Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

FAJNIE

depresja chad

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 AnotherHappyBeing

AnotherHappyBeing

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 4 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 22:38

Zacząłem sobie prowadzić kilka miesięcy bloga/coś na zasadzie pamiętnika, pisywałem w nim to co uważałem że chcę teraz z siebie wylać w danym momencie czasem zadowolony czasem zdołowany i wygląda to z perspektywy czasu naprawdę zjebanie. Powiem że ten sposób poniekąd pomagał ale NA DŁUŻSZĄ METĘ TO ZA CHOLERĘ NIE WYSTARCZA, co ja mam niby robić z nadmiarem emocji, ciągły nie pokój, irytacja, euforia, raz humor idealny na samobójstwo, a za drugim razem na podbój świata (i o dziwo nadal na samobójstwo przy okazji po skoro mam dobry humor to czemu by nie umrzeć z takim?). Nawet nie chce mi się za cholerę iść do psychiatry, psychologa czy gdziekolwiek, brak motywacji wiary w cokolwiek dobija mnie jeszcze bardziej. Przeczytałbym sobie co ja tutaj napisałem i poprawiłbym błędy stylistyczne itp. ALE CO MI TO DA, sam nie chce czytać swoich przypadkowym wypocin żałosne.. . . . . co raz trudniej odwrócić mi myśli od tych które nie powinny mi się pojawiać w głowie, rozmowa z kimkolwiek z tak zwanych "bliskch" nawet nie wchodzi w grę pierdoleni ignoranci jedyne co od nich mógłbym otrzymać to dodatkowe myśli samobójcze XD PO PROSTU KURWA ŚWIETNIE, poczekam aż gorszy okres przejdzie, potem znowu nadejdzie, znowu go poczekam i tak aż do śmierci, będę wewnętrznie cierpiał po kres moich dni jakie to poetyckie ;__;, huh mam wrażenie że tą wiadomość piszę raczej do siebie niż do jakiegokolwiek innego przypadkowego człowieka który tutaj być może zajrzy

#2 XAW

XAW

Zadomowiony

• Administrator
  • 5934 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 18:33

To pisz na tym forum z ludźmi, rozmawiaj. Pisz w różnych tematach, pokojach prywatnych itd., poznawaj osoby. W ten sposób może będziesz mógł się więcej wygadać też.

A poza tym coś na wyrzucenie emocji - różne rzeczy pomagają ludziom. Mi coś dawała muzyka (odpowiednia w zależności od tego co w danej głowie czułem i jakie emocje były) i sport - np. bieganie, rower.

#3 AnotherHappyBeing

AnotherHappyBeing

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 4 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 23:06

Problem jest w tym, że w moim wypadku wszystkie rozwiązania są chwilowe, pisywałem ze znajomymi i innymi przypadkowymi ludźmi z podobnymi problemami ale na dłuższą metę średnio pomocne, szczerze to ja nawet nie specjalnie przepadam za naszą rasą ^_^ większość ludzi z chęcią widziałbym martwych, tak samo bieganie okazało się pomocne tylko przy pierwszym tygodniu. Mam na tyle wadliwy typ osobowości że po pewnym czasie większość rzeczy mi się nudzi i robiąc je myśli same odchodzą w złą stronę dochodzą do tego skłonności do przesadnych rozmyślań nad wszystkim. Muzyka pomaga tylko w przypadku gdy często znajduję coś co mi przypadnie do gustu, a łatwe to nie jest. Sprawa ma się podobnie odnośnie grania, rysowania, czytania, oglądania filmów, spędzania czasu ze znajomymi i tak dalej. Z drugiej strony medytacja daje całkiem ciekawe efekty no a przynajmniej na razie, idąc za tym tropem znowu pobawię się w jakieś rzeczy bardziej nietypowe typu OOBE, w najgorszym przypadku nie będzie postępów co najwyżej. 

#4 Gracja

Gracja

czarna żmijka

• Bywalec
  • 625 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 09:20

mam tak samo jak ty. tez sie szybko nudze i wtedy magiczne działanie różnych czynności ustępuje. teraz znalazłam pracę i nie za bardzo mogę sobie pozwolic na huśtawki nastrojów, bo muszę mieć za co żyć. zabawne jak bardzo człowiek potrafi dostosować się do sytuacji

#5 AnotherHappyBeing

AnotherHappyBeing

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 4 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 22:16

u mnie jak na razie dostosowanie do sytuacji oznaczało rzucenie studiów bo nie wyrabiałem mentalnie, piękne czasy do 20h snu dziennie

#6 Gracja

Gracja

czarna żmijka

• Bywalec
  • 625 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 21:36

myślę że w takim wypadku powinieneś serio zacząć intensywne leczenie, sam dobrze wiesz że nie można tak żyć