Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Jak popełnić samobójstwo? Jak skutecznie i bezboleśnie się zabić?

jak popełnić samobójstwo jak się zabić sposoby na zabicie się

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 emzet

emzet

Bywalec

• Administrator
  • 517 postów
  • Imię:Grześ

Napisano 29 czerwiec 2015 - 19:06

Chcesz dowiedzieć się jakie są najskuteczniejsze sposoby na zabicie się lub bezbolesne odebranie sobie życia? A może zwyczajnie szukasz sposobów na to, jak dalej żyć i poradzić sobie w obecnej, bardzo ciężkiej sytuacji? Może zabrzmi to naiwnie, ale z każdej sytuacji jest wyjście. Może nie chcesz sobie odebrać życia, jednak nie znasz sposobów na poradzenie sobie z bólem, jaki Cię ogarnia? - Z bezsilnością, wszechobecnym bezsensem, niemożnością wykonania nawet najprostszych zadań, z brakiem chęci, brakiem wsparcia i zrozumienia?

My, użytkownicy forum Depresja.ws wiemy, czym jest cierpienie i dobrze rozumiemy przez co przechodzisz.... Ponieważ duże grono z nas, przechodziło lub przechodzi przez to samo. I pomimo tego, że czasami jest trudno, wciąż idziemy do przodu, w kierunku szczęścia i radości. I wiesz co? - Wielu z nas się to udaje! - jedynym kluczem jest zdać sobie sprawę co się z nami dzieje i sięgnięcie po pomoc!

Daj sobie czas na przemyślenia, daj sobie pomóc, ponieważ Twoje życie jest bezcenne. Każdy człowiek posiada unikatową historię. Pomyśl o tych wszystkich chwilach, które dawały Ci radość, o ludziach, których poznałeś/poznałaś w swoim życiu, o momentach, które dawały natchnienie, o rodzinie i przyjaciołach. I spójrz na ten cytat: "Są chwile, o których nie potrafimy zapomnieć . Te chwile tworzą historie. Historie, w której jesteśmy głównymi bohaterami."

A teraz zastanów się, jaką chciałbyś/chciałabyś tworzyć historię? - taką, w której pozostawiłeś/pozostawiłaś jedynie smutek i cierpienie, czy może taką, w której jesteś bohaterem, który się nie poddał i postanowił zawalczyć o swoje życie, o szczęście, spełnienie, radość i możliwość poznania Twojej UNIKALNEJ osobowości.

Nikt nie jest idealny, każdy czasem potrzebuje pomocy. My, użytkownicy Depresja.ws dobrze o tym wiemy. Wtedy, gdy otworzymy się ze swoim cierpieniem na innych, gdy pokażemy jak bardzo nas boli, gdy damy sobie możliwość otrzymania wsparcia wszystko zaczyna się zmieniać. Zanim znowu pomyślisz o najgorszym, daj szansę sobie pomóc, jedynie o to Cię prosimy.

Nie wiesz od czego zacząć?

1. Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszym forum i utworzysz swój temat, w którym będziesz mógł/mogła otrzymać wsparcie, zrozumienie, poradę i pomoc. Pamiętaj, że przechodziliśmy przez podobne rzeczy.

2. Skorzystasz z pomocy psychologów pod numerami:
    116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym
    22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna
    116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
    801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia”
    800 112 800 – „Telefon Nadziei” dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowej

3. Skorzystasz z profesjonalnej pomocy psychiatrycznej, bądź psychologicznej. Pamiętaj, że to nie wstyd skorzystać z usług psychiatry, bądź psychologa. Korzysta z nich więcej osób, niż sobie zdajesz sprawę :)

Post jest częścią akcji wypierania negatywnych wyników wyszukiwania Google na hasła powiązane z wyrażeniem "Jak popełnić samobójstwo" bądź "Jak się zabić".

Z góry przepraszamy za szokujący tytuł, jednak należy zwrócić uwagę na duży odsetek zainteresowanych tym tematem. Może dzięki temu jakaś osoba w ciężkiej sytuacji otrzyma niezbędną pomoc.

Pamiętajmy, że każde życie się liczy!

`Twoja w tym głowa, burzyć i budować od nowa,
coś zaryzykować, nie chować głowy w piasek...`

#2 Speedy95

Speedy95

Naczelny Szczur (El Presidento Szczurolandii)

• Bywalec
  • 4398 postów
  • Gadu-Gadu:48162724
  • Imię:Michał

Napisano 29 czerwiec 2015 - 20:03

emzet słusznie zrobiłeś że ten temat utworzyłeś

fakt nazwa kontrowersyjna ale za to pewnie 

to przyciągnie tych co mają dość życia 

i uratuje ich to od samobójstwa.

Użytkownik Mich95 edytował ten post 30 czerwiec 2015 - 14:10

Nie po to jesteśmy mózgiem obdarzeni by godność swą na drobne zamienić 
Ty mi pomożesz i ja ci pomogę raźniej będzie walczyło się z wrogiem 
Bo czasy srogie ja dam lek na zmęczoną duszę Ewenement Selecta
Vienio i Pele - To dla moich ludzi feat Gutek, Luis.

#3 Gość_nigdy_*

Gość_nigdy_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2015 - 22:50

Mnie nie ratuje od samobójstwa szczerze mówiąc, nadal mam przy kolankach worek pełen leków ; dzwoniłam już na jeden z telefonów zaufania, ale - jasne - troche mnie to na duchu podniosło, lecz nie całkiem - nie pomaga to zupełnie. I co teraz? [Tzn., mogę natychmiast odpowiedzieć, lecz będzie to niecenzuralne]. 

#4 Gość_Marcin29.06_*

Gość_Marcin29.06_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2015 - 23:08

W życiu nie zadzwonię pod te numery. Po co? Żeby znowu mnie zamknęli? Z resztą kto normalny mając mój głos rozmawiał by przez telefon?

#5 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 3182 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 09:42

a mi i tak został tydzień życia ...

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#6 incantation

incantation

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16559 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 09:43

HAWWA NIE PISZ GŁUPOT!!!!.

#7 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 3182 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 09:54

Nikt nie jest idealny, każdy czasem potrzebuje pomocy. My, użytkownicy Depresja.ws dobrze o tym wiemy. Wtedy, gdy otworzymy się ze swoim cierpieniem na innych, gdy pokażemy jak bardzo nas boli, gdy damy sobie możliwość otrzymania wsparcia wszystko zaczyna się zmieniać. Zanim znowu pomyślisz o najgorszym, daj szansę sobie pomóc, jedynie o to Cię prosimy.

otworzyłam się zostałam posądzona o rzeczy które do głowy by mi nie przyszły...

zamiast wsparcia dostałam kopa w dupe...

przez ostatni tydzień dawałam sobie szanse dziś już jej nie widze ... 

i sytuacja w jakiej jestem pokazała mi że mój mąż to nieodpowiedzialna osoba z którą nie warto być...

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#8 incantation

incantation

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16559 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 10:09

Hawwa,nie oceniaj tak surowo swojego męża ,jemu też lekko nie jest.Sama pisałaś że go kochasz,więc pozwól żeby emocje opadły i wtedy podejmuj decyzje.

#9 Gość_Ancik_*

Gość_Ancik_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2015 - 14:03

Nie tego po takim temacie oczekiwałam. Ale to nic. Jak przyjdzie pora to i tak sobie poradzę i znajdę sposób...

#10 Speedy95

Speedy95

Naczelny Szczur (El Presidento Szczurolandii)

• Bywalec
  • 4398 postów
  • Gadu-Gadu:48162724
  • Imię:Michał

Napisano 03 lipiec 2015 - 14:41

Nie tego po takim temacie oczekiwałam. Ale to nic. Jak przyjdzie pora to i tak sobie poradzę i znajdę sposób...

jak oczekiwałaś że znajdziesz tu rady dotyczące samobójstwa

to nie znasz prawa bo w świetle prawa to takie rady są nielegalne

bo to jest jak namawianie kogoś by się zabił.

Nie po to jesteśmy mózgiem obdarzeni by godność swą na drobne zamienić 
Ty mi pomożesz i ja ci pomogę raźniej będzie walczyło się z wrogiem 
Bo czasy srogie ja dam lek na zmęczoną duszę Ewenement Selecta
Vienio i Pele - To dla moich ludzi feat Gutek, Luis.

#11 Gość_Ancik_*

Gość_Ancik_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2015 - 16:15

jak oczekiwałaś że znajdziesz tu rady dotyczące samobójstwa

to nie znasz prawa bo w świetle prawa to takie rady są nielegalne

bo to jest jak namawianie kogoś by się zabił.

No przecież wiem, że nikt nie napisze jak to zrobić. Zresztą sposobów są miliony.