I tu masz dowód na to, że Ty sam jesteś swoim problemem, a nie inni. I tylko szukasz dla siebie usprawiedliwienia obwiniając innych.
dobrze osobo bez problemów na forum o depresji xD
Napisano 06 października 2017 - 18:08
I tu masz dowód na to, że Ty sam jesteś swoim problemem, a nie inni. I tylko szukasz dla siebie usprawiedliwienia obwiniając innych.
dobrze osobo bez problemów na forum o depresji xD
Napisano 06 października 2017 - 18:09
dobrze osobo bez problemów na forum o depresji xD
Ja przynajmniej nikogo z forum nie obwiniam o swoje problemy ![]()
Napisano 06 października 2017 - 20:53
Ja przynajmniej nikogo z forum nie obwiniam o swoje problemy
o widzisz, to tak jak ja. widzę że bierzesz dobry przykład
Napisano 02 października 2025 - 08:46
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jedyna słuszna droga dla inceli przełknąć blackpill
|
Depresja - pytania i rozmowy | Squarex8874 |
|
|
|
Czuję się taka samotna... |
Pokój zapoznawczy | embel |
|
|
|
Czas płynie, a ja ciągle taka sama..
|
Depresja - pytania i rozmowy | chwast |
|
|
|
Może poporostu jestem taka jak mi mówiła kiedyś rodzina-beznadziejna |
Depresja - pytania i rozmowy | Katarzyna44lat |
|
|
|
Taka praca |
Depresja - pytania i rozmowy | AleksandraK |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych