Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

deszczowe noce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bluette

Bluette

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 149 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 18:17

chcialabym moc z kims porozmawiac. ale jak tu mowic o tym wszystkim i o tak wlasciwie o niczym. to moze chociaz tutaj wypisze z siebie czesc tego. kiedys pisywalam pamietniki, ale teraz to zwyczajnie szkoda papieru. 

boli mnie w srodku. jest mi trudno i ciezko, nawet oddychac jest zbyt trudno. dzis mialam wolne, niby powinnam dobrze spozytkowac ten dzien, a przespalam wieksza czesc, a teraz chodze i pochlipuje. 

cisza. 

wokol mnie cisza. 

odzwyczailam sie od plakania, wiec teraz to takie dziwne uczucie kiedy na chwile wykrzywia mi sie twarz i ciekna lzy. nawet plakac nie umiem. 

1516382309-U11306.jpg

Użytkownik Bluette edytował ten post 19 styczeń 2018 - 18:19

"A w serce moje wstąpił wiatr
I tam on zamieszkał i szumi.
A domem moim stał się las,
Nad lasem biją pioruny."

~Sted~

#22 Lady Cassandra

Lady Cassandra

Karolcia :)

• Bywalec
  • 2433 postów
  • Imię:Karolcia

Napisano 19 styczeń 2018 - 19:15

Jesli chcesz, mozesz ze mna porozmawiac na pw. Jesli bede umiala, pociesze slowem i postaram sie wesprzec.

Pamiętaj, zawsze znajdzie się ktoś, kto Ci kibicuje hug.gif Albo znajdziesz drogę, albo ją zbudujesz

Pamiętaj, że po każdej burzy kiedyś wyjdzie słońce, ale tylko od Ciebie zależy, czy będziesz chciał je dostrzec

Myśl to, co prawdziwe, czuj to, co piękne, kochaj to, co dobre | Dziś tworzysz swoje jutro

Myśląc pozytywnie, przyciągasz pozytywne zdarzenia | We wszystkim jest jakiś plus

Naucz się doceniać to, co masz, zanim czas sprawi, że docenisz to, co miałeś | Czasami przyczyna jest ważniejsza, niż efekt

#23 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 5944 postów
  • Imię:Willow

Napisano 19 styczeń 2018 - 22:21

boli mnie w srodku. jest mi trudno i ciezko, nawet oddychac jest zbyt trudno. 

cisza. 

wokol mnie cisza. 

nawet plakac nie umiem. 

1516382309-U11306.jpg

Zawarłaś w tych słowach mnie całą....

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#24 Arwena7

Arwena7

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 6 postów
  • Imię:Natalia

Napisano 26 styczeń 2018 - 06:29

Robimy rzeczy z automatu, bo wypada, bo tak trzeba, ale nie zastanawiamy się nad tym po co to wszystko i do czego zmierza. Ja strasznie boję się kiedy wysyłają mnie na urlop, bo wtedy za długo jestem sama z sobą.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych