Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Kryzys wiary w Boga

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
163 odpowiedzi w tym temacie

#161 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5527 postów

Napisano 13 maj 2018 - 20:32

Ale nie wiesz jakim symbolem jest picie wina w trakcie mszy, więc miałem wątpliwości. Twoich przemyśleń nie znam, masz do nich prawo jak każdy inny do swoich.

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#162 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5527 postów

Napisano 13 maj 2018 - 20:41

dla mnie dziwne porównanie, może warto było by zacząć od tego że wina ani w czasach kiedy żył Jezus ani teraz prawnie nie zakazano a maryśki owszem.

Nie czuję się odpowiednią osobą do dyskusji na ten temat, poza księdzem przyda się konsultacja z politykiem.

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#163 Gość_Templar_*

Gość_Templar_*
  • Gość

Napisano 13 maj 2018 - 21:07

W Polsce nie ma kultury spożycia. Zalegalizowanie marihuany to słaby pomysł ponieważ są ważniejsze sprawy w kraju któremu nadal bliżej do Bułgarii, Słowacji niż Holandii.

#164 Gość_Templar_*

Gość_Templar_*
  • Gość

Napisano 13 maj 2018 - 21:25

Hmm jeśli w Polsce przejmie władze partia Sebixów to napewno to wprowadzą. Obecnie rządzą wykształceni ludzie, nawet z jednej czy drugiej strony którzy mają dzieci. I uwierz mi że widzieli pewnie więcej za młodu niż reformatorzy, ekonomiści z osiedla.
  • Le Pentrec lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych