Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 5 głosy

Mam dzis ochote na...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1163 odpowiedzi w tym temacie

#1121 Adram

Adram

    Weteran forum

  • Bywalec
  • 1 177 postów
  • Imię:Adam
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 27 marca 2023 - 13:57


...na coś słodkiego(jak zwykle!)

Polecam domową chałwę. Jak masz blender, albo młynek do kawy to zmielesz ziarna, odstawisz do lodówki i będzie dobre, słodkie, zdrowe, ale i kaloryczne. Paczka sezamu ok. 7zł, dwie-trzy łyżki miodu, można sobie potem dorzucić migdały, ziarna słonecznika, posiekane daktyle czy żurawinę. Na youtube mnóstwo filmów. Jak mnie się udało ją zrobić to każdy zrobi...


  • Willow47 lubi to

#1122 smu1

smu1

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 248 postów

Napisano 27 marca 2023 - 17:38

Nie lubię sezamu😉
Zrobiłam platki na mleku.
Dobrze posłodzone...

#1123 Adram

Adram

    Weteran forum

  • Bywalec
  • 1 177 postów
  • Imię:Adam
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 27 marca 2023 - 17:44

Nie lubię sezamu
Zrobiłam platki na mleku.
Dobrze posłodzone...

Można z ziaren słonecznika zrobić. Nie znam nikogo kto by nie lubił słonecznika. 


  • smu1 lubi to

#1124 Panoramix

Panoramix

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 445 postów
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Kraków/Santa Barbara - Kalifornia

Napisano 01 kwietnia 2023 - 13:58

Mam dziś ochotę w końcu powiedzieć parę słów co sądzę o podłości ludzkiej i tego jak ludzie potrafią niszczyć coś fajnego. Ale nie chcę tego robić. Póki co.

#1125 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 05 czerwca 2023 - 15:04

Na popisanie z kimś :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#1126 PiotrWill2

PiotrWill2

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 341 postów
  • Imię:Piotr
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:jeszcze nie tam gdzie należy

Napisano 05 czerwca 2023 - 21:18

Na popisanie z kimś :)

Zatem byłbym rad gdybyś odczytała wiadomość ode mnie i raczyła się ustosunkować. 


Es gibt nur eines, was schlimmer ist als Ungerechtigkeit, und das ist Ungerechtigkeit ohne Schwert in der Hand.


#1127 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 05 czerwca 2023 - 23:19

@PiotrWill2 pisałam ci już, że czasem boję się odczytywać niektóre privy.
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#1128 Gość_anche_*

Gość_anche_*
  • Gość

Napisano 06 czerwca 2023 - 01:01

Mam dziś ochotę na arbuza, a najchętniej arbuzowa lemoniadę

#1129 Willow47

Willow47

    Zadomowiony

  • Junior Admin
  • 11 095 postów
  • Imię:Willow
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Skąd Inąd

Napisano 06 czerwca 2023 - 15:45

Gofra z bitą śmietaną i borówkami


Dołączona grafika
 
Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#1130 smu1

smu1

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 248 postów

Napisano 28 czerwca 2023 - 16:52

Na racuchy.Jejku,ale bym zjadła racucha!

#1131 Magd@

Magd@

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 349 postów
  • Imię:Magdalena

Napisano 29 czerwca 2023 - 09:27

Na zimny prysznic :) to uzależniające!



#1132 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 09 grudnia 2023 - 07:36

Na sushi :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#1133 ioio

ioio

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 47 postów
  • Imię:Eleonora
  • Płeć:Kobieta

Napisano 06 sierpnia 2024 - 17:51

Na pochmurny, mglisty dzień przy temperaturze 6°C. Lato boli.
  • Barti22 lubi to

#1134 daleki

daleki

    Zadomowiony

  • Bywalec
  • 3 049 postów
  • Imię:Daniel
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano 10 sierpnia 2024 - 20:08

Na pochmurny, mglisty dzień przy temperaturze 6°C. Lato boli.

A ja wręcz odwrotnie, chciałbym ciepłego letniego dnia. Czemu lato boli?


Bycie starym głupcem jest proste: wystarczy się zestarzeć.


#1135 ioio

ioio

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 47 postów
  • Imię:Eleonora
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 sierpnia 2024 - 23:09

A ja wręcz odwrotnie, chciałbym ciepłego letniego dnia. Czemu lato boli?

Ten ciepły okres wprowadza mnie w gorszy stan psychiczny. Świecące słońce i cała masa ludzi na zewnątrz powoduje u mnie naprawdę duży spadek nastroju. Fizycznie też nie jest dobrze, mój organizm fatalnie znosi takie temperatury. To wszystko razem po prostu aż boli.

#1136 VvvV

VvvV

    Bywalec

  • Bywalec
  • 948 postów
  • Imię:P.
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 sierpnia 2024 - 08:12

Ten ciepły okres wprowadza mnie w gorszy stan psychiczny. Świecące słońce i cała masa ludzi na zewnątrz powoduje u mnie naprawdę duży spadek nastroju. Fizycznie też nie jest dobrze, mój organizm fatalnie znosi takie temperatury. To wszystko razem po prostu aż boli.

Przybijam pionę. To moja jedyna frustracja latem - zbyt ciepło. 


"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"


#1137 Tawak

Tawak

    blackpill

  • Bywalec
  • 3 271 postów
  • Imię:Anon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 14 sierpnia 2024 - 11:10

Na stwierdzenie, że incelom żadne terapie nie pomagają, bo mamy genetyczne defekty.

#1138 abnegat

abnegat

    Bywalec

  • Bywalec
  • 742 postów
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 18 sierpnia 2024 - 11:33

Na stwierdzenie, że incelom żadne terapie nie pomagają, bo mamy genetyczne defekty.

ja myślę jednak że pójdę kilka razy do psychologa i powiem mu żeby mnie przekonał że samobójstwo to jednak dla mnie najbardziej rozsądne rozwiązanie



#1139 Tawak

Tawak

    blackpill

  • Bywalec
  • 3 271 postów
  • Imię:Anon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 18 sierpnia 2024 - 16:26

ja myślę jednak że pójdę kilka razy do psychologa i powiem mu żeby mnie przekonał że samobójstwo to jednak dla mnie najbardziej rozsądne rozwiązanie

Psycholog do tego nie będzie Cię przekonywał.



#1140 SyriuS

SyriuS

    Bywalec

  • Bywalec
  • 698 postów
  • Imię:Marcin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano 21 sierpnia 2024 - 10:49

mam ochotę na bliskość


  • Nelyssa lubi to





Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych