Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

kolejne załamanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 martuszka

martuszka

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 4 postów
  • Imię:Marta

Napisano 01 marzec 2017 - 09:33

Witam. Jestem tutaj nowa. Z depresją zmagam się od 6 lat i różnie to bywa. Teraz czuję się tak tragicznie, że tylko płaczę i mam ochotę odebrać sobie życie żeby już nie cierpieć. Nie wiem czy mówić o swoich problemach pracodawcy bo nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, zwłaszcza że pracuję z dziećmi. Nie wiem co mam robić, wizytę u swojego psychiatry mam dopiero jutro. Proszę o pomoc!!

#2 Gość_Simple_85_*

Gość_Simple_85_*
  • Gość

Napisano 01 marzec 2017 - 12:09

Witaj. Jesteś w stanie napisać, co pogorszyło nagle Twój stan, nie wiem, czy miało miejsce jakieś konkretne, przykre wydarzenie czy poprostu czujesz się gorzej ot tak po prostu? Dziś już będziesz po wizycie u lekarza, mam nadzieję, że Twoje samopoczucie się polepszy i poczujesz się lepiej.

#3 Tomcio8484

Tomcio8484

Weteran forum

• Bywalec
  • 1229 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 01 marzec 2017 - 12:20

3mam kciuki żeby psychiatra pomógł. napisz jak się czujesz po wizycie :)

#4 martuszka

martuszka

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 4 postów
  • Imię:Marta

Napisano 01 marzec 2017 - 14:54

Sądzę, że po części duży stres w związku ze zmianami w pracy a po drugie brałam antybiotyk, który jak się okazało osłabił działanie antydepresantów. Co roku wiosną i jesienią czuję się gorzej i może wszystko się skumulowało. Wybrałam się jednak na szczerą rozmowę z szefową i dobrze zrobiłam bo okazała mi wyrozumiałość. Może jednak umiem jeszcze walczyć o siebie...

#5 Didi

Didi

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 235 postów
  • Imię:Daria

Napisano 01 marzec 2017 - 18:55

Witaj.
Gratuluję że zdobyłaś się na odwagę by pogadać z szefową, ciesz się, że okazała wyrozumiałość, bo ostatnio to coraz rzadziej spotykane.

#6 Pio_dom

Pio_dom

Weteran forum

• Bywalec
  • 1118 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 01 marzec 2017 - 21:49

Sądzę, że po części duży stres w związku ze zmianami w pracy a po drugie brałam antybiotyk, który jak się okazało osłabił działanie antydepresantów. Co roku wiosną i jesienią czuję się gorzej i może wszystko się skumulowało. Wybrałam się jednak na szczerą rozmowę z szefową i dobrze zrobiłam bo okazała mi wyrozumiałość. Może jednak umiem jeszcze walczyć o siebie...

Każdy umie walczyć o siebie tylko musi w to uwierzyć i dążyć do zmian . Nikt oprócz Ciebie nie jest wstanie cię uzdrowić, to w tobie drzemie największa siła. Leki tylko pomagają się wyciszyć ale to jednak my działamy by iść do przodu. Uwież, że się da a tak będzie.

A co do Szefowej to musi być z niej mądra kobieta, która posiada jakąkolwiek wiedzę o tej chorobie, bo niestety większość ludzi traktuje nas jak dziwaków, którzy wymyślają sobie gorsze samopoczucie, lęk i strach.

Trzymaj się.

• odczepSię lubi to

Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.

#7 odczepSię

odczepSię

Bywalec

• Bywalec
  • 869 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 00:12

Nic dodać, nic ująć. Ech... Rzeczywiście, miała kobita szczęście.

Nie masz z kim rozmawiać? Sprawdź to

Nie ma niczego cenniejszego niż ludzkie życie.