Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

pomocy! psychiatra, Wrocław

psychiatra wrocław leki bezsilnosc depresja psychiatryk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bajtel

bajtel

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 1 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 17:11

witam! pomocy! szukam dobrego psychiatry we Wrocławiu. Mój rozłożył bezradnie ręce i dał skierowanie do szpitala ( bezpodstawne) oraz kazał pójść do kogoś innego. dlatego liczę na Was i Wasze doświadczenie

ps. zmieniano mi leki co niecały tydzień ( było ich kila). czy jest szansa że którykolwiek był w stanie zadziałać tak szybko?

ps2. depresja jak jest tak była. A ja miałam okres "wyjebania" łykałam przepisane mi na przedostatniej wizycie leki. przez miesiąc przytyłam 14 kg! poprawy żadnej. Ale zyskałam nową siłę by zaufać komuś innemu i znowu do kogoś pójść

#2 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5922 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 24 wrzesień 2017 - 17:16

Aż strach pomyśleć, do kogo trafiłaś. Po pierwsze, nie powinien Cię odsyłać do kogoś innego i po najmniejszej linii oporu kierować od razu do szpitala. Po drugie, nie powinien tak często zmieniać leków, bo specyfika tych na depresję polega na tym, że przeważnie pełne działanie objawia się po minimum dwóch tygodniach. Jest tu trochę osób z Wrocławia i okolic - liczę, że ktoś wskaże Ci lekarza z prawdziwego zdarzenia.

"Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk". 

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#3 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8432 postów
  • Imię:Willow

Napisano 24 wrzesień 2017 - 17:59

co tydzień?? rety....

nic dziwnego, ze nie pomaga...

odpisałam Ci na priva

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak