Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Poddaje się.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 wsky

wsky

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 57 postów
  • Imię:Marek

Napisano 02 maj 2017 - 23:47

Jeśli ktoś twierdzi, że najważniejsze są pieniądze i uroda to znaczy, że musi znacznie poszerzyć swoje horyzonty . Owszem, te dwa atrybuty są bardzo ważne dla przeciętnego obywatela krajów nastawionych na konsumpcyjny styl życia, ale sęk w tym że świat to naprawdę spore miejsce i myślę, że każdy ma szanse znaleźć swój wymarzony skrawek ziemi. Jeśli tak bardzo nie podoba wam się kultura w jakiej zostaliście wychowani i to że wszyscy zwracają uwagę na wcześniej wymienione rzeczy to po prostu poszukajcie ludzi którzy są inni. Oczywiście jest to zdecydowana mniejszość, ale bez wątpienia istnieje. Gorzej jeśli problem siedzi w was samych.

• 1dwa3 lubi to

#22 apsa

apsa

Bywalec

• Bywalec
  • 659 postów
  • Imię:Apsa

Napisano 03 maj 2017 - 00:27

zgoda, brak prawa jazdy jest powodem do frustracji. 

no chyba, że ktoś nie potrzebuje, jeżdzi rowerem i takie tam, no to nie jest.

Owszem jest powodem zwłaszcza jakby się przydało a człowiek nie ma predyspozycji - spawdzone , pozostaje rower albo taxi w zależności od pogody ;-)

Swięty spokój nie ma ceny

#23 Gość_mafkees_*

Gość_mafkees_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2017 - 07:08

Jeśli ktoś twierdzi, że najważniejsze są pieniądze i uroda 

nie

Owszem, te dwa atrybuty są bardzo ważne

tak

#24 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2017 - 10:01

Owszem jest powodem zwłaszcza jakby się przydało a człowiek nie ma predyspozycji - spawdzone , pozostaje rower albo taxi w zależności od pogody ;-)

predyspozycji fizycznych czy psychicznych ?

te ostatnie do przejścia, sprawdzone ;)

#25 apsa

apsa

Bywalec

• Bywalec
  • 659 postów

Napisano 03 maj 2017 - 10:09

Rainy day  ani jednych ani drugich , za dużo rzeczy się dzieje , jaiś czas temu spotkałam osobę ktora opwoiedziała mi swoją przygodę z próbą robieni aprawa jazdy , ma dokładnie taie same "objawy " ja ja , muszę przyznać że bardzo podniosło mnie to na duchu bo przez długi czas myślałam że tylo ja jestem taim ewenementem z defektem a tu się oazało że nie jestem sama ;-))))

#26 apsa

apsa

Bywalec

• Bywalec
  • 659 postów

Napisano 03 maj 2017 - 10:09

Rainy day  ani jednych ani drugich , za dużo rzeczy się dzieje , jaiś czas temu spotkałam osobę ktora opwoiedziała mi swoją przygodę z próbą robieni aprawa jazdy , ma dokładnie taie same "objawy " ja ja , muszę przyznać że bardzo podniosło mnie to na duchu bo przez długi czas myślałam że tylo ja jestem taim ewenementem z defektem a tu się oazało że nie jestem sama ;-))))

#27 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2017 - 10:10

nie wiem o co chodzi, nie wnikam :)

ja miałem straszliwą blokadę psychiczną, a teraz jazda sprawia mi wielką przyjemność.

#28 apsa

apsa

Bywalec

• Bywalec
  • 659 postów

Napisano 03 maj 2017 - 10:32

Ja bardzo chciałam zrobić prawo jazdy , bo naprawde byłoby nei zmiernei przydatne.

Dla mnie za dużo rzeczy trzeba opanować jednoczesnie , przy kierowaniu pojazdem.

NO coż, muszę z tym jaoś życ ;-)

#29 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8268 postów
  • Imię:Willow

Napisano 03 maj 2017 - 10:56

a próbowałaś kiedyś jeździć na automacie? w ten sposób przełamała się moja teściowa....

na początku jazda samochodem wydaje się trudna, trzeba wiele rzeczy ogarnąć na raz i na wszystko zwracać szczególną uwagę zwłaszcza pozostałych użytkowników jezdni ale.....jak już to przełamiesz i poczujesz wolność to nie oddasz za nic w świecie :)

• apsa lubi to
Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#30 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2017 - 11:08

Autostrada do Gdańska w czerwcu o 4 rano mmmm....

#31 apsa

apsa

Bywalec

• Bywalec
  • 659 postów

Napisano 03 maj 2017 - 11:33

WILLOW , OBAWIAM SIĘ ŻE JESTEM ZA STARA NA NAUKĘ JAKKOLWIEK GŁUPIO TO ZABRZMI , POGODZIŁAM SIĘ Z TYM ŻEJAK MAM BYĆ BYLE JAKIM KIEROWCOM TO LEPEIJ WCALE, CHOĆ CZASEM BAAAARDZO ŻALUJE ŻE GO NIE MAM

#32 Gość_rainy_day_*

Gość_rainy_day_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2017 - 11:35

Tak to wykrzyczalas jakbyś była ostatecznie przekonana.
Ja też myślałem, że jestem za stary, serio.

#33 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 8268 postów
  • Imię:Willow

Napisano 03 maj 2017 - 11:36

nikt nie jest za stary na naukę jazdy a jeśli moja teściowa potrafi to tym bardziej Ty się nadajesz....uwierz mi :) no i ona robiła prawko będąc dobrze po pięćdziesiątce, to chyba jednak nie jesteś od niej starsza, co??

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#34 wsky

wsky

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 57 postów
  • Imię:Marek

Napisano 03 maj 2017 - 12:04

nie

tak

Kurcze mafkees, zacytuj fragment wyrwany z kontekstu i podporządkuj go pod swoją tezę. Widzisz tam kropkę po słowie bardzo ważne? nie? Bo jej nie ma. Napisałem że te dwa atrybuty są bardzo ważne dla sporej większości ludzi, ale mniejszość też istnieje. Nic nie stoi na przeszkodzie by swoje życie spędzić właśnie z tymi osobami.

Użytkownik wsky edytował ten post 03 maj 2017 - 12:12