Skocz do zawartości



Zdjęcie
- - - - -

Znowu nawraca?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cień_człowieka

Cień_człowieka

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 541 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 16:37


Hej,

Pół roku temu odłożyłem leki (wenlafaksyna 150). Przez ten czas było ok, ale czuje, że znowu coś nie tak się dzieje:

- natłok myśli (śmieciowe myśli) nad którym nie panuje (szczególnie przed spaniem),

- brak uczuć, anhedonia ale nie zawsze

- częste zmęczenie szczególnie rano, wieczorem jestem za bardzo pobudzony.

 

Myślałem, żeby iść na terapie albo coś w tym stylu. Obawiam się brania leków znowu bo uważam, że troszkę od nich przytyłem.... 



#2 północ-południe

północ-południe

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 929 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 listopad 2017 - 17:49

Może spróbuj ziołowych? Może słabe, ale raczej od nich nie przytyjesz. Ja się też boję wrócić do leków, bo już zacząłem trzymać wagę. No i to libido...


Użytkownik północ-południe edytował ten post 13 listopad 2017 - 17:49


#3 Willow47

Willow47

    Zadomowiony

  • Użytkownik
  • 4696 postów
  • Imię:Willow
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Skąd Inąd

Napisano 13 listopad 2017 - 22:02

Witaj. A jak odstawiles? zmniejszales dawke stopniowo pod kontrola psychiatry czy tak z dnia na dzien rzuciles leki i pol roku bylo ok?

 

PP dobrze radzi, moze jakies ziolowe leki wspomagajace, suplementy i psychoteriapia na poczatek.


Animated+Cats+Gif+(291).gif

 

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 


#4 Flora

Flora

    Nowy uczestnik

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Gadu-Gadu:48784565
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano 13 listopad 2017 - 23:51

Może  inne leki? Nie od każdych się tyje.



#5 Cień_człowieka

Cień_człowieka

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 541 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 00:20

Może  inne leki? Nie od każdych się tyje.

 

A co z libido? z tym zawsze jest problem :(



#6 Olcia2676

Olcia2676

    Nowy uczestnik

  • Użytkownik
  • 50 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 14 listopad 2017 - 08:21

Z libido?A ten lek na depresje jest,bo sie nie znam?Z takich naturalnych substancji to polecam depresanum,z witaminami jest odrazu,u mnie zaczelo dzialac po 2 tygodniach stosowania

#7 Willow47

Willow47

    Zadomowiony

  • Użytkownik
  • 4696 postów
  • Imię:Willow
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Skąd Inąd

Napisano 14 listopad 2017 - 10:51

Niestety spadek libido to uboczny skutek, cos za cos, wiem, ze po odstawieniu wraca do normy....

Ale ziolowe tabsy nie maja takich skutkow ubocznych, rozeniec gorski, 5-HTC czy inne, mozesz sobie wygooglowac, suplementow jest wiecej niz chorob

Na mnie nasennie dziala melisa, najzwyklejsza herbatka ziolowa wypita podwojnie usypia mnie, uspokajajaco niestety nic. Ale kazdy z nas jest inny.

 

Pomysl o terapii, to wazne i dziala.


Animated+Cats+Gif+(291).gif

 

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 


#8 WaleczneSerce

WaleczneSerce

    Nowy uczestnik

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 14 listopad 2017 - 17:18

- natłok myśli (śmieciowe myśli) nad którym nie panuje (szczególnie przed spaniem),

miałem kiedyś to czasami nie pozwalało mi zasnąć do 3 w nocy siedziałem. 

 

Proponuję wykonywać jakieś ćwiczenia przed snem bądź zacząć biegać xD wtedy i zgubisz wagę i wydzielisz troche endorfin xD

zaczniesz czuć się lepiej i lepiej -> bardziej happy xD Bardzo polecam sport xD 


Użytkownik WaleczneSerce edytował ten post 14 listopad 2017 - 17:19






Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych