intencjach.

Znajdujesz się w trudnej sytuacji lub chcesz kogoś wesprzeć kogoś skuteczną modlitwą? Mamy dla ciebie wielokrotnie sprawdzoną propozycję: modlitwę do św. Rity, dzięki której wiele osób zostało wysłuchanych przez Boga.

Bardzo skuteczna modlitwa w sprawach trudnych i beznadziejnych

O potężna i sławna święta Rito, oto u Twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy zwraca się do Ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc Ciebie wybieram sobie, święta Rito, ponieważ Ty właśnie jesteś niezrównaną świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę ... (wymienić ją).

Nie pozwól mi odejść od Ciebie, nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez Ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby On odrzucić Twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w Tobie i za Twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzucona. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć Twego serca i wielką potęgę Twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica święta Rita.

O tak, za wierność, jaką święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś Jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić Jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki świętej Rity, aby łaska, o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.

• molenka, Paweł 1983 i Wisienka770330 lubią to
Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#50 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6383 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 21:12

Modlę się rzadko i krótko ale jezeli już to do jednego Św. Ojca Pio, przeczytałem kilka poruszających książek o Nim, nie wiem na czym to polega ale w żadnej innej sytuacji nie poczułem tego co czuję modląc się do Tego Św. Jest w tym jakiś spokój i bliskość.

• molenka, Wisienka770330 i Willow47 lubią to
Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#51 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6383 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 21:12

A Rita niestety kojarzy mi się z Rita Ora :D to w ramach dowcipu :)

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#52 SarkastyczneSerce

SarkastyczneSerce

Weteran forum

• Grupa z ograniczeniami
  • 1016 postów
  • Imię:SarkastyczneSerce

Napisano 18 kwiecień 2018 - 18:53

Pio to postać kontrowersyjna. Ustawiane scenki z wynajętymi "cudownie uzdrowionymi" i cała reszta...

Podziwiam go za zręczność w zarabianiu pieniędzy, za to w jaki sposób je zarabiał już nie.

#53 Gość_tośka_*

Gość_tośka_*
  • Gość

Napisano 18 kwiecień 2018 - 18:57

to nie jest temat na takie dyskusje ss
mozesz poddac intencję, lub zaproponowac modlitwe
  • molenka i Wisienka770330 lubią to

#54 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6383 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 19:07

Pio to postać kontrowersyjna. Ustawiane scenki z wynajętymi "cudownie uzdrowionymi" i cała reszta...

Podziwiam go za zręczność w zarabianiu pieniędzy, za to w jaki sposób je zarabiał już nie.

jak widać "postać kontrowersyjna" to pojecię względne, dla mnie nie jest kontrowersyjna w najmniejszym stopniu. Załuję tylko że nie mogłem Go spotkać osobiście. Wybieram sie do San Giowanni Rotondo, nie wiem tylko jeszcze kiedy.

• molenka, Wisienka770330 i Willow47 lubią to

#55 SarkastyczneSerce

SarkastyczneSerce

Weteran forum

• Grupa z ograniczeniami
  • 1016 postów
  • Imię:SarkastyczneSerce

Napisano 18 kwiecień 2018 - 19:18

to nie jest temat na takie dyskusje ss
mozesz poddac intencję, lub zaproponowac modlitwe

Masz rację.

Jeżeli o intencję chodzi to jeśli ktoś chce to może się pomodlić za moją mamę. Tak ogólnie, o zdrowie.

jak widać "postać kontrowersyjna" to pojecię względne, dla mnie nie jest kontrowersyjna w najmniejszym stopniu. Załuję tylko że nie mogłem Go spotkać osobiście. Wybieram sie do San Giowanni Rotondo, nie wiem tylko jeszcze kiedy.

Różne podejścia, Ty go idealizujesz, jeżeli wierzysz i Ci to pomaga to gratuluję, masz więcej wiary ode mnie. Wiara i modlitwa same w sobie pomagają i nie ma opcji, że nie, to wielka siła. I trzymam kciuki za wycieczkę, to miejsce warte zobaczenia.

Ostatnim razem modliłem się lata temu. Byłem jeszcze młody, do tego pijany i z kluczykami od samochodu w kieszeni, klasyczna historia. Jeden z większych błędów w życiu. W każdym razie modliłem się nie o to by ta poszkodowana osoba była zdrowa tylko o to bym nie poniósł konsekwencji.

#56 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6383 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 19:22

Idealizowanie to za mocne słowo, za długo żyje żeby wierzyc w ideał w postaci ludzkiej ale bez wątpienia jest postacią która "do mnie przemawia", która poruszyła coś we mnie jak żadna inna.

• SarkastyczneSerce lubi to

#57 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16491 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 22:58

Zdążyłam chwilę przed północą.
Dziś dzień wisienkowy na modlitwę w intencji nas wszystkich Kochani.
Pragnę dzisiejszą modlitwą prosić Boga o siły wewnętrzne w szczególności dla Dorotki naszej która ma teraz szczególnie trudny czas...
Bądźmy z Dorotką proszę w dzisiejszej modlitwie💙.
Wysłuchaj nas Panie.

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 18 kwiecień 2018 - 23:00

• SarkastyczneSerce lubi to

#58 Marek123

Marek123

Weteran forum

• Bywalec
  • 1159 postów
  • Gadu-Gadu:10566169
  • Imię:Marek

Napisano 19 kwiecień 2018 - 18:00

• Wisienka770330 i beatkaok lubią to

#59 Gość_Tyrs_*

Gość_Tyrs_*
  • Gość

Napisano 20 kwiecień 2018 - 22:50

Ja bym prosił aby ktoś pomodlil się do Boga i powiedział mu żeby bronił ludzi przed złymi uczynkami i krzywdami ze strony złych ludzi, ponieważ straszne krzywdy są wyrządzane niewinnym ludziom i nic.

• Complicated_85 lubi to

#60 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16491 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 23:23

Amen