Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Witam i o współpracę biznesową pytam :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 m2jl

m2jl

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 październik 2017 - 20:10

Witam Was,

Moja choroba zaczęła się na dobre w 2012 roku. Schizofrenia i depresja to 2 stany które towarzyszyły mi od tego czasu. Stało się tak że objawy schizofreniczne w końcu wygasły w 2014 roku, jednak pozostały objawy depresji, anhedonia, fobia społeczna. No i tak to w wielkim skrócie wygląda. Przez ten czas choroby prowadziłem działalność, choć nie było łatwo pracować. Zajmuję się tworzeniem stron i reklamą w internecie (pozycjonowanie, linki sponsorowane). Wykorzystując tą okazję do przedstawienia chciałbym powiedzieć że oferuję współpracę w kwestii tworzenia stron i reklamy. Robię to tanio i solidnie. Mam obecnie wolne moce przerobowe, więc postanowiłem o tym napisać. W związku z dużą fobią społeczną, o wiele łatwiej jest mi nawiązywać kontakty przez internet, dlatego też ogłaszam się właśnie tutaj. Liczę na zrozumienie w tej kwestii i mam nadzieję że mój wpis nie zostanie usunięty. Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą lub chciałby pogadać o kwestiach tworzenia stron czy reklamy w internecie to zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość - PW. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie choroby to pytajcie, nie pisałem więcej bo nie mam teraz większej weny. Może jeszcze dopiszę co nieco, ale to innym razem.

#2 Tajgi

Tajgi

Bywalec

• Użytkownik
  • 786 postów

Napisano 12 październik 2017 - 12:34

Witaj na forum!

Pozwolisz, że nie będę odnosić się do ogłoszenia, bo uważam, że jeśli ktoś potrzebuje Twoich usług, to napisze do Cb wiadomość prywatną.

Rozwiń swoją wypowiedź o swojej chorobie. Jak się czujesz teraz? Jak to się stało, że zachorowałeś? Czemu schizofrenia przerodziła się w depresję? Z czym masz największy problem? Oczywiście napisz tyle ile uważasz za stosowne.

• emcza lubi to