Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * - - - 2 głosy

samookaleczenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
204 odpowiedzi w tym temacie

#201 Sidu93

Sidu93

Atencjusz

• Bywalec
  • 919 postów
  • Imię:Mateusz

Napisano 02 marzec 2019 - 12:17

Też, że nie natrafiłem na ten temat wcześniej. Ostatnio samookaleczam się 2-3x w tygodniu. Jak przychodzi silny dół, to obecnie nie znam innego sposobu na poradzenie sobie z tym dołem. Poza tym nienawidzę siebie i po prostu uważam, że na to zasługuję. 

• selfvenom lubi to

#202 zielona-dama

zielona-dama

Bywalec

• Bywalec
  • 946 postów
  • Imię:Joanna

Napisano 02 marzec 2019 - 18:29

Nikt z nas na to nie zasługuje.Mam nadzieję,że pobędziesz u nas dłużej, w końcu dojdziesz do wniosku że nie warto i znajdziesz jakiś mniej destrukcyjny sposób wyrażania złości.

#203 Maja92

Maja92

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 186 postów
  • Imię:Maja

Napisano 16 marzec 2019 - 22:01

Ostatnio coraz gorzej się czuje. Mam problemy w pracy i postanowiłam się zwolnić. Znowu każdy mi udowadnia, że się nie nadaję, nie pasuję i ktoś jest ode mnie lepszy. Nie wytrzymałam tego i w zeszłą niedzielę zaczęłam wbijać sobie szkło do ręki i lekko się nacinać (krew nie leciała) Może to nie jest typowe okaleczanie ale boje się, że to wróci po 3 latach i miesiącu przerwy. Mam też nasilone myśli samobójcze i sobie z tym nie radzę. Świat beze mnie będzie lepszy..

#204 Feliks

Feliks

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 50 postów
  • Imię:Nikt

Napisano 17 marzec 2019 - 08:11

Ostatnio coraz gorzej się czuje. Mam problemy w pracy i postanowiłam się zwolnić. Znowu każdy mi udowadnia, że się nie nadaję, nie pasuję i ktoś jest ode mnie lepszy. Nie wytrzymałam tego i w zeszłą niedzielę zaczęłam wbijać sobie szkło do ręki i lekko się nacinać (krew nie leciała) Może to nie jest typowe okaleczanie ale boje się, że to wróci po 3 latach i miesiącu przerwy. Mam też nasilone myśli samobójcze i sobie z tym nie radzę. Świat beze mnie będzie lepszy..

Może znajdziesz taką pracę, w której zachce Ci się żyć...

#205 Maja92

Maja92

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 186 postów
  • Imię:Maja

Napisano 17 marzec 2019 - 15:11

Będę czegoś szukać ale myśl, że pierwszy raz w życiu będę na bezrobociu nie jest fajna :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych