Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

książki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
621 odpowiedzi w tym temacie

#581 victoria

victoria

Napisano 15 maj 2020 - 09:02

@Speedy95 @WhiteBlankPage tak jest! otwierają! z mojej strony szturm już był :lol:

nie mam nic do powiedzenia

#582 Wisienka770330

Wisienka770330
  • Imię:Kasia

Napisano 24 maj 2020 - 11:40

Ostatnia część mojego nałogu czyli cała seria Chyłki- Chyłka Wyrok część 10 prawie skończona. Dziś wieczorem ostatnie strony odsłucham 😊 . Potem będę czekać z utęsknieniem na nowy tom.

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 24 maj 2020 - 11:45

#583 Gość_lilith_o_fire_*

Gość_lilith_o_fire_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2020 - 11:51

@Wisienka770330 ja zamówiłam sobie kolekcję -> https://mistrzpolskiegokryminalu.pl/ i juz mi 6 ksiązek przyszło ale póki co czeka na czytanie ;)

gdzie słuchasz Chyłki ?

• Wisienka770330 lubi to

#584 Wisienka770330

Wisienka770330
  • Imię:Kasia

Napisano 24 maj 2020 - 11:58

@13913 mam w telefonie pobrane wszystkie audiobooki 😁 . Lubię sobie na spacerze posłuchać, na cmentarzu jak siądę na moment.

Załączone pliki

• molenka lubi to

#585 Gość_lilith_o_fire_*

Gość_lilith_o_fire_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2020 - 12:14

@Wisienka770330 ja na telefonie to mam za to wszystkie audiobooki Christie - jak nie mogę w nocy spać i nie mam ochoty słuchać tv to mnie usypia takie " Morderstwo w Orient Expresie" na przykład :D

• Wisienka770330 lubi to

#586 Moniko02

Moniko02
  • Gadu-Gadu:47147715
  • Imię:Monika

Napisano 19 czerwiec 2020 - 19:14

ja z reguły wolę wersję papierową książek. mam ich ponad 100 w swojej biblioteczce. nawet mam w planach napisać własną

#587 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 19 czerwiec 2020 - 19:32

Blake Pierce ma dwie ciekawe serie kryminalne.

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#588 Zołza

Zołza
  • Imię:D

Napisano 21 czerwiec 2020 - 15:16

Jakiś miesiąc temu kupiłam używany czytnik, mój pierwszy na próbę. Zawsze chciałam miec, ale tak jakoś nie mogę się do niego zabrać. Ale to w sumie może przez to, że ostatnio znowu sie nie mogę skupić na czytaniu.

Ale tak btw, może ktoś mógłby polecić autorów z gatunku "tartan noir". Czytałam Petera Maya i zakochałam się w klimacie jego książek.

• SmacznyKeksik lubi to

#589 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 08 lipiec 2020 - 17:34

@{Zołza} z ciekawości - jaki czytnik? :)
I jak, zabrałaś się za czytanie?

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#590 Zołza

Zołza
  • Imię:D

Napisano 09 lipiec 2020 - 20:54

@WhiteBlankPage Pocket Book basic touch. Nawet nie wiem, jak on się plasuje w rankingach, ale wystarczy mi, że wyświetla książki. Minus jest taki, że choć wyświetla pdfy, to ich nie dostosowuje do czytania.

I odpowiadając na kolejne pytanie, nie, nie zaczęłam czytać. Przynajmniej nie na czytniku. Mam jeszcze w zanadrzu papierowe do przeczytania. Właśnie czytam "Najgorętszą plażę w Finlandii" i zaraz po niej zabieram się do ostatniej książki z cyklu "Kryminał pod psem", "Las i ciemność" Marty Matyszczak. 

• molenka lubi to

#591 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 09 lipiec 2020 - 21:26

@{Zołza} na żadnym czytniku (wg mojej wiedzy) pdf nie będzie dostosowany do czytania. Musisz przekonwertować plik na np. na epub lub mobi, by móc zmienić czcionkę. Np. tutaj https://www.online-convert.com/

Użytkownik WhiteBlankPage edytował ten post 09 lipiec 2020 - 21:26

• SmacznyKeksik lubi to

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#592 Speedy95

Speedy95
  • Imię:Michał

Napisano 09 lipiec 2020 - 23:47

ostatnio czytam sobie Tekst od Dmitrij'a Głuchowskiego.

Nie po to jesteśmy mózgiem obdarzeni by godność swą na drobne zamienić 
Ty mi pomożesz i ja ci pomogę raźniej będzie walczyło się z wrogiem 
Bo czasy srogie ja dam lek na zmęczoną duszę Ewenement Selecta
Vienio i Pele - To dla moich ludzi feat Gutek, Luis.

#593 Panoramix

Panoramix
  • Imię:Adrian

Napisano 10 lipiec 2020 - 16:16

@Speedy95 Bardzo dobra książka. Podobnie jak Futu.re oraz cała trylogia "Metro" :)

#594 Oreganok

Oreganok
  • Imię:Karim

Napisano 10 lipiec 2020 - 17:39

@WhiteBlankPage Pocket Book basic touch. Nawet nie wiem, jak on się plasuje w rankingach, ale wystarczy mi, że wyświetla książki. Minus jest taki, że choć wyświetla pdfy, to ich nie dostosowuje do czytania.

I odpowiadając na kolejne pytanie, nie, nie zaczęłam czytać. Przynajmniej nie na czytniku. Mam jeszcze w zanadrzu papierowe do przeczytania. Właśnie czytam "Najgorętszą plażę w Finlandii" i zaraz po niej zabieram się do ostatniej książki z cyklu "Kryminał pod psem", "Las i ciemność" Marty Matyszczak. 

Też mam pocketbook basic i pdf'y słabo wyświetla, ale to wina pirackich pdf'ów robionych na kolanie ze skanów *.jpg. Sam pocketbook basic wygrał kiedyś ranking w pc format na najlepszy czytnik.Bocket book basic rządzi!

#595 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 10 lipiec 2020 - 18:06

@Oreganok pdfy wyświetlą wszystkie czytniki chyba :) Chodzi o zmianę czcionki - nie jest to możliwe i tym samym utrudnia czytanie, bo zwykle jest to domyślnie bardzo malutka czcionka jak na taki ekran. 

#596 victoria

victoria

Napisano 10 lipiec 2020 - 18:15

@Oreganok pdfy wyświetlą wszystkie czytniki chyba :) Chodzi o zmianę czcionki - nie jest to możliwe i tym samym utrudnia czytanie, bo zwykle jest to domyślnie bardzo malutka czcionka jak na taki ekran.

@WhiteBlankPage ja po bardzo długim czasie doszłam do tego... :P owszem większości pdfow nie da rady powiększyć, ale niektóre tak... A pliki w innych formatach rozjezdzaja się wizualnie...

#597 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 10 lipiec 2020 - 18:25

@WhiteBlankPage ja po bardzo długim czasie doszłam do tego... :P owszem większości pdfow nie da rady powiększyć, ale niektóre tak... A pliki w innych formatach rozjezdzaja się wizualnie...

Wtedy to powiększenie ekranu chyba i trzeba tak czy inaczej przesuwać - u mnie tak było. Nie czytam pdfów na czytniku, nie jestem w stanie tego robić, to irytujące. Moje się nie rozjeżdżają jak konwertuję do mobi (no, zdarza się jedna książka na kilkadzięsiąt) :) 

#598 victoria

victoria

Napisano 10 lipiec 2020 - 18:35

@WhiteBlankPage podejrzewam że to od czytnika zależy :)

#599 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 10 lipiec 2020 - 18:40

@victoria bardzo możliwe. 

#600 Panoramix

Panoramix
  • Imię:Adrian

Napisano 10 lipiec 2020 - 18:48

Jak chodzi o czytanie to tylko książki tradycyjne preferuję, a nie jakieś czytniki. Co wy pod kołdrą czytacie czy jak? :D
  • victoria lubi to