Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Uzależnienie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#21 ewelina.patrycja

ewelina.patrycja

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 43 postów
  • Imię:Ewelina

Napisano 03 maj 2017 - 20:33

masz 19 lat, rozpaczać będziesz mogła w takiej sytuacji, kiedy będziesz miała drugie tyle. :lol:

Z kpiną możesz stąd wyjść. 

Jeśli uważasz, ze tylko ludzie, którzy mają lat 30 z hakiem czy więcej mają problemy i powody do rozpaczania to wybacz, ale jesteś w totalnym błędzie. 

Od kilku lat zmagam się z czymś na miarę depresji z jakąś nerwicą i paranoją. Jak mam nie rozpaczać, kiedy jedyna osoba, jaką miałam w tym wszystkim, jedyne wsparcie po prostu straciłam? 

Jak dalej tak będzie to mogę nie dożyć tego "drugiego tyle" 

#22 Gość_mafkees_*

Gość_mafkees_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2017 - 20:34

nie kpię, ino uważam, że na znalezienie tego jedynego masz jeszcze kupę czasu... A nawet po 40, 50 możesz go znaleźć, pytanie tylko, co do tego czasu? Ale to już nie mój problem.

Użytkownik mafkees edytował ten post 03 maj 2017 - 20:35

#23 wsky

wsky

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 57 postów
  • Imię:Marek

Napisano 03 maj 2017 - 20:34

Nie mam prawa oceniać Twojego związku i stopnia przywiązania do faceta. Jesteś kobietą więc odbierasz to w sposób bardziej emocjonalny niż ja, ale uwierz że znam uczucia które targają osobą po rozstaniu się z nie do końca własnej inicjatywy i co tu dużo mówić...najpierw płaczesz a za kilka tygodni/miesięcy się z tego śmiejesz

#24 ewelina.patrycja

ewelina.patrycja

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 43 postów

Napisano 03 maj 2017 - 20:37

Nie chodzi o faceta, jako tego jedynego i wymarzonego.

Po prostu był mi bliską osobą, dzięki której jakoś się trzymałam. 

I teraz to straciłam.

Składał mnie w całość w sytuacjach, kiedy nie panowałam nad sobą i rzucałam się po ścianach. 

Teraz nie ma nikogo. 

Było kilka kryzysów i nigdy nie ulżyło mi po jakiejś przerwie czy coś. Wciąż było mi go brak. 

#25 Gość_mafkees_*

Gość_mafkees_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2017 - 20:39

ale skoro trzymacie kontakt, to chyba ,,składanie do całości,, nadal można praktykować?

#26 ewelina.patrycja

ewelina.patrycja

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 43 postów

Napisano 03 maj 2017 - 20:42

On nie chce słyszeć o tym co czuję, co się ze mną dzieje. 

Mówi, że to "przyjaźń" ale nie potrafi odebrać telefonu kiedy tego potrzebuję bo przecież "nie jesteśmy razem, to tylko znajomosc a w znajomosci to jest to, że nie trzeba byc obok, odebrac kiedy sie chce albo nie odebrac wcale" 

#27 Gość_mafkees_*

Gość_mafkees_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2017 - 20:43

aha... czyli rozstanie na ,,zostańmy przyjaciółmi,,... no przykre, ale kogoś na jego miejsce raczej znajdziesz.

#28 ewelina.patrycja

ewelina.patrycja

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 43 postów

Napisano 04 maj 2017 - 10:29

Najgorsze jest to, że nie mam w sobie siły by wgl wstać z łóżka, by cokolwiek ze sobą zrobić. 

#29 Gość_K4M1LO5_*

Gość_K4M1LO5_*
  • Gość

Napisano 07 maj 2017 - 12:11

Dasz radę :)

#30 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 07 maj 2017 - 16:31

którzy mają lat 30 z hakiem czy więcej mają problemy i powody do rozpaczania to wybacz, ale jesteś w totalnym błędzie. 

nie wiem, czy mając szesnastoletni hak mogę z tobą rozmawiać.

dzisiaj jest 7.05. wstałaś z łóżka i coś zrobiłaś ?

tak pytam, zwykła troska.

#31 ewelina.patrycja

ewelina.patrycja

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 43 postów

Napisano 07 maj 2017 - 18:12

nie wiem, czy mając szesnastoletni hak mogę z tobą rozmawiać.

dzisiaj jest 7.05. wstałaś z łóżka i coś zrobiłaś ?

tak pytam, zwykła troska.

Uważam, że po prostu w każdym wieku ludzie mają dostosowane do niego problemy, a czasem nawet i większe. 

Wstałam. Umyłam się i ogarnęłam - jak co dzień. Założyłam dres, związałam włosy i włączyłam tv. 

Dwa razy wyszłam zapalić. 

I nic poza tym. 

Dziękuję za troskę.

#32 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 07 maj 2017 - 18:19

z pierwszym akapitem się zgadzam, z naciskiem na większe. mając 19 lat przeżywałem wszystko trzy razy mocniej niż teraz, więc cie rozumiem.

drugi jest nieco niepokojący, bo może ogarnia cię obojętność ? 

trzeci - nie ! tylko nie fajki.

czwarty - czasem robić mniej jest lepiej niż za dużo i chaotycznie.

proszę.

resume - dożyjesz 38 tylko rzuć palenie. idziesz jutro do szkoły czy gdzie ?

#33 ewelina.patrycja

ewelina.patrycja

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 43 postów

Napisano 07 maj 2017 - 18:30

z pierwszym akapitem się zgadzam, z naciskiem na większe. mając 19 lat przeżywałem wszystko trzy razy mocniej niż teraz, więc cie rozumiem.

drugi jest nieco niepokojący, bo może ogarnia cię obojętność ? 

trzeci - nie ! tylko nie fajki.

czwarty - czasem robić mniej jest lepiej niż za dużo i chaotycznie.

proszę.

resume - dożyjesz 38 tylko rzuć palenie. idziesz jutro do szkoły czy gdzie ?

Czuję, że ta nuda i właśnie - obojętność na dalsze życie. Jestem rozchwiana, niezdecydowana i niespokojna. 

Wróciłam do palenia, bo to jedyna moja rozrywka i chociaż wyjdę na świeże powietrze.

Chciałabym mieć chociaż jedno zajęcie, które pochłonęło by mnie na tyle, by nie cierpieć i nie zanurzać się w myślach. 

Jutro będzie taki sam dzień, jak dziś. Nigdzie nie idę. 

#34 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 07 maj 2017 - 18:36

no i sedno sprawy - jedno zajęcie. co stoi na przeszkodzie, żeby chęci zrealizować ?

masz jakieś pasje i możliwości ich realizacji ? jakieś marzenia ? choćby drobne rzeczy na początek.

marazm cie zabije.

i nie mów mi takich rzeczy, że świeże powietrze, kurna...

#35 Gość_K4M1LO5_*

Gość_K4M1LO5_*
  • Gość

Napisano 07 maj 2017 - 18:39

Mam podobnie, tyle tylko że pale fajkę, za fajka już z nudów i nie potrafię znaleźć sobie żadnego zajęcia.. A wszystko co mi kiedyś sprawiało jaka kolwiek przyjemność teraz mnie nudzi, siedzenie w domu bardziej dobija a samotne spacery są nie lepsze
Ty przynajmniej masz kontakt ze swoim byłem, mnie już była wymazała z pamięci bo twierdzi że się tylko nad sobą użalam... A tak chciała nie palić mostu ze mną... Masakra

Użytkownik K4M1LO5 edytował ten post 07 maj 2017 - 18:44

#36 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 07 maj 2017 - 18:56

nie no stary, jeśli miłość nie jest w stanie ci pomóc, to pozamiatane.

tak na serio daj sobie trochę czasu na rozpamiętywanie, bo jako wrażliwiec nie dasz rady od razu, a potem się ogarnij i rzuć fajkę bo nie każda lubi całować się z popielniczką.

i nie zabijaj się, jeśli nie chcesz dla siebie to żyj dla kogoś, choć to takie życie na pół gwizdka.

#37 Gość_K4M1LO5_*

Gość_K4M1LO5_*
  • Gość

Napisano 07 maj 2017 - 19:26

Narazie nie mam ochoty na zabicie się jestem świeżo po. . , w głowie mam jakby pustkę i ciągle mam drgawki, i przepraszam za to całe żalenie...
A fajki próbowałem już nie raz rzucić ale na próżno... I jak narazie nie mam dla kogo żyć :/

#38 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8228 postów
  • Imię:Willow

Napisano 07 maj 2017 - 19:31

żal się ile potrzebujesz...gdzie jaki nie tu??

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#39 Gość_K4M1LO5_*

Gość_K4M1LO5_*
  • Gość

Napisano 07 maj 2017 - 19:33

Dzięki za wyrozumiałość :)
O razu mi lepiej jakby było :)

#40 ewelina.patrycja

ewelina.patrycja

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 43 postów

Napisano 07 maj 2017 - 20:25

no i sedno sprawy - jedno zajęcie. co stoi na przeszkodzie, żeby chęci zrealizować ?

masz jakieś pasje i możliwości ich realizacji ? jakieś marzenia ? choćby drobne rzeczy na początek.

marazm cie zabije.

i nie mów mi takich rzeczy, że świeże powietrze, kurna...

Problem w tym, że niczego nie mam. Żadnej pasji, zajęcia, rozrywki, żadnego zapełniacza czasu. 

Mam podobnie, tyle tylko że pale fajkę, za fajka już z nudów i nie potrafię znaleźć sobie żadnego zajęcia.. A wszystko co mi kiedyś sprawiało jaka kolwiek przyjemność teraz mnie nudzi, siedzenie w domu bardziej dobija a samotne spacery są nie lepsze
Ty przynajmniej masz kontakt ze swoim byłem, mnie już była wymazała z pamięci bo twierdzi że się tylko nad sobą użalam... A tak chciała nie palić mostu ze mną... Masakra

Nie mam kontaktu. Już. Nie. Kiedy ktoś cie nie chce to czujesz to tak silnie, że jakikolwiek kontakt sprawia tylko większy ból...