Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wyprowadzka, szkoła, 4 lata zmarnowane

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 konrad47

konrad47

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 1 postów
  • Imię:Konrad

Napisano 11 czerwiec 2017 - 14:57

Dziękuje za przyjęcie do grupy. Bardzo potrzebuję pomocy i porady. Cierpię na depresję i lęki i jestem DDA. Biorę od 7 tygodni bioxetin 40 mg. Czuję się znacznie lepiej, ale nadal mam lęki choć mniejsze. Może, aby sobie pomóc i abyście mnie zrozumieli opiszę swoje życie. Od 3 roku życia wraz z matką mieszkałem z dziadkami. Ojca nigdy nie miałem. Moja mama nie potrafiła się mną zająć jak należy bo również chorowała na depresję i anoreksję. Moja babcia jest alkoholiczką, a dziadek odkąd pamiętał często krzyczał na wszystkich. Od podstawówki miałem problemy z rówieśnikami zresztą problemy z kontaktami ludźmi mam do tej pory mimo że mam 23 lata. Przed pójściem do liceum moja matka poznała obecnego partnera z którym mieszka w innej miejscowości. Partner mojej matki znęcał się nade mną psychicznie ponieważ postawiłem mu się bo nie chciałem zamieszkać z nimi bo zauważyłem że jest to tyran ( wydzwaniał do mnie, wypisywał mi sms-y). Nigdy nie umiałem stawiać granic o czym świadczy to, że dałem na siebie krzyczeć m.in korepetytorki od matematyki i mojego instruktora od prawa jazdy, którego zresztą nie mam do tej pory. Po zdaniu matury nie wiedziałem co ze sobą zrobić i udałem się na studia do łodzi. Nie ukończyłem ich ponieważ byłem zastraszany przez gościa, który przez prawie rok udawał dobrego kolegę. Zgłosiłem go na policję wziąłem urlop i przez 6 miesięcy chodziłem na oddział dzienny stwierdzono u mnie zaburzenia depresyjno-lękowe. Po zakończeniu leczenia nie wróciłem na uczelnię i udałem się do 2 letniej szkoły policealnej, którą kończę w czerwcu tego roku. Przez te 2 lata przeżywał też różne kryzysy musiałem wyprowadził się do internatu bo moja babcia wróciła do picia. Mogę tej szkoły również nie skończyć bo mam pogorszone oceny nie z powodu lenistwa absolutnie nie tylko po prostu miałem stany depresyjne i lęk np przed zaliczeniami. I teraz nie wiem co mam ze sobą zrobić. Chciałbym iść do pracy i zamieszkać w Kaliszu który znajduję się 40 km od mojej miejscowości. I znów pojawiają się lęki bo od matury w ogóle nie pracowałem czyli 4 lata, nie mam prawa jazdy. Posiadam średnie wykształcenie z maturą. Kto mi da pracę. Jeszcze do tego dochodzi sprawa z mieszkaniem i zameldowaniem. Przerasta mnie to wszystko. Lepiej się czuję ale rozpoczyna się nowy rozdział w moim życiu, którego się boję bo nie wiem co w cv wpisać jak 4 lata od skończenia matury nie pracowałem i nie wiem czy skończę obecną szkołę bo w poniedziałek ostateczne rozstrzygnięcie, a mimo to nie mogę się załamać i zostać w rodzinnej miejscowości. Mogę tu denerwować państwa tymi pytaniami jak tak to przepraszam po prostu nikt mnie nie nauczył życia. Na dodatek dzisiaj po raz pierwszy w tym roku dostałem telefon z sądu bo przeciwko mojemu ''ojcu'' toczy się postępowanie u komornika bo mi nie płacił alimentów. Telefonu nie odebrałem bo byłem w szkolę i mam taką paranoję że to jest przeciwko mnie coś nie wiem już.

#2 Gość_północ-południe_*

Gość_północ-południe_*
  • Gość

Napisano 11 czerwiec 2017 - 22:35

Pozbieram myśli to coś napiszę, ale jak będę miał z powrotem dostęp do kompa, bo z telefonu nie lubię pisać. Jesteś z Ostrowa?

Użytkownik północ-południe edytował ten post 11 czerwiec 2017 - 22:36

#3 Gość_nigdy_*

Gość_nigdy_*
  • Gość

Napisano 19 czerwiec 2017 - 20:46

Z matura można fajną pracę znaleźć,tyle, że musisz postawić na umiejętności praktyczne np. języki obce. Ja mam wykształcenie średnie z matura jak Ty, a pracuje w korpo, przedtem jako projektanT biżuterii i dziennikarz. Tobie też się powiedzie.

#4 Gość_północ-południe_*

Gość_północ-południe_*
  • Gość

Napisano 19 czerwiec 2017 - 21:00

Ja też znam języki obce (ok, może nie na najwyższym poziomie) i chcą mnie tylko na stanowiska, na które mógłbym mieć niepełną zawodówkę.

Konrad, pozbierałem myśli i nadal nie wiem, co napisać...najwyżej to, że też zesrałem kilka lat na błądzenie i kluczenie.

#5 Gość_północ-południe_*

Gość_północ-południe_*
  • Gość

Napisano 27 czerwiec 2017 - 21:03

ciekawe, co u autora?

Nie ma na tym forum parytetu płciowego -_-