Skocz do zawartości

- - - - -

Czy antydepresanty pomagają?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_Bloodless_*

Gość_Bloodless_*
  • Gość

Napisano 31 marzec 2018 - 20:06

Na pewno tabletki nie pomoga wtedy, kiedy podchodzimy do nich obojetnie, bez zadnego celu, co prawda pomoga nam sie odurzyc, aczkolwiel w mojej skromnwj opinii nie po to zostaly wymyslone. Do tego tez trzeba troche dorosnac, do decyzji. Ja na przyklad raz w zyciu wzialem clonozepam, bardzo mi pomogl, chetnie czesciej bym siegal po tak zwane benzo, aczkolwiek wiem, ze jestem w stanie sobie poradzic bez lekow, z udzialem "milej" pani doktor, moze kobiety.Jeszcze nie tak dawno mowilem, ze nie chce brac lekow, bo nie biore zadnych od bardzo dawna. To prawda, ale jestjeszcze cos. Ja bardzo szybko wciagam sie w uzywki, bardzo ciezko mi powiedziec nie, znajac siebie wiem do czego mi bedzie to sluzyc, a z dwojga zlego wole tkwic w marihuanie.

Nie zrozumiałem ani słowa z tego co napisałeś, może kiedyś mi to wytłumaczysz na spokojnie

#42 Gość_obojetnosc_*

Gość_obojetnosc_*
  • Gość

Napisano 31 marzec 2018 - 21:41

Jasne, zaraz napisze pmke (:

Użytkownik obojetnosc edytował ten post 31 marzec 2018 - 22:18

#43 aga432

aga432

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Imię:Agata

Napisano 10 maj 2018 - 09:37

Witam,

1 rok mam zawroty głowy, brak równowagi i ataki paniki. Jedyne lek, które wspieram to Xanax  które może powiedzieć, że mi pomógł

Wszystko zależało przede wszystkim ode mnie, a następnie od leków. Nie chcę, aby ktokolwiek przeszedł przez to, przez co przeszedłam. Chciałam nawet uciec od pracy, ale z dużą cierpliwością i pomocą leków pokonałam tę chorobę.

#44 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5662 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 10 maj 2018 - 09:55

Witam,

1 rok mam zawroty głowy, brak równowagi i ataki paniki. Jedyne lek, które wspieram to Xanax  które może powiedzieć, że mi pomógł, kupowałam go tutaj "all-generic-meds.com".

Wszystko zależało przede wszystkim ode mnie, a następnie od leków. Nie chcę, aby ktokolwiek przeszedł przez to, przez co przeszedłam. Chciałam nawet uciec od pracy, ale z dużą cierpliwością i pomocą leków pokonałam tę chorobę.

Xanax, gdyby nie duży potencjał uzależniający byłby łykany jak tic-taci. Niestety, to tylko lek działający doraźnie, aczkolwiek wielce pomocny w nagłych napadach paniki tudzież lęku.

"Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk". 

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#45 zielona-dama

zielona-dama

Weteran forum

• Bywalec
  • 1008 postów
  • Imię:Joanna

Napisano 10 maj 2018 - 19:35

To prawda,Xanax gdyby nie uzależniał, byłby bardzo przydatnym lekiem.