Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Kryzys wiary w Boga

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#101 bylekto

bylekto

Średniozaawansowany

• Użytkownik
  • 312 postów
  • Imię:Kunia

Napisano 20 listopad 2017 - 19:55

zatem chyba się rozumiemy (chyba?)

mysle ze tak

#102 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 1933 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 22:53

A ja nie rozumiem, co niektóre posty miały wspólnego z tematem. Ale w końcu każde miejsce dobre, żeby się kłócić, prawda? 

,,Jeśli jestem tym, co posiadam i to stracę, czym wówczas będę? [...] Jeśli jestem tym, kim jestem, nie zaś tym, co posiadam, nikt nie może mnie pozbawić pewności ani zagrozić mojemu bezpieczeństwu i poczuciu tożsamości" - Erich Fromm.

#103 Tawak

Tawak

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 23:03

Kościół katolicki nie twierdzi, że ludzie są sobie równi. Choćby nawet płeć nas różnicuje. Jestem w pełni przekonany o słuszności nauki Kościoła w tym zakresie.
Jeden z dyskutantów, zaślepiony ideologią liberalną, nie rozumie powyższego, wylewał zaś swoją nienawiść i to w sposób bardzo niekulturalny.

Użytkownik Tawak edytował ten post 20 listopad 2017 - 23:07

#104 mikea

mikea

Zadomowiony

• Użytkownik
  • 2042 postów
  • Imię:Monika

Napisano 21 listopad 2017 - 08:17

Jesli ktos mogl odebrac moje posty jako zachete do klotni to dementuje, ze nie mialy takiego zamiaru. Jest w nich moze zlosc,niezgoda i niezrozumienie pewnych rzeczy. Nauczono mnie ze Boga nalezy sie bac...i ciagle mnie karze za wszystko co robie. Rozlicza...
Do tego stopnia, ze w pewnym momencie doszlo do tego, ze odczuwalam leki przed chodzeniem do kosciola. Bylo to zupelnie irracjonalne i pewnie wynikalo ze stanu zdrowia. Zaprzeczam w istnienie bo to mowi mi rozum, odrzucam bo mam dosc poczucia, ze jestem zlem wcielonym. Im staram sie byc lepsza dla wszystkich tym gorzej na tym wychodze. Nigdy sama nie zglebialam sie bardziej niz to co otrzymalam...czasami dopytuje i probuje zrozumiec kim jest Bog wg Was gleboko wierzacy i jak tlumaczucie sobie pewne sprawy boskie.

Nieważnie ile jest dni w Twoim życiu.

Ważne jest ile jest życia w Twoich dniach.

#105 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Użytkownik
  • 4696 postów
  • Imię:Willow

Napisano 21 listopad 2017 - 09:38

Kochana Mikeo, oto kim jesteś dla Boga :) proszę uważnie posłuchaj....

Też mi wtłaczano do głowy, że Bóg tylko czyha aby mnie ukarać dopóki nie spotkałam Go w swoim życiu i dopiero wtedy uwierzyłam, że jestem córką Króla, umiłowaną, upragnioną i godną. Czego i Tobie życzę <3

• Tawak, molenka i mikea lubią to

Animated+Cats+Gif+(291).gif

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych