Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * - - - 1 głosy

Dlaczego tutaj jesteś?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 obblock

obblock

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 381 postów
  • Gadu-Gadu:60530561

Napisano 22 lipiec 2017 - 08:24

Rozmowa na czacie skłoniła mnie do napisania tego tematu :)

Tak jak w tytule, dlaczego tutaj jesteś?

Czemu dzielisz się tym wszystkim co dzieje się w Twoim życiu lub pomagasz innym?

Albo dlaczego obserwujesz to wszystko z boku?

Sam może najpierw powiem czemu ja tutaj jestem ;)

Utworzyłem to konto jakieś 9 miesięcy temu, wtedy potrzebowałem pomocy, to forum dało mi jakieś poczucie wspólnoty, że nie tylko ja mam taki problem, potem zniknąłem uporządkować trochę moje życie ale wróciłem, żeby słuchać innych i zagłębiać się w to co piszą :) Czemu? Bo uwielbiam to robić i daje mi to satysfakcję ;)

A Ty?

• Willow47 lubi to

#2 trzaski

trzaski

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 396 postów
  • Imię:paweł

Napisano 22 lipiec 2017 - 08:46

lubię z Wami rozmawiać na sb,wiele pozytywnych uczuć mi wtedy towarzyszy

na pewno jest jeszcze przynajmniej kilka elementów,dla których tu jestem ale to napiszę z czasem.

dziękuję Wam za to

Pozdrawiam

#3 Gość_tośka_*

Gość_tośka_*
  • Gość

Napisano 22 lipiec 2017 - 08:47

Czemu dzielisz się tym wszystkim co dzieje się w Twoim życiu lub pomagasz innym?

wybieram wersję 3 :-)

#4 skopana przez życie...

skopana przez życie...

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 32 postów
  • Gadu-Gadu:63262460
  • Imię:Nikt ważny...

Napisano 22 lipiec 2017 - 09:47

...bo czułam jakbym była z moim problemem sama na całym świecie....,miałam tak wielką potrzebę "rozmowy" z kimś kto mnie zrozumie do tego stopnia, że przez kilka godzin szukałam w internecie kogoś kto by ze mną zwyczajnie porozmawiał...

Przypadkiem trafiłam tutaj , zarejestrowałam się i napisałam pierwszy post, dostałam kilka odpowiedzi i prawie natychmiast poczułam ulgę....,złapałam również kontakt na gg i to dodaje mi sił w walce o siebie i bardzo dużą potrzebę pomocy osobom, które jej potrzebują...

• obblock lubi to

#5 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8228 postów
  • Imię:Willow

Napisano 22 lipiec 2017 - 11:50

bo nie wiedziałam co się ze mną dzieje, szukałam w internecie odpowiedzi, znalazłam to forum i przyjaznych ludzi, zostałam....

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#6 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5167 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 22 lipiec 2017 - 12:06

I ja nie będę oryginalna. Chciałam znaleźć miejsce, gdzie będą ludzie, którzy zmagają się z podobnymi problemami do moich, którzy zrozumieją, wysłuchają, wesprą i doradzą. Udało się i bardzo się z tego cieszę :) A świadomość, że i komuś pomaga to, że moje rady są pomocne i użyteczne, są dla mnie mocno budujące.

• Willow47 lubi to

"The pain you feel today, will be the strength you feel tomorrow".

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#7 Gość_mikea_*

Gość_mikea_*
  • Gość

Napisano 23 lipiec 2017 - 07:54

Zajrzalam z ciekawosci...zalogowalam bez przekonania. Czego szukalam...nie wiem. Miejsca dla siebie...spolecznosci w ktorej dobrze sie bede czula?? Chyba tak...
Bo tylko na forum psychologicznym jestem w pelni soba..no coz w realnym swiecie nie bardzo mozna sie dzielic problemami psychicznymi i tak tego nikt nie pojmie, nie zrozumie a w najgorszym przypadku zlekcewazy, wysmieje albo bedzie pokpiewal. No coz takie mamy realia...jestesmy spychni na margines.
Jednak to forum okazalo sie niespodzianka i to bardzo mila...tak wiele zyczliwosci tu jest, zrozumienia, ciepla. Tak to wy tworzycie ta atmosfere bo czym byloby to forum bez Was. Milo mi, ze moge byc czastka tego miejsca :)
  • Complicated_85 lubi to

#8 Gość_tośka_*

Gość_tośka_*
  • Gość

Napisano 23 lipiec 2017 - 11:55

..no coz w realnym swiecie nie bardzo mozna sie dzielic problemami psychicznymi i tak tego nikt nie pojmie, nie zrozumie a w najgorszym przypadku zlekcewazy, wysmieje albo bedzie pokpiewal.

Nawet nie wiesz jak bardzo sie z toba zgadzam w tym punkcie

#9 Gość_Olcia2676_*

Gość_Olcia2676_*
  • Gość

Napisano 23 lipiec 2017 - 15:40

Ja również zgadzam się z Temidą1 i Mikea. A pozatym chcę poznać kogoś nowego bo czuje się samotna i strasznie zagubiona w życiu,a szczerze przyznam rodzine mam,ale oni nie utrzymuja ze mna kontaktu,wiec wszystko co sie dzieje trzymam w sobie(wyprowadziłam się z ośrodka i życie zaczynam od nowa na każdym etapie - mieszkanie,praca szkoła ale też i znajomi)
  • Willow47 lubi to

#10 Gość_Yann_*

Gość_Yann_*
  • Gość

Napisano 23 lipiec 2017 - 16:21

Będąc na forum rekompensuję sobie brak kontaktu z istotami ludzkimi w życiu realnym.

#11 Anastasia

Anastasia

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 7 postów
  • Gadu-Gadu:63290962
  • Imię:Ania

Napisano 23 lipiec 2017 - 17:02

Terapia, leki, przyjaciele, rodzina.. Mam wrażenie, że to nie pomaga. Mimo, że chcę być "normalna", mimo, że chcę się poczuć dobrze, pozbyć się swoich demonów z głowy, czuję się jakbym to ja byłam problemem, który trzeba usunąć, zlikwidować. Miotałam się przez ostatni czas, straciłam kilka prac.. i dlatego tutaj jestem. 

#12 Nofretette

Nofretette

Weteran forum

• Bywalec
  • 1242 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 11:41

Sam może najpierw powiem czemu ja tutaj jestem ;)

Utworzyłem to konto jakieś 9 miesięcy temu, wtedy potrzebowałem pomocy, to forum dało mi jakieś poczucie wspólnoty, że nie tylko ja mam taki problem, potem zniknąłem uporządkować trochę moje życie ale wróciłem, żeby słuchać innych i zagłębiać się w to co piszą :) Czemu? Bo uwielbiam to robić i daje mi to satysfakcję ;)

A Ty?

Dawno mnie tutaj nie było, ale jednak nadal tu jestem. Zaglądam. Czytam. Dlaczego? Jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie rozumieją jaka jestem. To chyba wystarczy?

#13 Nofretette

Nofretette

Weteran forum

• Bywalec
  • 1242 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 11:46

Będąc na forum rekompensuję sobie brak kontaktu z istotami ludzkimi w życiu realnym.

Yann, duży like za Yasu  :D

#14 Gość_Yann_*

Gość_Yann_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2017 - 11:55

Yann, duży like za Yasu  :D

Dzięx, ale największy lajk należy się C_M, która pokazała mi to anime. :)

#15 Nofretette

Nofretette

Weteran forum

• Bywalec
  • 1242 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 11:59

Dzięx, ale największy lajk należy się C_M, która pokazała mi to anime. :)

Jedno z najlepszych jakie wydziałam, ale niestety trochę urwane... Czytałeś może mangę? 

#16 Gość_Yann_*

Gość_Yann_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2017 - 12:11

Jedno z najlepszych jakie wydziałam, ale niestety trochę urwane... Czytałeś może mangę? 

Mangi nie czytałem, a co do tego że trochę urwane... zgadza się, masz rację. W zasadzie to pierwsze anime które obejrzałem sam z siebie. ^_^

#17 XAW

XAW

Zadomowiony

• Administrator
  • 5917 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 20:12

Przyszedłem tutaj, by znaleźć zrozumienie i poczucie, że nie jestem sam w tych najgorszych dniach mojego życia.

Teraz jestem, by mieć szansę pomóc choć odrobinę chociaż jednej osobie. Być może któregoś dnia napiszę posta, który komuś pomoże - dla takiej chwili warto tutaj zostać. Nawet jeśli będę potrzebował czasu, by mi się to udało.

Innym powodem jest obecność wielu wspaniałych i inteligentnych osób, które lubię czytać.

Poza tym nie chcę zapominać całej historii mojej depresji, nawet tych najgorszych dni. Chcę o tym zawsze pamiętać, by pamiętać na przyszłość czego unikać i co mnie prowadziło na dno. To forum pomaga mi o tym nie zapomnieć - czytając niektóre posty, czuję się jakbym to ja był ich autorem jakiś czas temu..

• obblock lubi to

#18 WyrazyWspółczucia

WyrazyWspółczucia

Bywalec

• Bywalec
  • 782 postów
  • Imię:Magdalena

Napisano 30 wrzesień 2017 - 09:33

Jestem tu bo byłam samotna i potrzebowałam towarzystwa zwłaszcza takich wspaniałych ludzi jak Wy. Czemu się tak udzielam i pisze to wszystko? Bo to lubicie i ja to lubie

#19 trzaski

trzaski

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 396 postów
  • Imię:paweł

Napisano 30 wrzesień 2017 - 11:45

jestem tu już jakiś czas i chyba wiem dlaczego

wcześniej napisałem,że lubię pisać na sb ale nie jest to prawdą

ciężko mi jest się otworzyć chociaż w jakimś procencie gdy wiem,że inni to czytają.Mam po prostu akcje

do tego jakiś czas temu pojawiła się nowa dziewczyna na forum i chciała z kimś pogadać

więc spróbowałem...

chciałem być szczery i napisałem jak to ze mną jest...nawet nie odpisała,ale cóż,bywa

nałożyło się to jakoś czasowo i pewnie dlatego nie udzielam się na sb,

wracając do tematu:forum jest dla mnie w jakimś sensie odskocznią,lubię gierki słowne a jeżeli jestem w stanie komuś w jakikolwiek sposób pomóc to czuję się wtedy naprawdę fajnie

pozdrawiam

• beatkaok i WyrazyWspółczucia lubią to

#20 Niezniszczalny

Niezniszczalny

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu:45760731
  • Imię:Szymon

Napisano 01 październik 2017 - 18:59

A ja chcę by wyszło na światło dzienne co naprawdę ma w głowie taki człowiek jak ja.