Skocz do zawartości


- - - - -

Jedyna taka istota


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Vadim_*

Gość_Vadim_*
  • Gość

Napisano 06 października 2017 - 18:08


 

I tu masz dowód na to, że Ty sam jesteś swoim problemem, a nie inni. I tylko szukasz dla siebie usprawiedliwienia obwiniając innych.

dobrze osobo bez problemów na forum o depresji xD 



#22 Gość_Ancik_*

Gość_Ancik_*
  • Gość

Napisano 06 października 2017 - 18:09

dobrze osobo bez problemów na forum o depresji xD 

 

Ja przynajmniej nikogo z forum nie obwiniam o swoje problemy :D



#23 Gość_Vadim_*

Gość_Vadim_*
  • Gość

Napisano 06 października 2017 - 20:53

 

Ja przynajmniej nikogo z forum nie obwiniam o swoje problemy :D

o widzisz, to tak jak ja. widzę że bierzesz dobry przykład 



#24 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 668 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 02 października 2025 - 08:46

Trzeba po prostu być uważnym na to, kogo do siebie przyciągamy. To nie jest proste, ale to jest całe sedno.
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl





Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych