Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Anathema

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Rita

Rita

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 277 postów

Napisano 09 kwiecień 2010 - 22:50

My Dying Bride, hm druga moja miłość ,ostatnia płyta For lies I sire to powrót do ich muzyki z końca lat 90 tych.
Moje ulubione ich płyty to Like gods the sun, the light the end of the world, 34,788% i the angel and the dark river i dreadful hours.

Muaaaa... wszędzie gdzie mają skrzypce jest pewne, że ich będę kochać miłością nieodwzajemnioną :D "For You", coś wspaniałego, "Cry of mankind" , chociaż tam akurat skrzypiec nie było, "For my fallen angel" ( :wub: ), "Two winters only" i coś cudownego - "Black heart romance"...ah wspomnienia, jak to się miało 16 lat , siedziało na kolanach posępnego romantyka w ciemną, zimową noc, MDB w tle, bukiet z lilii i odręcznie napisany wiersz między nimi.... Byłam paskudną, niepoprawną wręcz romantyczką :P

Użytkownik nona777 edytował ten post 09 kwiecień 2010 - 22:51

Żyjesz tylko w moich snach/Nie będzie nigdy Ty i Ja
W sercu dwa ostrza/Ostrza wbite w ciało/
Drugie wbiłam sama - tylko pierwsze bolało

#42 Spirit

Spirit

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3022 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 09:51

Ile razy słyszę "Are you there?" tyle razy mam ochotę iść i skoczyć z mostu. Co oznacza, że zespół dobry, bo umie przekazywać swoją muzyką uczucia.

To posłuchaj teraz fragmentu piosenki " Dreaming light", w której Danny opowiada o swoim wyjściu z depresji:

http://www.kscopemus...3s/myWimpy.html
Życie nie ma przeciwieństwa. Przeciwieństwem śmierci są narodziny. Życie jest wieczne

#43 Bonawentura

Bonawentura

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 481 postów

Napisano 08 maj 2010 - 02:00

no właśnie, interesuje mnie piosenka "Everything", słyszałem ją z jakieś zdrowe 4 lata temu: czy na jakimś albumie kiedykolwiek została umieszczona?
 melanżownik 

#44 Gość_Ołówek_*

Gość_Ołówek_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2010 - 12:20

czy na jakimś albumie kiedykolwiek została umieszczona?

Na albumie Anathemy? Raczej nie.
Tak gadacie tu o MDB i muszę przyznać, że dobry zespół. Przynajmniej na chwilę obecną, gdy słucham dobrych utworów.

#45 dio

dio

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 109 postów

Napisano 30 czerwiec 2010 - 14:50

"Everything" to czwarty z kolei utwór na najnowszej płycie Anathema "We’re Here Because We’re Here", która swoją premierę miała 31 maja tego roku.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych