Skocz do zawartości

* * * * * 1 głosy

proszę was o modlitwę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
470 odpowiedzi w tym temacie

#461 molenka

molenka

Napisano 19 marzec 2020 - 16:09

Prośmy Św. Józefa o wstawiennictwo!

• Wisienka770330 lubi to
Dołączona grafika

#462 molenka

molenka

Napisano 19 marzec 2020 - 22:30

Załączony plik  św.Józef.jpg   217,82 KB   0 Ilość pobrań

• Wisienka770330 lubi to
Dołączona grafika

#463 molenka

molenka

Napisano 21 marzec 2020 - 20:04

MODLITWA DO ŚW. ANTONIEGO

Kłaniamy się Tobie, Święty Antoni, wielki nasz Patronie. Prosimy cię pokornie,
abyś z wysokości swej chwały wejrzał na nas i przyszedł nam z pomocą.
Ty pomagasz wszystkim, którzy wzywają Twego pośrednictwa i proszą o opiekę.
Nie odrzucaj i naszych ufnych próśb, ale wspomagaj nas w naszych troskach i kłopotach.
Twoi czciciele znają twe skuteczne wstawiennictwo świętego z Padwy w odnalezieniu
rzeczy zgubionych, ochronie przed złodziejami, opiece nad podróżującymi, niesieniu ulgi
w cierpieniu chorym, biednym i zakłopotanym. Z ufnością błagamy, spraw, abyśmy dzięki
twej opiece mieli zawsze silną wiarę, pracowali nad poprawą życia i pomnożeniem łaski
uświęcającej. Polecaj nas Najświętszej Maryi, Matce Bożej, której zawdzięczasz
szczególną pomoc w pracy dla zbawienia ludzi. Ty wiesz, jak słabi i nędzni jesteśmy,
wiesz najlepiej, jakie zło zewsząd nas otacza i jak bardzo potrzebujemy twej pomocy.
Prosimy cię, święty Antoni, abyś nas wspomagał w życiu i kierował ku dobremu Bogu.
Wspieraj wszystkich, którzy zwracają się do ciebie w swych potrzebach i troskach.
Niech wszyscy odczuwają twoją opiekę i doznają twej pomocy,
wielbiąc Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.iętego. Amen.

• Wisienka770330 lubi to
Dołączona grafika

#464 Speedy95

Speedy95
  • Imię:Michał

Napisano 27 marzec 2020 - 03:44

proszę was o modlitwę za mnie bo czuję się bardzo źle.

• molenka lubi to

#465 molenka

molenka

Napisano 27 marzec 2020 - 18:23

Zapraszam serdecznie na codzienną modlitwę Różańcem Św. w intencjach uwolnienia nas od koronawirusa.

Start o 20:30

Wrzucam link do YT, ale można oglądać również na Fb (Teobańkologia).

• Wisienka770330, Speedy95 i Willow47 lubią to
Dołączona grafika

#466 d z i k a

d z i k a
  • Imię:Antonina

Napisano 29 marzec 2020 - 00:07

https://www.youtube....h?v=NPTx_TZVspQ

Moc. 

• Wisienka770330 i Willow47 lubią to

#467 Daniela2018

Daniela2018
  • Imię:Daniela

Napisano 12 kwiecień 2020 - 06:52

Alleluja!

przy-grobie.jpeg

jan_pawel_ii.gif 

Modlitwa za najbliższych

Dobry Ojcze, dziękuję Ci za moją rodzinę, za każdego z jej członków. Dziękuję za żonę (męża), rodziców i dzieci, rodzeństwo, wnuki i dziadków oraz za wszystkich, z którymi łączą mnie więzy krwi. Tobie zawierzam każdego z nas, Tobie oddaję naszą codzienność, zarówno tę pełną radości i optymizmu, jak i tę trudną, naznaczoną krzyżem.

Święty Jan Paweł II pouczał: "Drodzy bracia i siostry, ani na chwilę nie zapominajcie o tym, jak wielką wartością jest rodzina. Dzięki sakramentalnej obecności Chrystusa, dzięki dobrowolnie złożonej przysiędze, w której małżonkowie oddają się sobie wzajemnie, jest ona wspólnotą świętą. Jest komunią osób zjednoczonych miłością, o której św. Paweł tak pisze: "Miłość współweseli się z prawdą, wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje" (por. 1 Kor 13, 6-8). Każda rodzina może zbudować taką miłość".

Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, papieża rodzin, proszę Cię, Boże, uświęć moją rodzinę, uświęć każdego z nas. Obudź w każdym z nas tę wielką miłość, o której pisał św. Paweł. Pomóż nam ją zbudować. Amen.

W: Modlitewnik za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, Rafael, Kraków 2014.

2_max.jpg

Zdrowia i nadziei dla Wszystkich!

Użytkownik Daniela2018 edytował ten post 12 kwiecień 2020 - 06:53

• Wisienka770330 i d z i k a lubią to

#468 Speedy95

Speedy95
  • Imię:Michał

Napisano 14 maj 2020 - 19:37

Proszę was, módlcie się, Litanią loretańską, oto link: 
https://www.brewiarz...loretanska.php3
Bo mamy obecnie maj i trzeba, modlić się loretańską ja obecnie co dzień odmawiam...

Od 2 tygodni w sumie.

Użytkownik Speedy95 edytował ten post 14 maj 2020 - 19:39

• molenka lubi to

#469 molenka

molenka

Napisano 22 maj 2020 - 16:58

Dziś w Kościele Katolickim wspominamy Św. Ritę, patronkę spraw trudnych, beznadziejnych.

Zachęcam do powierzenia jej swoich próśb i trosk.

Modlitwa do św. Rity

O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.
Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga.
Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.
O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)
Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym.
Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą.
W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?
Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń.
O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą.
Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.
O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.
O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.
A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.

Dołączona grafika

#470 Wisienka770330

Wisienka770330
  • Imię:Kasia

Napisano 29 maj 2020 - 00:23

W dzisiejszej modlitwie przed snem przed chwilą (wyjątkowo dłuższej rozmowy z Bogiem dziś potrzebowałam) prosiłam Boga o to aby wlał do serc nas wszystkich nadzieje (zwłaszcza do serc tych którzy przechodzą teraz wyjątkowo trudny czas w swoim życiu).
  • molenka, Willow47 i d z i k a lubią to

#471 molenka

molenka

Napisano 09 czerwiec 2020 - 19:35

Dołączona grafika