Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Uzależnienie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_K4M1LO5_*

Gość_K4M1LO5_*
  • Gość

Napisano 07 maj 2017 - 20:47

Nie odczuwam bólu, od paru dni, wszystko stało mi się obojętne... Ale brakuje mi tylko kogoś żywego z kim można pogadać, bo nie ważne jak człowiek jest uposledzony to i tak myślę że samotność jest najgorsza, bo prowadzi do totalnego obłędu...

#42 ewelina.patrycja

ewelina.patrycja

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 43 postów
  • Imię:Ewelina

Napisano 08 maj 2017 - 13:29

Dokładnie. Człowiek przetrwa wszystko, byle by tylko miał do kogo gębę otworzyć. 

#43 Gość_K4M1LO5_*

Gość_K4M1LO5_*
  • Gość

Napisano 08 maj 2017 - 14:17

Dokładnie. Człowiek przetrwa wszystko, byle by tylko miał do kogo gębę otworzyć.

Zgadzam się z Tobą :) ale z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że jak już mam kogoś obok,na kim mi naprawdę zależy to zamiast być otwartym, po prostu albo ignoruje ja i zamykam się w sobie.. Wiem że źle robię, ale nie potrafię nic z tym zrobić, czuje się wtedy jak bym był za jakimś murem, co sprawia mi ból..

#44 ewelina.patrycja

ewelina.patrycja

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 43 postów

Napisano 09 maj 2017 - 10:18

Zgadzam się z Tobą :) ale z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że jak już mam kogoś obok,na kim mi naprawdę zależy to zamiast być otwartym, po prostu albo ignoruje ja i zamykam się w sobie.. Wiem że źle robię, ale nie potrafię nic z tym zrobić, czuje się wtedy jak bym był za jakimś murem, co sprawia mi ból..

Może potrzebujesz osoby, z którą możesz pomilczeć. Która da Ci czas na "rozkwit". Niestety dzis mało kto ma tyle cierpliwości dla drugiego człowieka. Lecz pamiętaj, że nie wszystko stracone!

#45 Gość_K4M1LO5_*

Gość_K4M1LO5_*
  • Gość

Napisano 09 maj 2017 - 12:27

Może potrzebujesz osoby, z którą możesz pomilczeć. Która da Ci czas na "rozkwit". Niestety dzis mało kto ma tyle cierpliwości dla drugiego człowieka. Lecz pamiętaj, że nie wszystko stracone!

Tak ale teraz są takie czasy że jak facet nie ma, samochodu,dobrej pracy, kumpli i zajebistej samooceny to nici z tego, bo samo milczenie nic nie da..
Chciałabyś faceta który zamiast z Tobą rozmawiać będzie milczeć? Raczej nie :)

#46 ewelina.patrycja

ewelina.patrycja

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 43 postów

Napisano 09 maj 2017 - 14:32

Tak ale teraz są takie czasy że jak facet nie ma, samochodu,dobrej pracy, kumpli i zajebistej samooceny to nici z tego, bo samo milczenie nic nie da..
Chciałabyś faceta który zamiast z Tobą rozmawiać będzie milczeć? Raczej nie :)

Akurat mnie się nie powinno o to pytać, gdyż ja sama nie potrafię zbyt dużo rozmawiać. Kiedy siedzę ze znajomymi czy siostrą to oni rozmawiają a ja milczę, przetwarzam ich informacje itd. Nie umiem mówić o sobie ani nic takiego. Milczenie jest dla mnie dobrym rozwiązaniem. Lub rozmowa "luźna" gdzie nie można snuć głebokich wniosków. 

#47 Gość_K4M1LO5_*

Gość_K4M1LO5_*
  • Gość

Napisano 09 maj 2017 - 18:22

Akurat mnie się nie powinno o to pytać, gdyż ja sama nie potrafię zbyt dużo rozmawiać. Kiedy siedzę ze znajomymi czy siostrą to oni rozmawiają a ja milczę, przetwarzam ich informacje itd. Nie umiem mówić o sobie ani nic takiego. Milczenie jest dla mnie dobrym rozwiązaniem. Lub rozmowa "luźna" gdzie nie można snuć głebokich wniosków.

Jesteś tajemnicza i milcząca xD

#48 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 09 maj 2017 - 18:27

Akurat mnie się nie powinno o to pytać, gdyż ja sama nie potrafię zbyt dużo rozmawiać. Kiedy siedzę ze znajomymi czy siostrą to oni rozmawiają a ja milczę

Ty jesteś jakiś ewenement, w sensie pozytywnym rzecz jasna.
Taka dygresja tylko, już mnie nie ma :)

#49 wsky

wsky

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 57 postów
  • Imię:Marek

Napisano 10 maj 2017 - 00:42

Czy ja wiem czy tak źle. Byłem kiedyś miłym, otwartym i wygadanym chłopakiem i raczej żadna dziewczyna nie traktowała mnie poważnie. Odkąd z powodu depresji zacząłem być obojętny i chłodny (naturalnie, nie na pokaz) moje szanse u płci przeciwnej wzrosły. Niestety czasy są takie, że większość kobiet szuka pewnego typu faceta który w 99% przypadków okazuje się być idiotą. Szkoda tylko, że nawet nie mam ochoty tego wykorzystać.

Użytkownik wsky edytował ten post 10 maj 2017 - 00:44

#50 Pio_dom

Pio_dom

Weteran forum

• Bywalec
  • 1118 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 10 maj 2017 - 09:30

Hej.

Wtrące sie do rozmowy, bo wydaje mi się, że troszkę jesteście w błędzie. Według mnie trzeba byc po prostu sobą, nic na siłę. Nie starać się  być mega rozrywkowym, ale tez i nie mozna byc ponurakiem, oziębłym draniem. Nikt a juz szczególnie kobiety nie lubią udawania, kłamania i sztucznego bycia. Jestem za tym by byc normalnym jak sytuacja wymaga to sie śmiać i rozmawiać ale umiec tez i pomilczeć z kimś , jeżeli tego potrzebuję. :)   

• Ruda78 lubi to

Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.

#51 ewelina.patrycja

ewelina.patrycja

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 43 postów

Napisano 10 maj 2017 - 14:49

Czasami po prostu ludzie mają wewnętrzną blokadę, czasami po prostu nie potrafią rozmawiać z ludźmi, czasami chcieli by jakoś się "udzielić" "pośmiać" - ale po prostu nie potrafią. Brakuje im jakiejś wewnętrznej siły czy czegoś, by to mieć. Toczą ze sobą codzienną walkę. 

Mimo starań bardzo często sie nie udaje 

#52 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 10 maj 2017 - 18:52

małomówność, skrytość, zachowawczość, nieufność, introwertyzm to cechy profilu osobowościowego, a nie choroba.

nie wszyscy muszą być celebrytami. na szczęście.