Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Tak się zaczęło...

DDA leki samokaranie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 krecony

krecony

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 1 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 21 styczeń 2016 - 11:33

Hej, we wrześniu rozstałem się z dziewczyną (to był bardzo intensywny związek, wiele tam poświęciłem i zostawiłem i pewnie też nie nie byłem święty - pojawił się cyberseks gdy z nią byłem... wychodziłem z niego z silnymi emocjami) i wtedy się zaczęło: obniżenie nastroju, przygnębienie, silne poczucie winy, naprzemiennie złość, żal i agresja z tęsknotą.

Wiem, że podjąłem dobrą decyzję o rozstaniu ale cały czas gdzieś ten emocjonalny miks wraca i chęć odnawiania kontaktu - mimo, że to wiele może mnie kosztować.

Jako DDA szukam w relacjach „matki” i tak jak w domu kiedyś chcę siebie poświęcać, zetrzeć się dla kogoś, jednocześnie przyciągam i odpycham, „huśtam” emocjami.

Gdy tylko zaczęło mnie "cisnąć" poszedłem do lekarza ( ponieważ cały czas byłem i jestem w terapii DDA - nie było z tym problemu) dostałem Eliceę i Lervion.

Bywa różnie są lepsze dni i te gorsze - ale widzę głównie u siebie to, że podkręcam te "nieprzyjemne" w odczuciu emocje - zadręczam siebie i to mnie głównie ciągnie w dół. Czasem nie wiem już jak sobie z tym radzić bo to bardzo męczy. Jeśli ktoś się utożsamia z wpisem to proszę o odpisanie. Jestem tu nowy ale wszedłem bo po prostu potrzebuję wsparcia osób które mają podobnie a że lubię pisać więc piszę.  Pozdrawiam.

#2 titanic

titanic

Zadomowiony

• Bywalec
  • 4872 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 16:41

Cześć. Witaj na forum.

CHAD- ...i wszystko jasne...?
Jeżeli uważasz, że określają kogoś 3 lub 4 litery to znaczy, że ?
//////////////////////////////
Pożyję ile się da, a jak się nie da to też to  jakoś przeżyję.

#3 incantation

incantation

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16559 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 16:41

Cześć.

Wiele osób jest z DDA ,ale pisza o depresji i jak to wpływa na ich dalsze życie,natomiast ja odniósłam wrazenie ze promujesz ten cyberseks

Czyżbyś poszukiwał tutaj chętnych.

Użytkownik incantation edytował ten post 21 styczeń 2016 - 16:41

#4 Gracja

Gracja

czarna żmijka

• Bywalec
  • 625 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 19:53

witaj :)