Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kielczanie nie śpimy!

depresja kielce razem pokonamy depresje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 klaudia25ck

klaudia25ck
  • Imię:Klaudia

Napisano 17 marzec 2016 - 22:26

Jest to post wznawiający wątek kielecki założony przez Jakuba w 2012 roku.

Również jestem za tym, aby zebrała się grupa osób borykających się z depresją, na jakieś spotkania na neutralnym gruncie,
aby się poznać a z czasem sobie zaufać? Niemożliwe? ale realne! Mam dla Was na początek moi drodzy propozycję...

Chciałabym poinformować o powstaniu Stowarzyszenia "Razem Pokonamy Depresję" oraz "świeżutkich" warsztatach terapeutycznych, które rozpoczęły się zaledwie wczoraj 16 marca, a potrwają do 30 listopada br. ( z wakacyjną przerwą). Są to warsztaty z cyklu
"Pozwól sobie być sobą" prowadzone zamiennie przez pedagoga terapeutę mgr Pawła Grzybka oraz fizjoterapeutkę mgr Magdalenę Banaś. Zapraszamy wszystkich borykających się
z depresją w każdą środę w godzinach 16:00- 18:00 do Klubu Seniora mieszczącego się przy ul. św Stanisława Kostki 4A ( osiedle KSM). Jesteśmy także w trakcie tworzenia grupy ( licealistów, studentów, osób do 30 roku życia) na spotkania czwartkowe poza warsztatami w innym miejscu tj, Klubie Osiedlowym Miniatura ul. Zagórska 65 również osiedle KSM. Będziemy rozmawiać, poznawać tajniki depresji, stresu oraz jak sobie z nimi poradzić na co dzień w godzinach 17-19. Serdecznie zapraszamy !

Szczegółowe informacje oraz harmonogram zajęć  z​najdziecie na naszej stronie: http://rpdstowarzyszenie.boo.pl/

fanpage'u : Razem Pokonamy Depresje

​oraz u koordynatora grupy młodych - czyli mnie na priv bądź e-mail [email protected]

"Powiedzmy depresji stanowcze nie! Żyjmy pełnią życia" :)