Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Daj przykład co Tobie pomogło a byc może uratujesz czyjeż życie

Depresja Walka z depresą samobójstwo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 7182 postów

Napisano 10 marzec 2019 - 20:01

W ciężkich chwilach pomógł mi sen i tabsy.

• hawwa lubi to

#62 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 4376 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 16:18

W ciężkich chwilach pomógł mi sen i tabsy.

Mi też
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#63 d z i k a

d z i k a

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 55 postów
  • Imię:Antonina

Napisano 09 grudzień 2019 - 22:41

Na mnie kojąco działa moc Natury, zarówno fauna jaki i flora najlepiej mnie odprężają. 
Uwielbiam spędzać czas na łonie Natury i zdecydowanie bardziej wolę, towarzystwo zwierząt od towarzystwa ludzi. Największą uwagę poświęcam tu koniom, które jak żadne inne zwierzęta, potrafią patrzeć w ludzką duszę, a tym samym pomagać człowiekowi w pracy nad sobą, w kształtowaniu swojego charakteru. Podobnie na mnie działa Muzyka i nie myślę tu o niesamowitych dźwiękach Natury, a o instrumentach, w których ukryta jest dusza, konkretnie gra na skrzypcach, gitarze i fortepianie. 
Ogólnie do życia motywuje mnie ciekawość i miłość do świata, jego paranormalne tajemnice i zagadki... 

#64 gadzifryz

gadzifryz

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 62 postów
  • Imię:Justyna

Napisano 12 grudzień 2019 - 12:43

Mi pomogło zlikwidowanie dużej wady wzroku za pomocą lasera. Niestety tylko na dwa lata, bo potem nastąpił nawrót choroby.