Skocz do zawartości

* * * - - 5 głosy

Forumowe Randki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
434 odpowiedzi w tym temacie

#421 Jasu

Jasu

Zadomowiony

• Użytkownik
  • 5530 postów

Napisano 08 luty 2018 - 12:13

co do roznicy wieku to ja nie widze problemu, syn kuzyna zwiazal sie z dziewczyna ktora jest 10 lat starsza, maja dziecko i wydaje sie szczesliwy chociaz ma 21 lat (chociaz dla mnie zakladanie rodziny w tym wieku jest jak wychodzenie z imprezy przed 21:00 :) ), zas moj swietej pamieci dziadek  zenil sie w wieku 41 z o 18 lat mlodsza zona, doczekali wspolnie poznej starosci i 9 dzieciakow, dziadkowi sie zmarlo w wieku 87 lat babcia umarla rok pozniej, podobno stracila ochote do zycia po smierci meza i strasznie pod upadla na zdrowiu ze w rok doloczyla do dziadka...

wiec uwazam ze roznica wieku jest do przejscia

Animus aeger semper errat. Chory umysł zawsze błądzi

"Nie podawajcie sie, walczcie!"

#422 obojetnosc

obojetnosc

Bywalec

• Użytkownik
  • 907 postów
  • Imię:Wiktor

Napisano 08 luty 2018 - 18:14

Dominika to chyba ta znana eseistka B)

Z mego stolu tylko wierni mym zasadom beda jadac.

#423 Graviora

Graviora

Średniozaawansowany

• Użytkownik
  • 377 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 09 luty 2018 - 18:44

Gwoli przypomnienia i odświeżenia :):

KANDYDATKI:

1. Complicated_85 -zajebista 32-latka z Lubelskiego, szuka inteligentnego i wiernego przystojniaka. Napisz!! GG:3246621
2. lenka03 - piękna 23-letnia gaduła z Lubelskiego szuka nowych znajomości, jest wrażliwa i przyjacielska, na pewno chcesz ją poznać
3. Ania356 - czuła 22 latka z poczuciem humoru, z Wielkopolski, szuka cierpliwego troskliwego mężczyzny, napisz koniecznie GG 49607573.
4. takipomysł - towarzyska samotniczka, lat 25 z Dolnośląskiego szuka koleżanki (może kolegą też nie pogardzi ;P)
5. WyrazyWspółczucia - miła, sarkastyczna, pomocna, wspierająca, samotna i zraniona przez wielu ludzi, szuka miłości i przyjaźni, lat 18, Małopolskie
6. Skopana przez życie... - wrażliwa i opiekuńcza 36- latka z Niemiec szuka kogos komu będzie mogła bezpiecznie powiezryć swoje serce z wzajemnością, GG: 63262460
7. carlinde - wrażliwa, oczytana, z poczuciem humoru 26-latka z Wielkopolski, szuka cierpliwego kolegi do miłych rozmów
8. Kamikaze6 - wrażliwa 22-letnia romantyczka z Pomorza, szuka właśnie Ciebie

KANDYDACI:
1. Tomek - wrażliwy i uczuciowy 26-latek z Lubuskiego, szuka kochającej, wiernej i czułej kobiety. Może zagadasz? GG: 3168139
2. Paweł 1983 - leniwy aczkolwiek seksowny 33-latek szuka miłej zgrabnej dziewczyny do łóżka (możliwe, że chodzi o leniwe wylegiwanie się), która wypierze mu skarpetki, nie czekaj napisz
3. Tomcio8484 - niekonwencjonalny jegomość z Dolnośląskiego, lat 33, być może chce zatańczyć właśnie z Tobą, jeśli masz otwarty umysł i tolerujesz różne dziwactwa napisz!
4. DuraDo - ciepły, wyrozumiały 39-letni brunet z Hesji, chce oddać serduszko wartościowej osobie GG:6388709
5. Amigo Vulnerable - skomplikowany, bardzo wrażliwy, inteligentny, nieśmiały, empatyczny, wyrozumiały, taki ideał ze Śląska jest bardzo samotny
6. Marek123 - miły, dobry, czuły, wierny, 30-latek z Warszawy, chce okazać komuś serce, GG:10566169
7. obojetnosc - interesujący 22-letni mężczyzna z Londynu szuka Kobiety, której niestraszne kontrowersyjne tematy i długie godziny rozmów
8. O_omen - nieobliczalny 29 letni chłopczyk nie wiadomo skąd szuka ciekawego towarzystwa :)

Osiem na osiem i nie sie im odnalezc? :D
Ej te kobiety kandydatki to wprost dla mnie. Opis i wiek idealny <3

Pozdrowionka Kompliiiiiiiii <3

Setki pytan, tysiace odpowiedzi. #BedzieGorzej.

#424 Aleks-andra

Aleks-andra

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 23 postów
  • Imię:Ola

Napisano 10 luty 2018 - 00:16

Mnie nikt nie dopisał :(

#425 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Użytkownik
  • 2202 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 10 luty 2018 - 13:22

Dominika to chyba ta znana eseistka B)

Tak, dokładnie Wiktor - eseistka musi jeszcze dzień, dwa przetrawić pewną sytuację i wyjdzie taka ładna odpowiedź, że hoho
:).

Pozdrowionka Kompliiiiiiiii <3

Gravi, braciszku - pozdro również i mógłbyś częściej wpadać do ludzi z depresją :).

Mnie nikt nie dopisał :(

Olu, edytuj mój post i dopisz się, bo nikt w ciemno nie wie, jaka jesteś i kogo bądź czego oczekujesz :).

"The pain you feel today, will be the strength you feel tomorrow".

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#426 Aleks-andra

Aleks-andra

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 10 luty 2018 - 17:58

Tak, dokładnie Wiktor - eseistka musi jeszcze dzień, dwa przetrawić pewną sytuację i wyjdzie taka ładna odpowiedź, że hoho
:).

Gravi, braciszku - pozdro również i mógłbyś częściej wpadać do ludzi z depresją :).

Olu, edytuj mój post i dopisz się, bo nikt w ciemno nie wie, jaka jesteś i kogo bądź czego oczekujesz :).

No, ale ja pisałam w poście tutaj. Myślałam, że sama dodajesz. Spoko, przeżyje bez dodania ;)

#427 obojetnosc

obojetnosc

Bywalec

• Użytkownik
  • 907 postów

Napisano 10 luty 2018 - 18:07

Dominika, do dziela ;)

#428 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Użytkownik
  • 2202 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 10 luty 2018 - 18:17

Ja mogę dodać, ale muszę znać treść :).

"The pain you feel today, will be the strength you feel tomorrow".

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#429 obojetnosc

obojetnosc

Bywalec

• Użytkownik
  • 907 postów

Napisano 10 luty 2018 - 18:30

To ja się dopiszę:

1. 33l.
2. Kobieta
3. Wybrzeże środkowe
4. Wydaje mi się, że jestem uczciwa, w miarę tolerancyjna, kocham zwierzęta, przyrodę, dużo czasu spędzam na pracach ogrodowych, domatorka rzecz jasna, nie piję, nie palę, mimo niepowodzeń nadal się staram... Moją wadą jest moja choroba ;)
5. Nie wiem, czy na chwilę obecną jestem w stanie dużo z siebie dać, aczkolwiek marzę teraz o odrobinie zrozumienia i bliskości (może być taka na odległość :) ) i tym samym starałabym się odwdzięczyć.
6. Kontakt poprzez priv na forum

• temida lubi to

#430 Aleks-andra

Aleks-andra

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 10 luty 2018 - 18:33

Hehe, dzięki.

#431 TheDzemo

TheDzemo

Średniozaawansowany

• Użytkownik
  • 186 postów
  • Imię:Przemysław

Napisano 10 luty 2018 - 22:20

Chciałbym dopisać się do listy. 

#432 obojetnosc

obojetnosc

Bywalec

• Użytkownik
  • 907 postów

Napisano 10 luty 2018 - 22:51

Uzupelnij szablon, na tyle na ile potrafisz ;)
  • temida lubi to

#433 TheDzemo

TheDzemo

Średniozaawansowany

• Użytkownik
  • 186 postów
  • Imię:Przemysław

Napisano 10 luty 2018 - 23:12

1. 22 lata

2. Męska

3. Pomorze i Kujawy

4. Nieśmiały, spokojny, cichy, tolerancyjny, mam duże pokłady uczucia.

5. Nie potrafię sprecyzować kogo szukam. Dziewczyny, z pewnością. 

6. Dogadajmy się na pw na forum

• obojetnosc lubi to

#434 szmaragd

szmaragd

Zadomowiony

• Moderator
  • 2042 postów

Napisano 17 luty 2018 - 22:24

ludzie z depresja, co zauwarzylem nawet u siebie, czesto szczyca sie samotnoscia, mowia ze lubia samotnosc albo nawet szukaja samotnosci...ale dopiero gdy zostanie sie calkiem sam rozumiemy co to prawdziwa samotnosc

Nawet zdrowi też tak czasami mówią. Ale chyba jest do tylko desperacka próba przekucia porażki w sukces. 
Wielu ludzi deklaruje, że chciałby się jednak spotkać. A jak pojawia się realna szansa na to spotkanie to nagle im ,,coś" wypada. Rozumiem, że wiele osób ma obawy, fobie, nie potrafią sobie poradzić ze stresem, ale jak się człowiek kiedyś wreszcie nie przełamie to nigdy z tego dołka nie wyjdzie.  

• molenka i XAW lubią to
,,Jeśli jestem tym, co posiadam i to stracę, czym wówczas będę? [...] Jeśli jestem tym, kim jestem, nie zaś tym, co posiadam, nikt nie może mnie pozbawić pewności ani zagrozić mojemu bezpieczeństwu i poczuciu tożsamości" - Erich Fromm.

#435 obojetnosc

obojetnosc

Bywalec

• Użytkownik
  • 907 postów

Napisano 17 luty 2018 - 22:35

Odnoszac sie do wypowiedzi Jasa, mysle, ze jest to jakas forma dygresji, tak zwany smiech przez lzy, nikt nie chce byc sam, z wylaczeniem wyjatkow. Wiele osob nie mowi o tym bezposrednio, jest to jeden ze sposobow na danie upustu emocjom :). To tylko tak moim skromnym zdaniem, jak cos :).
  • Jasu lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 1 anonimowych