Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy ktoś tutaj z CHADowców leczy się litem?

lit chad śmieszneskrórty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Killjoy

Killjoy

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 256 postów
  • Imię:Karolina

Napisano 24 styczeń 2018 - 20:49

Mhm, lamotrygina czy karbamazepina to przede wszystkim leki antypadaczkowe. Później znalazły zastosowanie w leczeniu dwubiegunówki.

przyjmuje lit i lamotryginę. Chcieli mi dowalić jeszcze ketrel... Na smaczne spanie, ale umówiłam się z nimi, że jeżeli będą próbowali mi go zwiększyć powyżej 50 mg to będę wypluwać prochy xD Dawka 50 mg okazała się być dla mnie zbyt mała. Nic nie działało, soo... Wrócili do moich starych leków nasennych

#22 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5966 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 24 styczeń 2018 - 20:59

U mnie lamo ładnie wyrównywała nastrój, ale znalazłam się w grupie tych nieszczęśników, których uczula :(.

"Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk". 

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#23 Killjoy

Killjoy

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 256 postów
  • Imię:Karolina

Napisano 24 styczeń 2018 - 21:04

U mnie lamo ładnie wyrównywała nastrój, ale znalazłam się w grupie tych nieszczęśników, których uczula :(.

jak zaczełam brać lamo to miałam objawy jak przy przeziebieniu.... Bolaly mnie kosci, glowa itd. Potem to przeszlo.

#24 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1027 postów
  • Imię:Joanna

Napisano 24 styczeń 2018 - 21:55

Ja lamotryginę dobrze tolerowałam,za to tyłam po kwasie walproinowym.Tak samo jak i po neuroleptyku rispolept.Najlepiej jest teraz,odpukać na neuroleptyku arypiprazol.

#25 KrzysztofBne

KrzysztofBne

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 37 postów
  • Imię:MichalBNE

Napisano 01 maj 2019 - 01:52

Zazywam Lit od miesiaca.

Zdecydowana poprawa. Jeszcze kilka tygodni temu nie potrafilem slowa wypowiedziec a w glowie jedynie byla wizja odejsca na tamten swiat. Sam jestem zdziwniony jako wrodzony pesymista ze jednak czuje zmiane na lepsze. Dawniej cierpialem karusze depresji miesiacami (okolo 9 miesiecy), teraz ten okres sie wyraznie zmniejszyl.