Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Co mnie dzisiaj cieszy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3195 odpowiedzi w tym temacie

#3181 Nann

Nann

Napisano 16 wrzesień 2020 - 11:25

@Willow47 juz od dawna nie mam anoreksji. To byla kaszka z mleczkiem przy dzisiejszym jedzeniu kompulsywnym. Na wage wchodze rzadko, chcialam sobe chyba dopiec po prostu, bo wiedzialam ze powinnam ze dwa dni odczekac. Nie wywale, ale to nic.

I tak sie ciesze ze sie zobaczymy.

• Willow47 lubi to

#3182 d z i k a

d z i k a
  • Imię:Antonina

Napisano 16 wrzesień 2020 - 16:45

@d z i k a egzamin do policji jest wieloetapowy i po testach psychologicznych są jeszcze indywidualne rozmowy. 

Życzę ci sukcesów. Jednak obawiam się, że osobom z depresją lub innymi zaburzeniami nie pozwolą wstąpić do policji. Jest to służba, w której czasami trzeba posłużyć się bronią. 

Po wczorajszej wstępnej rozmowie na komendzie, nikt nie widzi żadnych zastrzeżeń. 
Jeżdżę konno, znam kilka języków, nie jestem karana, ani nie leczę się psychiatrycznie. 
W porównaniu z tym jakie osoby potrafią przyjmować do policji, ja nieskromnie mówiąc mam więcej talentów i mi to zwyczajnie przyznali ;)
Mówiłam, że jestem po próbie samobójczej i że moje problemy opierają się głownie na braku poczucia bezpieczeństwa. Sam mój psycholog twierdzi, że ta praca może mi pomóc pozbyć się tego lęku. 
Co do posługiwania się bronią też nie będzie problemów. Mój ojciec pracował jako konwojent, więc kontakt z bronią nie jest mi obcy. 

• Atropos lubi to

#3183 dopołowy

dopołowy

Napisano 16 wrzesień 2020 - 17:42

Aha. Biorąc pod uwagę to co już pisałaś to można uznać to za kolejną z twoich fantazji :) osobiście nie wierze w ani jedno twoje słowo dzika, rzucasz je sobie radośnie na wiatr. Ani to śmieszne ani tym bardziej poważne. Pozdrawiam ozięble. :*
  • WhiteBlankPage lubi to

#3184 d z i k a

d z i k a

Napisano 16 wrzesień 2020 - 18:05

@dopołowy 

Myślisz, że mnie interesuje to w co Ty wierzysz ? Człowiek, który jedyne co robi to powtarza te same posty i próbuje odebrać radość innym ludziom? 
Jeżeli ktoś będzie chciał sprawdzić wiarygodność moich słów, to sobie zgłosi mój post na policję i będzie wiedział czy piszę prawdę. 

Użytkownik d z i k a edytował ten post 16 wrzesień 2020 - 18:05

#3185 Panoramix

Panoramix
  • Imię:Adrian

Napisano 16 wrzesień 2020 - 18:35

Cieszy mnie bardzo, że próbowaliście mnie tutaj zatrzymać bym nie usuwał konta. Naprawdę. Dziękuję tym, którzy mnie do tego przekonywali. Nie będę wymieniał każdego z nicka, ale wiadomi wiedzą :)
  • WhiteBlankPage i Nann lubią to

#3186 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 16 wrzesień 2020 - 20:32

@d z i k a  nie wyraziłam się jasno....po próbie samobójczej  nie dostaniesz pozwolenia na używanie broni. 

Mam dwóch policjantów w najbliższej rodzinie, mąż mojej siostry wykłada w szkole policyjnej, raczej nie ma możliwości, żebyś przeszła testy. Chyba, że ukryjesz próbę samobójczą. Ale wtedy, jeśli to wyjdzie to zostaniesz usunięta karnie z każdej jednostki. Porozmawiaj z kimś z policji incognito. Nie mów, że chodzi o ciebie.....

• WhiteBlankPage lubi to
Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#3187 ohnowow

ohnowow
  • Imię:W

Napisano 16 wrzesień 2020 - 21:17

Cudowna dziś była pogoda :)

#3188 d z i k a

d z i k a

Napisano 16 wrzesień 2020 - 21:42

@d z i k a  nie wyraziłam się jasno....po próbie samobójczej  nie dostaniesz pozwolenia na używanie broni. 

Mam dwóch policjantów w najbliższej rodzinie, mąż mojej siostry wykłada w szkole policyjnej, raczej nie ma możliwości, żebyś przeszła testy. Chyba, że ukryjesz próbę samobójczą. Ale wtedy, jeśli to wyjdzie to zostaniesz usunięta karnie z każdej jednostki. Porozmawiaj z kimś z policji incognito. Nie mów, że chodzi o ciebie.....

Przecież piszę, że byłam na komendzie i o tym powiedziałam w pierwszej kolejności. 
Próba samobójcza miała miejsce dość dawno, dlatego nie stanowi w tym momencie żadnych komplikacji. 
Sama znam policjantów po próbach samobójczych, a nawet po wyrokach. 
Wystarczy, że upłynie określony czas i w moim przypadku ten czas upłynął. 

#3189 Speedy95

Speedy95
  • Imię:Michał

Napisano 17 wrzesień 2020 - 00:37

nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

#3190 d z i k a

d z i k a

Napisano 17 wrzesień 2020 - 04:18

Güzel rüya  ^_^

#3191 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 17 wrzesień 2020 - 12:08

Przecież piszę, że byłam na komendzie i o tym powiedziałam w pierwszej kolejności. 
Próba samobójcza miała miejsce dość dawno, dlatego nie stanowi w tym momencie żadnych komplikacji. 
Sama znam policjantów po próbach samobójczych, a nawet po wyrokach. 
Wystarczy, że upłynie określony czas i w moim przypadku ten czas upłynął. 

Wow! Nie wiem gdzie mieszkasz ale w moim województwie tak się nie da. Niekaralność i stabilność psychofizyczna to podstawa.

A w temacie. Bardzo mi się miło w sklepie zrobiło jak mnie jedna pani przepuściła w kolejce do kasy. Ona miała dużo zakupów, ja dwie rzeczy. Sama z siebie powiedziała, żebym przeszła przed nią. Karma wraca. Też tak zawsze robię i dziś ktoś mi oddał :)

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#3192 Atropos

Atropos

Napisano 17 wrzesień 2020 - 12:15

Po wczorajszej wstępnej rozmowie na komendzie, nikt nie widzi żadnych zastrzeżeń. 
Jeżdżę konno, znam kilka języków, nie jestem karana, ani nie leczę się psychiatrycznie. 
W porównaniu z tym jakie osoby potrafią przyjmować do policji, ja nieskromnie mówiąc mam więcej talentów i mi to zwyczajnie przyznali ;)
Mówiłam, że jestem po próbie samobójczej i że moje problemy opierają się głownie na braku poczucia bezpieczeństwa. Sam mój psycholog twierdzi, że ta praca może mi pomóc pozbyć się tego lęku. 
Co do posługiwania się bronią też nie będzie problemów. Mój ojciec pracował jako konwojent, więc kontakt z bronią nie jest mi obcy. 

To w ogóle jest ciekawa sprawa, sama ostatnio się zastanawiałam czy epizod depresyjny automatycznie skreśla człowieka z pracy mundurowej czy z pozwolenia na broń, ale sama nie mam kogo dopytać o szczegóły. W ogóle ciekawa dyskusja się wytworzyła między Wami, @d z i k a i @Willow47, może dałoby się to przenieść na inny wątek? ;) Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia w tym temacie.

A żeby nie było tak całkiem poza tematem to cieszę się, że udało mi się wrócić na właściwe tory.

• d z i k a lubi to

#3193 Nann

Nann

Napisano 17 wrzesień 2020 - 12:38

Moglam pomoc przyjaciolce i ciesze sie z tego, ponadto po prostu sie zobaczylysmy nieplanowanie znowu. Ogolnie w tym miesiacu postanowilam zadbac o swoich przyjaciol i idzie to dobrze.

#3194 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano wczoraj, 16:11

One mnie cieszą :)

Załączone pliki

• ohnowow lubi to

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#3195 ohnowow

ohnowow
  • Imię:W

Napisano wczoraj, 16:13

Cieszą mnie te piękne słoneczniki i cieszy mnie świecące słońce
  • WhiteBlankPage lubi to

#3196 d z i k a

d z i k a

Napisano wczoraj, 17:21

To w ogóle jest ciekawa sprawa, sama ostatnio się zastanawiałam czy epizod depresyjny automatycznie skreśla człowieka z pracy mundurowej czy z pozwolenia na broń, ale sama nie mam kogo dopytać o szczegóły. W ogóle ciekawa dyskusja się wytworzyła między Wami, @d z i k a i @Willow47, może dałoby się to przenieść na inny wątek? ;) Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia w tym temacie.

A żeby nie było tak całkiem poza tematem to cieszę się, że udało mi się wrócić na właściwe tory.

To zależy od tego jaki to był epizod, jak długo trwał i jak po nim człowiek funkcjonuje w społeczeństwie. Ja akurat dość szybko po próbie zaczęłam pracować i jakby nie patrzeć wykonuje dość odpowiedzialny zawód, gdyż poza końmi, pracuję głównie z dziećmi. 
W zawodzie policjanta najważniejsza jest dobra opinia, a mnie tylko w internecie niesprawiedliwie ludzie oceniają, co zresztą i tak nie będzie brane pod uwagę. 

Także jeszcze raz powtórzę, że ani próba samobójcza ani wyrok, nie skreśla człowieka od razu. Wszystko zależy od stopnia takich epizodów i późniejszej reputacji. 

• Moon73 lubi to