Czesc.
Krotko i zwiezle : Piszemy tutaj na co mamy ochote w danej chwili ![]()
<Jesli jest taki sam temat z tego samego roku to przepraszam...>
Mam ochote na :
Chcialbym, zeby byla jesien. Wyobrazam Sobie jak ide na cmentarz w bluzie, tak pieknie opadaja zolte liscie, cmentarz jest taki kolorowy!
Jest chlodno, rekawy mam na dloniach. Ahh <3
No i mam ochote na torta -.^
Piekne zdjecie <3
mhmmhm.jpg 210,39 KB
1 Ilość pobrań
Użytkownik Graviora edytował ten post 22 sierpnia 2017 - 20:52


.gif)



