Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wrocław psychiatrzy opinie pomoc

wrocław psychiatra opinia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zmiennokształtny

Zmiennokształtny

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 71 postów
  • Imię:Damian

Napisano 17 lipiec 2016 - 19:28

Witajcie, od 2 miesięcy chodzę na psychoterapię, czasami jest lepiej, czasami gorzej, mój stan emocjonalny w danym momencie to rosyjska ruletka, przeszkadza mi to w normaln... przeszkadza w jakimś tam funkcjonowaniu. Wszystko staje się jeszcze trudniejsze i dlatego dość poważnie myślę aby psychoterapię podeprzeć lekami. Mój psychoterapeuta polecił mi państwa Mazurkiewiczów (Anna i Grzegorz dla ścisłości). Czy ktoś był u nich? Słyszał jakieś opinie? Z psychoterapeutą miałem szczęście bo to jest 'tylko' mój drugi, nie mam sił szukać dobrego psychiatry, bardzo by mi pomogły opinie, a może ktoś z was poleci innego psychiatrę?

EDIT: A co możecie mi powiedzieć o lekach? Kiedy się na nie zdecydować? Jak wpływają na organizm? Przyznam szczerze, że z jednej strony chciałbym się na nie zdecydować z drugiej mam obawy ;/

Użytkownik Zmiennokształtny edytował ten post 18 lipiec 2016 - 16:39

#2 odczepSię

odczepSię

Bywalec

• Bywalec
  • 869 postów

Napisano 17 lipiec 2016 - 23:26

Nie znam żadnych psychiatrów we Wro ale mógłbyś podać namiary na psychoterapeutę jeśli znasz dobrego. Sam marzę o przeprowadzce do Wrocławia stąd przydałaby mi się ta wiedza. 

Użytkownik Samoświadomość edytował ten post 17 lipiec 2016 - 23:27

Nie masz z kim rozmawiać? Sprawdź to

Nie ma niczego cenniejszego niż ludzkie życie.

#3 Zmiennokształtny

Zmiennokształtny

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 71 postów
  • Imię:Damian

Napisano 18 lipiec 2016 - 16:38

Miło, że ktokolwiek napisał :P Nie spodziewałem się jakiejkolwiek odpowiedzi. Nie mam zbyt dużego doświadczenia z psychoterapeutą, tak jak pisałem byłem u dwóch. Pierwszy to Jacek Mądry (z poradni psychologicznej alterego). Poszedłem do niego prywatnie, to było kilka wizyt. Irytowały mnie momenty ciszy jakie zapadały. Nie wiedziałem co powiedzieć, o czym mówić czasami, a on tak jakby nie chciał albo nie potrafił podtrzymać i poprowadzić rozmowy. Kiedy zapytałem o psychoterapeutów na NFZ, których może mi polecić bo nie chce iść do nieznanego gdyż łatwo się zniechęcam, wymienił Olgę Jabłońską. Dostałem skierowanie od lekarza rodzinnego i po 2 tygodniach czekania (to chyba niewiele?) miałem pierwszą wizytę. Pani słucha, pytam, pokazuje swój punkt widzenia, inne sposoby spojrzenia na daną sytuację. Co ciekawe niczego nie radzi, jedynie naprowadza, zmusza do myślenia i dojścia samemu do rozwiązania problemu. Polecam Panią Olgę, w razie pytań o nią, o Wro, albo jakbyś chciał popisać to zapraszam.

• odczepSię lubi to

#4 przestrzenna

przestrzenna

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 25 postów
  • Imię:patrycja

Napisano 02 listopad 2016 - 19:55

witaj, polecam grupie wsparcia dla os z depresja na psim polu. Prowadzi ja Ola Karaszewska. Bardzo polecam. /sa tam co prawda nieco starsze os, w zwiazku z tym inne problemy. Chce sie przeprowadzic z Wro btw, jest jak dla mnie zbyt idealny:)czy od dawna masz problemy ze zlymi nastrojami?