Skocz do zawartości

* * * - - 6 głosy

Forumowe Randki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
702 odpowiedzi w tym temacie

#21 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5154 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 08 październik 2017 - 14:57

przykro mi :) Mieszkasz dokladnie po drugiej stronie kraju :)

Mnie nie mniej przykro :).

"The pain you feel today, will be the strength you feel tomorrow".

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#22 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 08 październik 2017 - 14:57

a może inaczej są same bo tak były zajęte karierą że zapomniały jak to jest być z kimś?

Sa singielki z wyboru, które stawiają na karierę.

Ale nikt nie zabroni kobiecie robienia kariery i posiadania szczęśliwej rodziny. Tylko, że silnej kobiecie niepotrzebny jest słaby mężczyzna.

• Complicated_85 lubi to

#23 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6179 postów

Napisano 08 październik 2017 - 14:59

A wiesz jakie kobiety są singielkami ?

Zaradne, inteligentne, niezależne, zadbane, samowystarczalne, pewne siebie, z dobrą pracą i finansami.

I cholernie samotne.

Bo faceci się ich boją.

albo jeszcze inny powód, robiły to co im wychodziło i w czym mogły się spełnić, a że z facetami nie wychodziło to temat zszedł na dalszy plan. Ładna buzia i zgrabne nogi nie zawsze idą w parze z popularnością w towarzystwie.

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#24 Gość_Sana_*

Gość_Sana_*
  • Gość

Napisano 08 październik 2017 - 14:59

No naprawdę? Teraz sie znowu zaczną dyskusję czemu ktos jest samotny zamiast coś z tym zrobić? Takie kobiety sa samotne bo faceci dupy nawet formularza nie wypełnią

#25 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5154 postów

Napisano 08 październik 2017 - 15:00

Z wiekiem rosną też wymagania, choć i tak nie sądzę, by były jakieś wygórowane. Czasy się zmieniły i ciężko stworzyć udaną relację, ze względu na wiele różnych czynników.

• szmaragd lubi to

#26 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6179 postów

Napisano 08 październik 2017 - 15:01

Sa singielki z wyboru, które stawiają na karierę.

Ale nikt nie zabroni kobiecie robienia kariery i posiadania szczęśliwej rodziny. Tylko, że silnej kobiecie niepotrzebny jest słaby mężczyzna.

nie zgodzę się co do ogułu,  pewnie niektóre są silne i niezależne, niektóre tak jak specyficzne panie ze straży miejskiej sikają na stojąco ale to raczej margines :)

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#27 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5154 postów

Napisano 08 październik 2017 - 15:02

Paweł 1983 czasem po tym co piszesz, to się nie dziwię, że jesteś samotny :).

• beatkaok i nieogarniam lubią to

#28 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 08 październik 2017 - 15:04

Z wiekiem rosną też wymagania, choć i tak nie sądzę, by były jakieś wygórowane. Czasy się zmieniły i ciężko stworzyć udaną relację, ze względu na wiele różnych czynników.

Wiesz, wszystko zależy od tego czego się od relacji oczekuje. Czy to ma byc szybki "związek" bez perspektyw, tylko dla wypełnienia wieczornej pustki, czy długodystansowe małżeństwo, dzieci itd. No ale to wiąże się z cholernym obciążeniem i odpowiedzialnością i nie wszystkich na to stać.

#29 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6179 postów

Napisano 08 październik 2017 - 15:06

ok, niby racja, temat ma być mini sympatią więc :

imie Paweł

lat 33 i 300 coś tam dni (prawie 34)

w relacjach trudny, wymaga cierpliwości, ma swoje nawyki (jak brudne skarpetki i majtki na podłodze) nie specjalnie przejmujący się porządkiem w mieszkaniu, niby by wolał żeby pożadek był jednak zwykle jest coś lepszego do zrobienia. Lubi filmy, kino,

Szuka, miłej, zgrabnej, ciepłej dziewczyny do wspólnego spędzania czasu, najchetniej w łużku ......

#30 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5154 postów

Napisano 08 październik 2017 - 15:06

Ciężko na początku znajomości stwierdzić, jak i w którym kierunku się potoczy. Wiele osób podchodzi asekuracyjnie i boi się zaangażowania. Ja z tym nie mam problemu, ale większość mężczyzn, których spotykam na swej drodze ma z tym problem, albo zwyczajnie nikt nie jest w stanie pokochać mnie na tyle, by się zaangażować całym sobą w związek.

#31 Gość_Sana_*

Gość_Sana_*
  • Gość

Napisano 08 październik 2017 - 15:07

nie zgodzę się co do ogułu,  pewnie niektóre są silne i niezależne, niektóre tak jak specyficzne panie ze straży miejskiej sikają na stojąco ale to raczej margines :)

Mi chłopak na woodstocku zrobił lejek żebym mogła sikac na stojąco xP wiec jestem specyficzna i jednocześnie w związku xD

#32 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6179 postów

Napisano 08 październik 2017 - 15:07

Paweł 1983 czasem po tym co piszesz, to się nie dziwię, że jesteś samotny :).

ok, przyjąłem :)

#33 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6179 postów

Napisano 08 październik 2017 - 15:10

Mi chłopak na woodstocku zrobił lejek żebym mogła sikac na stojąco xP wiec jestem specyficzna i jednocześnie w związku xD

to bardziej chodzi o usposobienie, co nie znaczy że patent chłopaka nie był dobry, nie chciał bym tylko stać obok Ciebie gdzieś na koncercie.

#34 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 08 październik 2017 - 15:12

Ciężko na początku znajomości stwierdzić, jak i w którym kierunku się potoczy. Wiele osób podchodzi asekuracyjnie i boi się zaangażowania. Ja z tym nie mam problemu, ale większość mężczyzn, których spotykam na swej drodze ma z tym problem, albo zwyczajnie nikt nie jest w stanie pokochać mnie na tyle, by się zaangażować całym sobą w związek.

Większość mężczyzn podchodzi zachowawczo, nawet jeśli mają zamiar stworzyć trwały związek. Tylko ci, którym zależy tylko na szybkim numerku nie mają zahamowań. Ten mechanizm działa tak - Ty nie masz problemów z zaangażowaniem, a facet widząc to, zwyczajnie lawiruje, bo się boi zobowiązań. Rzadko trafia się facet, który tak naprawdę wie czego chce, a jednocześnie potrafi zrozumieć potrzeby kobiety i dać całego siebie. 

#35 Tomek

Tomek

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2094 postów

Napisano 08 październik 2017 - 15:13

O.o az teraz mam rozkmine, bo wczesniej o czyms takim nie slyszalem. Woodstock to...coz, nie moje klimaty. Bylem tam tylko raz, mimo ze mam tam tylko 60km.

#36 Gość_Sana_*

Gość_Sana_*
  • Gość

Napisano 08 październik 2017 - 15:13

to bardziej chodzi o usposobienie, co nie znaczy że patent chłopaka nie był dobry, nie chciał bym tylko stać obok Ciebie gdzieś na koncercie.

Spokojnie robiłam to w krzakach

• Paweł 1983 lubi to

#37 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5154 postów

Napisano 08 październik 2017 - 15:14

Większość mężczyzn podchodzi zachowawczo, nawet jeśli mają zamiar stworzyć trwały związek. Tylko ci, którym zależy tylko na szybkim numerku nie mają zahamowań. Ten mechanizm działa tak - Ty nie masz problemów z zaangażowaniem, a facet widząc to, zwyczajnie lawiruje, bo się boi zobowiązań. Rzadko trafia się facet, który tak naprawdę wie czego chce, a jednocześnie potrafi zrozumieć potrzeby kobiety i dać całego siebie. 

Masz rację rainy, wiele popełniłam błędów w przeszłości, angażując się od razu totalnie - teraz wiem, że to odstrasza i odpycha. Dopiero ostatnio udaje mi się zmienić podejście i pozostaje mi mieć nadzieję, że zaowocuje to zdrowszymi relacjami w przyszłości.

#38 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5154 postów

Napisano 08 październik 2017 - 15:15

O.o az teraz mam rozkmine, bo wczesniej o czyms takim nie slyszalem. Woodstock to...coz, nie moje klimaty. Bylem tam tylko raz, mimo ze mam tam tylko 60km.

No cóż, nie każdego musi jarać kąpiel w błocie, spanie pod gołym niebem i brak podstawowych zasad sanitarnych :). Mnie nie kręciła ta impreza nigdy też.

#39 Tomek

Tomek

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2094 postów

Napisano 08 październik 2017 - 15:16

Masz rację rainy, wiele popełniłam błędów w przeszłości, angażując się od razu totalnie - teraz wiem, że to odstrasza i odpycha. Dopiero ostatnio udaje mi się zmienić podejście i pozostaje mi mieć nadzieję, że zaowocuje to zdrowszymi relacjami w przyszłości.

A ja bym chcial zeby kobieta przejela inicjatywa i sie zaangazowala od poczatku. Mam juz dosc tego, ze ja tyle razy probowalem i za kazdym razem tylko odrzucenie. Nigdy nie wiem na czym stoje, musze sie domyslac i to doprowadza mnie do szalu.

#40 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 08 październik 2017 - 15:18

Compli, odstrasza i odpycha tylko słabych. Ci, którzy zasługują na twoje zaangażowanie nie będą go unikać.

Chciałabyś mężczyznę, który w momencie, kiedy związek nabierze rozpędu wycofa się mówiąc, że nie znosi dominacji ?

Użytkownik rainy_day edytował ten post 08 październik 2017 - 15:19