Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje sposoby na wyjście z depresji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 sola

sola

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 23 postów
  • Imię:Aleksandra

Napisano 09 lipiec 2018 - 22:57

Willow47 a zawsze masz do tego motywację? U mnie najgorzej właśnie z podjęciem działania. Mam okresy, że idzie mi świetnie, wstaję rano, idę biegać, dbam o siebie, a później ni stąd wracam po pracy do domu i już nie mogę się ruszyć z łóżka. Głowa chce ale ciało odmawia posłuszeństwa. Jak sobie z tym radzicie?

#22 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8246 postów
  • Imię:Willow

Napisano 10 lipiec 2018 - 10:05

Olu motywacja to właśnie moja największa bolączka...zwykle odkładam wszystko na potem.....ale czasami jak już nie mogę wytrzymać ze swoimi myślami to uciekam do ogrodu albo garderoby :)

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#23 Kubik

Kubik

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 78 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 10:30

U mnie jak narazie pomaga sport, zdrowe odżywianie (plus suplementacja magnesem i witaminami), sauna, ksiazki, seriale. Ogólnie staram się próbować wszystkiego.

#24 Debra

Debra

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 81 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 06:00

na mnie bardziej działa bat niż marchewka. Kiedy mam zachętę dochodzę do wniosku, że niczego nie potrzebuję, że nie ma takiej rzeczy na świecie która mogłabym mnie zmotywować w złym humorze, wszystko to przecież marność nad marnościami. Natomiast nie znoszę zawodzić ludzi i kiedy coś obiecam a zwykle wcale nie chcę tego robić, to się zmuszam. Choćby głupi spacer. Nie mam najmniejszej ochoty wychylać nosa spod kołdry ale bardziej nie chcę sprawiać<jeszcze większego> zawodu swoją osobą. 

W ogóle zmuszanie się to nieodłączny element mojego życia. Już się nawet przyzwyczaiłam. Często nawet odczuwam pewien rodzaj satysfakcji po fakcie.

• Complicated_85 lubi to
  • Nie ma rzeczywistości samej w sobie, są tylko obrazy widziane z różnych perspektyw.

#25 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 9052 postów
  • Imię:tak

Napisano 23 wrzesień 2019 - 22:13

@{Ana_} Ja nie lubie zimna, chyba bym umarla w tej wannie :P ale goraca kapiel z olejkami i muzyka z telefonu, to moja ostatnia sesja terapeutyczna :D

• Tawak lubi to
nie mam nic do powiedzenia

#26 Tawak

Tawak

Bywalec

• Bywalec
  • 798 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 22:18

@{Ana_}

Sam opis czynności rozbuda wyobraźnię.

Także u osoby, która od wielu lat nie bierze kąpieli, tylko myje się pod strumieniem wody. Prysznic też nie może być za ciepły, by skóra się nie wysuszyła.

Użytkownik Tawak edytował ten post 23 wrzesień 2019 - 22:18