Skocz do zawartości

* * * - - 6 głosy

Forumowe Randki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
703 odpowiedzi w tym temacie

#701 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 9050 postów
  • Imię:tak

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:46

@SmacznyKeksik trzba znaleźć odpowiednie miejsce i sposob poszukiwań dla siebie :) najważniejsze żeby samemu dobrze sie z tym czuć :)

nie mam nic do powiedzenia

#702 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6359 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:03

portale rankowe to też padaka, ale jeśli miałabym wybierać z dwojga złego to oczywiscie wolałabym portal randkowy... Wydaje mi się, ze to miejsce nie jest odpowiednie do poszukiwania swojej drugiej połówki. Tzn gdzieś tam przy okazji zawsze może coś tam wyniknąć, ale przyjście tu z założenieniem, żeby znaleźć kogoś to trochę słaby pomysł według mnie.

korzystałem z portali, poznałem dwie kobiety z którymi się spotkałem, z jedną nawet spotykaliśmy się kilka miesięcy. Jednak na portalach warto weryfikować zdjęcia z rzeczywistością, zazwyczaje kobiety mocno podkreślają tam swoje zalety a ukrywają wady.

Osobiście uważam że portale są słabe z powodu płytkich dyskusji i mało interesujących tematów.

Zdecydowanie wolę porozmawiać o czymś co i mnie i rozmówczynię żywo interesuje, na portalach mam wrażenie o takie dopasowanie trudno.

Lepsze są fora tematyczne albo poznawanie ludzi przy okazji rozwijania swojej pasji, np. lubi ktoś fotografię chodzi na imprezy plenerowe z aparatem, na giełdy fotograficzne, niestety to lepsze dla pań bo na giełdach większość ludzi to faceci. Jak jesteś kobietą i lubisz fotografię a przy okazji poszukujesz partnera giełda fotograficzna super miejsce na podryw :)

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#703 PepeTheFrog

PepeTheFrog

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 29 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:41

Portale złe. Fora złe. Szybkie randki złe. Faceci źli. Baby złe.

True xD dla niektórych z nas wszystko wydaje się złe. Dlatego siedzę pod kołdrą, ewentualnie do sklepu pójdę później :) 

Ogólnie to dopadła mnie anhedonia i taki no... aseksualizm jakby. Za to popisać z kimś można byłoby, czemu nie

#704 adresik

adresik

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 55 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 22:55

Trochę umarł temat a w sumie to co mi tam:

Lokacja: Warszawa

O mnie: Mieszkam sam. Nie jestem zbyt imprezowy, wolę domówki ze znajomymi dobrymi od klubów. Nie piję za często. Pracuję w budżetówce(żona może liczyć na tańsze bilety PKP :P) Z minusów, to mam dość późno wykrytą zjebana tarczycę, więc należę do grubasów. Ale babcia mówi, że jestem przystojnym kawalerem. Moja rodzina cię będzie uwielbiała, bo nareszcie kogoś przyprowadzę.

Kontakt: PW na forum powinno być git