Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

WYJDŹMY

depresja walka z depresją bieganko sport pływanko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 panakota

panakota

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 8 postów
  • Imię:Kotapana

Napisano 19 lipiec 2016 - 05:11

Co to za forum. 

Spamowane tematy, zero jakichś merytorycznych postów.

Zamiast zacząć coś robić, wolicie zaśmiecać forum i tracić czas na gry w skojarzenia. 

Trudno przy czymś takim nie wpaść w depresję. 

#22 incantation

incantation

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16559 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 05:30

Hej.

panakota na tym forum jest bardzo dużo merytorycznych tematów,tylko rozejrzyj sie dokładnie.

Pamietaj że kazdy z nas jest inny i co innego mu pomaga.Trochę humoru nikomu nie zaszkodziło i mnie podoba się gra w skojarzenia Tobie nie musi.

kazdy może tutaj znaleść dla siebie miejsce,jeżeli tylko chce.

Miłego dnia :)

#23 Tomcio8484

Tomcio8484

Weteran forum

• Bywalec
  • 1229 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 19 lipiec 2016 - 06:21

masz trochę racji, bo jak ktoś wchodzi z tematem to często rozwija się dyskusja zupełnie nie na temat i bez udziału tego kto poruszył dany wątek.  Ten ktoś może poczuć się olany w takie sytuacji. Tak mi się wydaje że powinna wtedy wkraczać administracja i przenosić część dyskusji do innego tematu, ale zaznaczam że tak mi się wydaje, nie znam się na prowadzeniu forum.

#24 panakota

panakota

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 8 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 11:03

Hej.

panakota na tym forum jest bardzo dużo merytorycznych tematów,tylko rozejrzyj sie dokładnie.

Pamietaj że kazdy z nas jest inny i co innego mu pomaga.Trochę humoru nikomu nie zaszkodziło i mnie podoba się gra w skojarzenia Tobie nie musi.

kazdy może tutaj znaleść dla siebie miejsce,jeżeli tylko chce.

Miłego dnia :)

Serio? Proszę. Specjalnie przejrzałam wszystkie posty z głównej i proszę. Poświęciłam czas żeby zaznaczyć, które nie mają związku z tą stroną, z depresją, tematem:   http://pokazywarka.p...zdjecie18500264

Dlaczego ja na stronie depresja.ws muszę SZUKAĆ wątków związanych z tematem. Chyba, że to jest kurnik.pl i coś mi się pomyliło. 

Trochę humoru nikomu nie zaszkodziło. Poczucie humoru mam, ale wyobraź sobie sytuację:

Idziesz do warzywniaka po ziemniaki. Wracasz do domu, otwierasz torbę a tam gwoźdźe. Rodzina czeka głodna na obiad, Ty nie masz czasu, lecisz do tego warzywniaka i pytasz, o co cho, dlaczego tu są gwoździe a kobita na to: ''Odrobina humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła!''

Czy Ty serio myjesz okna mopem, czeszesz się widelcem i kroisz stek łyżką? 

Zasady są po coś. Są dla nas, żeby nam życie ułatwiać, nie komplikować. 

I to nie jest odrobina humoru, to nie jest jeden temat. 

Albo chodzi o odwracanie uwagi od problemu albo nie wiem. Potem można sobie narzekać, że nic się samo nie zmienia. No chuj mnie to interesuje.

Ja mam poważny problem, nie wyssany z palca. Próbuję coś z tym robić, szukam rozwiązania. Każdy dzień się dla mnie liczy. Piszę a dostaję w odpowiedzi jakieś podśmiechujki, pierdoły i stertę śmieci. 

Fajnie, że każdy może znaleźć tutaj miejsce, ale chyba nie do końca o to chodzi. Rzeczy powinny być traktowane zgodnie ze swoim przeznaczeniem. 

Może powinnaś stworzyć jakąś stronę ''dom gier i zabaw'' albo ''porozmawiajmy o niczym''.

Już widzę Twoją minę, kiedy rzeczywiście coś się stanie albo będziesz pilnie poszukiwała opinii na dany temat w internecie po forach a tam ludzie spamowaliby Ci rzeczami zupełnie nie mającymi związku z Twoim wątkiem. Na pewno byłabyś zachwycona. 

Użytkownik panakota edytował ten post 19 lipiec 2016 - 11:07

#25 Gość_PurePoison_*

Gość_PurePoison_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2016 - 11:11

panakota jak Ci sie tu nie podoba to nikt Cię siłą nie trzyma serio. Na pewno jest całe mnóstwo bardziej merytorycznych for na temat depresji niż to.

Albo chodzi o odwracanie uwagi od problemu albo nie wiem.

No żebyś wiedziała, że tu głównie chodzi o odwracanie uwagi (naszej chorych) od problemu czyli naszej deprasji bo to nie jest forum tylko O DEPRESJI ale głownie DLA LUDZI Z DEPRESJĄ. Chcesz poczytać tylko o depresji to znajdź jakąś stronę internetową poświęconą temu zagadnieniu tam nie będzie żadnych rozmów o wszystkim i o niczym tylko samo "meritum". Albo szukaj w odpowiednim dziale tutaj bo jak sama nazwa wskazuje dział: SWOBODNIE ROZMOWNIE jest od swobodnych rozmów na każdy temat. A my to skąd niby mielibysmy wziąć to Twoje meritum ? Nie jesteśmy psychiatrami ani psychologami to z jakiej racji mielibysmy tu rozprawki o depresji pisac merytoryczne ?

Użytkownik PurePoison edytował ten post 19 lipiec 2016 - 11:12

#26 panakota

panakota

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 8 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 11:35

SERIO?

http://www.depresja....te/2-regulamin/

§ 2 UŻYTKOWANIE FORUM DEPRESJA.WS

1. Niedopuszczalne są działania mogące utrudniać lub destabilizować działanie Forum Depresja.ws. W przypadki stwierdzenia przez Administratorów/Moderatorów, że Użytkownik dopuszcza się takich działań, nastąpi niezwłoczne zbanowanie Użytkownika, w razie ponownych tego typu działań usunięcie jego Konta. Działania Użytkownika polegające na próbie destabilizacji Forum Depresja. ws mogą być również uznane za przestępstwo w rozumieniu przepisów kodeksu karnego.

§ 3 ZASADY FORUM DEPRESJA.WS

1. Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy nie ma już podobnego. Dobrze by podtemat informował o treści.

Nikt mnie nie trzyma. Wiem już, że tutaj nie znajdę niczego co byłoby pomocne i pewnie poszukam gdzie indziej, ale mam prawo do wyrażenia swojego niezadowolenia i argumentacji. 

''

No żebyś wiedziała, że tu głównie chodzi o odwracanie uwagi (naszej chorych) od problemu czyli naszej deprasji bo to nie jest forum tylko O DEPRESJI ale głownie DLA LUDZI Z DEPRESJĄ''

Jeśli Ty odwracasz tylko uwagę od problemów, to gratuluję. 

Czytałaś w ogóle mój temat? Był skierowany właśnie do ludzi z depresją

''A my to skąd niby mielibysmy wziąć to Twoje meritum ? Nie jesteśmy psychiatrami ani psychologami to z jakiej racji mielibysmy tu rozprawki o depresji pisac merytoryczne ?''

Zachęcam do korzystania ze słownika zanim zastosujesz słowo, którego znaczenia nie znasz.

''merytoryczny «dotyczący treści sprawy, a nie jej strony formalnej»  ''

Weź mi tutaj nie lej wody, zajmuj się pierdołami dalej jeśli chcesz a jak nie masz do powiedzenia niczego mądrego i na temat w moim wątku, to lepiej się nie wypowiadaj. Szanuj czas swój i innych.

#27 Gość_PurePoison_*

Gość_PurePoison_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2016 - 12:05

życze szybkiego powrotu do zdrowia i żegnam się z Panią.

Użytkownik PurePoison edytował ten post 19 lipiec 2016 - 12:06

#28 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13909 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 12:07

Panakota, grzeczniej proszę.

Jeśli Ci się tu nie podoba, to po co tu przychodzisz?

Zdestabilizować forum? Szukasz dymu??

giphy.gif

#29 panakota

panakota

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 8 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 12:36

Panakota, grzeczniej proszę.

Jeśli Ci się tu nie podoba, to po co tu przychodzisz?

Zdestabilizować forum? Szukasz dymu??

Odsyłam do mojego pierwszego wpisu i odpowiedzi pod nim, oraz tego, ile wspólnego mają z założonym przeze mnie tematem. 

#30 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13909 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 12:49

Odsyłam do mojego pierwszego wpisu i odpowiedzi pod nim, oraz tego, ile wspólnego mają z założonym przeze mnie tematem. 

Twoje wpisy czytałam, wpisy innych osób również.

Można zrozumieć irytację, rozczarowanie i tym podobne emocje, związane z wpisami odbiegającymi od Twoich oczekiwań, ale ton Twoich odpowiedzi jest nieadekwatny, a wręcz brzmi agresywnie. Stąd moja prośba, żeby grzeczniej jednak.

Prawdę mówiąc odebrałam to tak:

przychodzi nowa osoba i od razu wyjeżdża z pretensjami, cytowaniem regulaminu, pouczaniem innych itd. - o co tu chodzi??? 

Wejście smoka po prostu ;)

giphy.gif

#31 Gość_atamina_*

Gość_atamina_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2016 - 21:41

No właśnie.

SKOŃCZMY TO PITOLENIE, ALBO JEBNIJMY SOBIE OD RAZU W ŁEB. 

Znaczy, jak ktoś lubi to tam niech sobie robi co chce :)

Samo się nic jeszcze nie zrobiło. Przynajmniej u mnie :(

:D

#32 Gość_Ancik_*

Gość_Ancik_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2016 - 23:24

:blink: :blink: :blink:

Panakota w sumie to nie wiem czy znajdziesz chętnego na spotkanie skoro jesteś takim agresorem. :)

Chyba bardziej powinnaś szukać forum agresja.pl niż depresja.pl

• incantation lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: depresja, walka z depresją, bieganko, sport, pływanko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych