Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Jak radzić sobie z depresją

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
462 odpowiedzi w tym temacie

#461 zielona-dama

zielona-dama

Średniozaawansowany

• Użytkownik
  • 214 postów
  • Imię:Joanna

Napisano 26 lipiec 2017 - 21:12

[quote name="Ruin" post="708496" timestamp="1501023763"]

dopiero sie zarejestrowałem ale dorzucę swoje 3 grosze - otóż  zauważyłem, że po nieprzespanej nocy depreszka jakby się chowała, oczywiście zarwana noc
jest bardzo niezdrowa ale czasem lepsze to niż skok na główkę z dachu wieżowca [/quote

Też tak mam.Mówiłam o tym pani doktor.Powiedziała mi,że kiedyś taka technika zwana deprywacją snu była stosowana w psychiatrii w leczeniu depresji.Najwyraniej na niektórych ta metoda działa.:-)

#462 Piotr90

Piotr90

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 21:26

Jako pracoholik z natury, nie umiem sobie poradzić z ogólną niemocą, brakiem siły i energii, nieumiejętnością skupienia uwagi, które odczuwam od kilku miesięcy (choć ich nasilenie to przełom maja i czerwca, diagnoza u lekarza zapadła w zeszłym tygodniu). Potwornie mnie to frustruje, gdy gubię wątek po przeczytaniu czterech akapitów tekstu (pracuję umysłowo). Czuję się tym kompletnie rozbity, nie umiem ruszyć z miejsca, mam poczucie utraty czasu, które mnie dobija.

#463 zielona-dama

zielona-dama

Średniozaawansowany

• Użytkownik
  • 214 postów
  • Imię:Joanna

Napisano 27 lipiec 2017 - 12:51

Jako pracoholik z natury, nie umiem sobie poradzić z ogólną niemocą, brakiem siły i energii, nieumiejętnością skupienia uwagi, które odczuwam od kilku miesięcy (choć ich nasilenie to przełom maja i czerwca, diagnoza u lekarza zapadła w zeszłym tygodniu). Potwornie mnie to frustruje, gdy gubię wątek po przeczytaniu czterech akapitów tekstu (pracuję umysłowo). Czuję się tym kompletnie rozbity, nie umiem ruszyć z miejsca, mam poczucie utraty czasu, które mnie dobija.

To normalne.Trzeba po prostu poczekać aż leki zaczną działać.Efekty ich działania pojawiają się po około dwóch tygodniach do miesiąca stosowania.