Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Warszawa, psychiatra pierwszy raz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 konto

konto

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 2 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 01:26

Cześć kochani! Chcę iść do psychiatry pierwszy raz. Mam darmowe wizyty w grupie luxmed, więc tam chcę to załatwić, bo jednak 100 złotych na wizytę to dla mnie spory koszt. Bardzo proszę o poradzenie mi, który lekarz z tych poniżej jest dobrym lekarzem.

Nigdy nie byłem u psychiatry, teraz jestem zdecydowany, ale waham się czy to ma sens i czy nie lepiej raz a dobrze ze sobą skończyć. Taki mam właśnie problem. Nie wiem za bardzo co się dzieje i jak z kimś o tym rozmawiać, więc proszę powiedzieć, co myślicie o tych lekarzach, czy któryś mi pomoże? Może ma ktoś tutaj jakieś doświadczenie, spróbuję. 

Nie chcę za dużo wymagać, ale jeśli możecie, to napiszcie bardzo szybko. Choćby krótko, ale szybko, chcę w piątek umówić wizytę i potem może z rozpędu pójść do lekarza. Przepraszam, jeśli coś źle napisałem, starałem się przejrzeć inne wątki, ale często są sprzed kilku lat i dużo mogło się zmienić. 

PS: Ogólnie to nie wiem co powiedzieć miałbym psychiatrze, chciałbym żeby ten umiał ze mnie to wyciągnąć, nie pożyję długo i jestem odmieńcem, ale chcę zobaczyć jak działają leki. Nie wiem, może to głupie, może tylko marnuję czas potrzebującym, ale na chwilę chociaż chciałbym wejść i poprosić o to, może coś mnie zmieni. Może mi pomożecie, co powiedzieć, "dzień dobry, niedługo umrę"?

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie. 

Załączone pliki

#2 Gość_Yann_*

Gość_Yann_*
  • Gość

Napisano 18 marzec 2016 - 14:44

Poleszczyk Anna, mogę polecić, chodziłem do niej, tylko nie do Luxmedu.

#3 emzet

emzet

Bywalec

• Administrator
  • 517 postów
  • Imię:Grześ

Napisano 18 marzec 2016 - 16:29

Najlepiej wejść i powiedzieć coś ala "Dzień dobry, mam problem z tym, tym i tym". Psychiatra sam powinien nakierować Cię. Po prostu idz i powiedz co Ci dolega, co czujesz. Naprawdę nic skomplikowanego :)

`Twoja w tym głowa, burzyć i budować od nowa,
coś zaryzykować, nie chować głowy w piasek...`

#4 Gość_toy__*

Gość_toy__*
  • Gość

Napisano 18 marzec 2016 - 16:30

czemu ma nie ostrzec psychiatry ze czuje sie jakby mial niedlugo umrzec

#5 konto

konto

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 2 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 23:58

Dziękuję wszystkim za porady. Zmusiłem się dzisiaj zadzwonić. Teraz odliczam czas w godzinach do wizyty, zobaczymy co z tego wyniknie, coś na pewno :)

#6 Princess

Princess

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 6 postów
  • Imię:Alexandra

Napisano 06 maj 2018 - 23:21

Czy ktoś ma jakieś informacje o Psychiatrze Danielu Dudku?

Wybieram się do Niego i nie wiem czy warto

#7 victoria

victoria

...se ne vrati...

• Bywalec
  • 9151 postów

Napisano 07 maj 2018 - 09:31

Niestety nic mi nie mowia te nazwiska... Polecam poczytac troszke tutaj, jest tu nieco wiecej informacji w tym temacie :)

https://www.depresja...iatra-warszawa/

nie mam nic do powiedzenia