Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

mój młodziutki blog

blog

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Soltysiczek

Soltysiczek

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 13 postów
  • Imię:Jakub

Napisano 08 sierpień 2016 - 16:42

Hejo ejo! Ostatnio postanowiłem zmienić co nieco w swoim życiu, postawić kolejny krok na drodze walki z depresją. Chciałbym bardziej pomóc sobie, ale także innym cierpiącym. Stąd też za namową koleżanki powstał mój blogasek, na którym umieszczam swoje przemyślenia, spostrzeżenia. Jeśli ktoś jest ciekawy co tam takiego się znajduje - serdecznie zapraszam! Link poniżej :*

http://galaktycznypy...m/?view=classic

#2 Gość_PurePoison_*

Gość_PurePoison_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2016 - 17:36

Szkoda, że nie prowadzisz tego bloga tutaj :( bo ten link za kilka dni zginie w otchłani nowych postów i już nikt tego bloga nie zauważy. A fajnie piszesz. Dobrze, że tyle optymizmu w tobie jest. Pewien jesteś, że masz depresję ;) ? Bo Twój ostatni wpis o pokrzywach brzmi bardziej jak ja "na haju"  znaczy w stanie manii niż jak refleksja depresiaczka :D ale moze się mylę, może depresiaczki też podziwiają czasem pokrzywy, ślimaki albo pająki ? Jest ktoś kto podziwia poza mną i obecnym tu kolegą ?

#3 Gość_toy__*

Gość_toy__*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2016 - 18:28

blog jest bardzo naiwny choc piękny w swojej prostocie
popatrze na piękno tego swiata i moje problemy miną?
ech ludki...

#4 Soltysiczek

Soltysiczek

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 13 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 18:35

Problemy oczywiście nie miną. Jednak zobacz - mi obserwowanie piękna świata daje energię do walki. Czy nie warto spróbować dostrzegać w nim to co cudowne? Problem nie minie, ale dzięki temu zyskamy siłę do walki z przeciwnościami losu.

#5 Gość_toy__*

Gość_toy__*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2016 - 18:41

tak, racja
uwazam ze kazdy powinien poszukac co mu daje siłę do zycia

#6 Soltysiczek

Soltysiczek

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 13 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 18:59

I o to mi chodziło w tym poście. A dostrzeganie tego co piękne, to jeden ze sposobów

#7 Gość_PurePoison_*

Gość_PurePoison_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2016 - 21:50

poza Tym Tosia nie mozna sie całe zycie tylko zamartwiać i umartwiać. Potrzeba jakiejś równowagi zeby do końca nie ześwirować. Inaczej kaplica. Zreszta Kuba dobrze pisze na blogu, że życie na tej Ziemi mamy tylko jedno i głupio by było je tak miedzy palcami całkiem przepuścić czekajac na Raj po smierci. A co jak tego Raju nie ma albo moze i jest (tego Ci życzę zeby dla Ciebie był) ale pająków, slimaków i pokrzyw tam nie bedziesz miała na pewno. Ciesz sie nimi teraz póki możesz :D

#8 Soltysiczek

Soltysiczek

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 13 postów

Napisano 13 sierpień 2016 - 19:29

Zapraszam na kolejny wpis! :)

http://galaktycznypy...yc-o-byciu.html

#9 Gość_toy__*

Gość_toy__*
  • Gość

Napisano 13 sierpień 2016 - 19:41

poza Tym Tosia nie mozna sie całe zycie tylko zamartwiać i umartwiać.(...)pająków, slimaków i pokrzyw tam nie bedziesz miała na pewno. Ciesz sie nimi teraz póki możesz :D

jakos mnie nie cieszą pająki i pokrzywy....no, moze jeszcze maciejka na balkonie